O nás

Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. Portál MojAndroid.sk vznikol ako hobby, dnes sa mu venujeme profesionálne a naplno. MojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku, po piatich rokoch už viac ako 900,000 návštev mesačne, čo predstavuje viac ako 300-350-tisíc čitateľov (unikátnych návštevníkov mesačne), ktorí si web prehliadnu viac ako 1,5 milióna krát (PageView stránky je najvyššie na Slovensku spomedzi všetkých slovenských webov venujúcim sa mobilom). Náš web prináša aktuálne novinky a informácie o systéme Android, pravidelné testy Android telefónov a tabletov. Každý deň pribúdajú recenzie, zaujímavé tipy a triky na Android aplikácie a hry.

mojandroid

Portál MojAndroid.sk ako jediný vytvára najväčšiu Android komunitu na Slovensku. Pripravujeme pravidelné testy a recenzie smartfónov, tabletov a príslušenstva. Spravujeme otvorené slovenské fórum AndroidForum.sk. Sme organizátorom stretnutí Android Roadshow po celom Slovensku, ankety o najlepšie telefóny a tablety Android Roka a súťaže pre najlepšie slovenské aplikácie Android Code. Od leta pravidelne pripravujeme aj VIDEOblogy Aplikácie ako ich nepoznáte.

Android Roadshow a Android Roka v spolupráci so SvetAndroida.cz organizujeme už aj v Českej republike.

“Chcete vedieť, ako funguje redakcia a čo majú nové naši redaktori? Tak si nezabudnite pozrieť náš blog redakcie.”

TLACIDLO

 

Redakcia a autorské práva

Novinky a články na stránke MojAndroid.sk podliehajú autorskému zákonu a bez súhlasu prevádzkovateľov stránky je zakázané ich ďalšie kopírovanie a šírenie. Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá.

michalchabada

rozhovorclanky

mk

rozhovorclanky

fch

rozhovorclanky

ol

rozhovorclanky

michalchovanak

rozhovorclankyAlzbeta Gavendova

clanky

Bývalí členovia:

mojandroid logotyp

Kliknutím na obrázok si stiahnete náš logotyp

 

Stránku prevádzkuje / Vydavateľ:

Virtual studio spol. s r.o.
Pod kanálom 38, Lipovec
03861 Vrútky
IČO: 46943994
IČ DPH: SK2023664621
DIČ: 2023664621
Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, vložka číslo: 58075/L.

Kontakt: Michal{zavináč}MojAndroid.sk
periodicita aktualizácia: viackrát denne
ISSN 1338- 6700

Ak máte záujem o reklamu alebo inú spoluprácu, kontaktujte nás.