MojAndroid

Vybrať si zo širokej ponuky streamovacích služieb nie je jednoduché. Valí sa tam na nás množstvo filmov a seriálov rôznych žánrov, pri ktorých krátke upútavky nie vždy dostatočne prezradia, čo máme čakať. Možno vás bude inšpirovať rebríček JustWatch, ktorý je zostavený na základe najčastejšie streamovaných titulov na Slovensku v konkrétnom mesiaci.

Mohlo by vás zaujímať:

JustWatch
JustWatch

Rebríček každý mesiac prináša web JustWatch, ktorý ponúka jednoduché vyhľadávanie titulov na rôznych streamovacích platformách. Hneď tak vidíte, kde si konkrétny film alebo seriál môžete pozrieť, prípadne za koľko. Stránka je v slovenčine, a tak sa sa na nej bude dobre orientovať aj  menej jazykovo zdatný čitateľ.

Na prvom mieste sa v apríli umiestnil odborníkmi oceňovaný Film Chudiatko. Rozpráva príbeh mladej ženy Belly Baxterovej, ktorú priviedol späť k životu neortodoxný vedec. Nájdeme v ňom prvky komédie, romantiky aj Sci-fi. O jednu priečku nižšie sa medzimesačne posunul Oppenheimer, film o vynálezcovi atómovej bomby, ktorý by ste si nemali nechať ujsť. Trojka Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách nás prenesie do sveta, v ktorom mladí ľudia v aréne bojujú o život. A občas sa hrá bez pravidiel.

JustWatch apríl 2024
JustWatch apríl 2024

Jednotkou medzi seriálmi je Fallout. Vychádza z jednej z najúspešnejších videoherných sérií všetkých čias. Rozpráva príbeh víťazov a porazených vo svete, kde už nie je skoro nič, o čo by sa dalo hrať. Tohtoročná novinka, o ktorej sa dnes často rozpráva, je Problém troch telies, patrí jej druhé miesto v aprílovom rebríčku.

Ak máte radi históriu, napätie a akciu, možno vás zaujme Šógun. Seriál sa odohráva v Japonsku v roku 1 600. Yoshii Toranaga bojuje o svoj život, lebo sa jeho nepriatelia, ktorí sú v Rade panovníkov, proti nemu spojili. Akú rolu zohrá v príbehu európska loď, ktorá uviazla v neďalekej rybárskej dedine?

Náš tip
Smart Banka 2024: Slováci opäť rozhodli. Toto sú najlepšie bankové aplikácie roka

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+