MojAndroid

Seriál 50 MUST HAVE Android aplikácie sme vytvorili preto, aby sme vám priniesli informácie o najobľúbenejších aplikáciách našej redakcie. Ide o tituly, ktoré používame denne a v jednotlivých kategóriách by sme ich uprednostnili pred inými. 29. časť tohto seriálu venujeme aplikácii Timely, ktorá je jednou z najlepších (ak nie vôbec najlepšou) aplikáciou na budík a hodiny pre váš Android. Hoci si poviete, že vás takáto aplikácia nemá čím zaujať, opak je pravdou. Prečítajte si, čo Timely ponúka a pochopíte, že aplikácia na hodiny a budík nemusí byť vôbec tak nudnou.

V seriáli 50 MUST HAVE Android aplikácie sme vám predstavili už tieto tituly:

 1. Gmail                                      18.  RunKeeper 
 2. Google Chrome                    19.  Dashlane
 3. Dropbox                                20.  Sygic
 4. MX Player                              21.  GSam Battery Monitor
 5. Clean Master                        22. The Weather Channel
 6. Evernote                                23. Google Keep
 7. ES File Explorer                    24. Tasker
 8. WPS Office                            25. Sunrise Calendar
 9. AirDroid                                 26. HOPIN Taxi
 10. PowerAMP                            27. CG Transit
 11. Nova Launcher                     28. Wunderlist
 12. Spotify
 13. Shazam
 14. Feedly
 15. Swype
 16. VSCO Cam
 17. G Cloud Backup

Čo je Timely?

Aplikácia s názvom Timely je prepracovaným budíkom pre váš Android. Medzi funkcie tohto titulu nepatrí len budík, ale aj stopky či časovač. Timely navyše prináša jednoduché ovládanie a perfektnú grafiku, ktoré dopĺňa aj o ďalšie, doplnkové funkcie a vymoženosti. Viac vám o samotnej aplikácii napovie nižšie priložené video.

Funkcie, ktoré vás presvedčia

Ako ste už na videu vyššie mohli vidieť, Timely je naozaj prepracovanou aplikáciou hodín so všetkými funkciami, aké titul tejto kategórie môže ponúknuť. Okrem intuitívneho používateľského prostredia vás môžu zaujať aj funkcie ako stíšenie budíka pri zodvihnutí smartfónu zo stola či jeho odloženie pri prevrátení zariadenia displejom dole. Výbornou funkciou je však aj synchronizácia s vašim Google kontom, ktorú využijete v prípade, že používate viacero Android zariadení. Zaujímavými sú aj funkcie ako nočný režim, vlastné témy prostredia či pokročilé nastavenia pre budíky. 

Pekný widget

Súčasťou aplikácie Timely je aj pekný widget hodín, ktorý si môžete umiestniť na domácu obrazovku. Po kliknutí na tieto hodiny budete presmerovaný priamo do aplikácie, kde si môžete nastaviť budík alebo spustiť stopky či odpočítavanie.

timely-1

Hodnotenie a alternatívy

Timely je naozaj dobre spracovanou aplikáciou, ktorá je navyše pre všetkých dostupná úplne bezplatne. Nás si získala najmä vďaka peknému dizajnu a nadštandardným funkciám, ktorých hodnotu pocítite až vtedy, keď túto aplikáciu začnete používať. V obchode Play však nájdete určite aj niekoľko alternatív k tomuto titulu, za všetky spomenieme Glimmer, či aplikáciu Alarmy.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
22.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+