MojAndroid

Seriál 50 MUST HAVE Android aplikácie sme vytvorili preto, aby sme vám priniesli informácie o najobľúbenejších aplikáciách našej redakcie. Ide o tituly, ktoré používame denne a v jednotlivých kategóriách by sme ich uprednostnili pred inými. 44. časť tohto seriálu venujeme aplikácii Plume for Twitter. Tá je alternatívnym klientom pre Twitter.

V seriáli 50 MUST HAVE Android aplikácie sme vám predstavili už tieto tituly:

Čo ponúka Plume for Twitter?

Plume for Twitter je alternatívnym klientom pre sociálnu sieť Twitter. Hoci aplikácia nepatrí medzi najlepšie v obchode Play, podľa nás ponúka najlepší pomer dobrého ovládania a pekného dizajnu. Navyše oceňujeme aj to, že je v obchode Play tento titul dostupný úplne bezplatne.

plume-6 plume-7 plume-5

Výbornou funkciou je bočný panel aplikácie, v ktorom si môžete prepínať viaceré Twitter účty a vidíte tu obľúbené tweety, trendy, zoznamy a nastavenia samotnej aplikácie a vášho Twitter účtu. V samotnej aplikácii prepínate obrazovky pohybom do strán a vyberáte si tak medzi Timeline with mentions, Mentions Direct Messages. Nový tweet môžete napísať pomocou veľkého modrého tlačidla v pravom dolnom rohu.

plume-3

Celá aplikácia je prehľadná a páči sa nám jednoduchosť, s akou sa ovláda. Zvyknete si na ňu v priebehu niekoľkých minút a určite vás poteší aj sada 5-tich widgetov, ktoré si môžete umiestniť na domácu obrazovku. Veľkým pozitívom sú aj bohaté nastavenia aplikácie, kde si nastavíte naozaj takmer všetko, čo vám napadne.

Pokročilé funkcie

Okrem týchto funkcií ponúka Plume aj ďalšie vymoženosti. Medzi ne patrí napríklad možnosť živého streamovania videa priamo na Twitter, integrácia Facebooku, vlastný internetový prehliadač či geoznačkovanie vašich príspevkov. Všetky tieto funkcie sú dostupné bezplatne, rovnako ako celá aplikácia.

Hodnotenie a alternatívy | Plume for Twitter

Aplikácia Plume for Twitter ponúka naozaj zaujímavé funkcie aj pekný dizajn a s jej používaním budete určite spokojní. Aj napriek tomu vám ale môžeme odporučiť aj iné alternatívy – napríklad tituly Fenix, Talon či originálnu Twitter aplikáciu. Akú aplikáciu na správu sociálnej siete Twitter aktuálne používate vy?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

7.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+