O nás

Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. Portál MojAndroid.sk vznikol v roku 2010 ako hobby, dnes sa mu venujeme profesionálne a naplno. MojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku. Web prináša aktuálne novinky a informácie o systéme Android, pravidelné testy Android telefónov a tabletov. Každý deň pribúdajú recenzie, zaujímavé tipy a triky na Android aplikácie a hry.

Portál MojAndroid.sk ako jediný vytvára najväčšiu Android komunitu na Slovensku. Pripravujeme pravidelné testy a recenzie smartfónov, tabletov a príslušenstva. Sme organizátorom stretnutí Smart Roadshow po celom Slovensku, ankety o najlepšie telefóny a tablety Android Roka a súťaže pre najlepšie slovenské aplikácie Android Code. Taktiež pravidelne organizujeme ankety Smart Poisťovňa a Smart Banka.

Redakcia a autorské práva

Novinky a články na stránke MojAndroid.sk podliehajú autorskému zákonu a bez súhlasu prevádzkovateľov stránky je zakázané ich ďalšie kopírovanie a šírenie. Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá.

Stretnutie redakcie 2024
Stretnutie redakcie 2024

Zakladateľ a CEO

Redaktori

Externí redaktori

Adresa redakcie:

MojAndroid.sk
Na Riviére 1
841 04 Bratislava

Stránku prevádzkuje / Vydavateľ:

Virtual Studio spol. s r.o.
Pod kanálom 38, Lipovec
03861 Vrútky
IČO: 46943994
IČ DPH: SK2023664621
DIČ: 2023664621
Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, vložka číslo: 58075/L.

Kontakt: Michal{zavináč}MojAndroid.sk
periodicita aktualizácia: viackrát denne
ISSN 1338- 6700

Ak máte záujem o reklamu alebo inú spoluprácu, kontaktujte nás.