MojAndroid

Seriál 50 MUST HAVE Android aplikácie sme vytvorili preto, aby sme vám priniesli informácie o najobľúbenejších aplikáciách našej redakcie. Ide o tituly, ktoré používame denne a v jednotlivých kategóriách by sme ich uprednostnili pred inými. 41. časť tohto seriálu venujeme aplikáciám slovenských operátorov. Tie slúžia na kontrolu vašej spotreby, ale aj na získanie informácií o vašich službách a faktúrach.

V seriáli 50 MUST HAVE Android aplikácie sme vám predstavili už tieto tituly:

 1. Gmail                                      18.  RunKeeper                                   35. My Paid Apps
 2. Google Chrome                    19.  Dashlane                                      36. Monefy
 3. Dropbox                                20.  Sygic                                              37. Nokia Here Mapy
 4. MX Player                              21.  GSam Battery Monitor               38. Cerberus
 5. Clean Master                        22. The Weather Channel                 39. RAR pre Android
 6. Evernote                                23. Google Keep                                    40. Dumpster
 7. ES File Explorer                    24. Tasker
 8. WPS Office                            25. Sunrise Calendar
 9. AirDroid                                 26. HOPIN Taxi
 10. PowerAMP                            27. CG Transit
 11. Nova Launcher                     28. Wunderlist
 12. Spotify                                    29. Timely
 13. Shazam                                  30. Smart IR Remote
 14. Feedly                                     31. QuickPic
 15. Swype                                     32. Truedialler
 16. VSCO Cam                             33. TextraSMS
 17. G Cloud Backup                   34. Google Translate

Orange Go

Aplikácia operátora Orange ponúka pomerne dosť funkcií, ktoré môžete využiť. Aplikácia s jednoduchým prostredím ponúka možnosti pre kontrolu spotreby, TV v mobile, Orange hudbu, Orange Chat, Orange knižnicu, sociálne siete, SMS parkovné, počasie, športové výsledky, či denné aktuality. Výhodou je možnosť prihlásiť sa priamo cez mobilné dáta a vyhnúť sa tak prihláseniu. Okrem praktických funkcií a prehľadov o vašich službách ponúka táto aplikácia aj možnosti pre zábavu.

https://www.youtube.com/watch?v=mBUddyn6514

Verzia: 4.3.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.3.8
Aktuálna cena: Zdarma

Telekom

Aplikácia operátora Telekom ponúka obdobné funkcie ako jej konkurenti. Prihlásiť sa môžete cez dátovú mobilnú sieť (pri vypnutom Wi-Fi pripojení), pomocou mena a hesla ktoré používate na moj.telekom.sk alebo zadaním mobilného čísla a ID kódu. Funkcie tejto aplikácie v sebe zahŕňajú informácie o spotrebe, profile, faktúrach, elektronickom výpise, službách Easy, Chytrom balíku, rodičovských službách, roamingu, produktových informáciách o paušáloch Happy, prenose čísla, zozname predajní či správe účtu. Okrem toho aplikácia umožňuje pracovať aj s viacerými telefónnymi číslami.

Verzia: 1.6.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.14
Aktuálna cena: Zdarma

Moje O2 SK

Svojim klientom ponúka mobilnú aplikáciu aj operátor O2. Jeho titul obsahuje rovnako bohatú ponuku funkcií, ktorá zahŕňa inmformácie o spotrebe alebo výške kreditu, čerpaní balíčkov a služieb, možnosti aktivovať, deaktivovať alebo upraviť si vybrané balíčky a služby; možnosti obnoviť si internetový balíček, zozname aktívnych doplnkových služieb, prehľade faktúr a informáciách o stave ich úhrady, či možnosti prepínať medzi viacerými číslami a fakturačnými profilmi. Do aplikácie sa môžete prihlásiť pomocou SMS kódu alebo cez meno a heslo, ktoré máte priradené.

moje-o2-1 moje-o2-2 moje-o2-3

Verzia: 4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Záver | Prečo je potrebné používať takúto aplikáciu?

Odpoveď na túto otázku je veľmi jednoduchá. Aplikácia vášho operátora vám takmer v reálnom čase dokáže poskytnúť informácie o vašej spotrebe, vašich službách a o zaplatených či ešte neuhradených faktúrach, čo je určite praktickejšie, ako hľadanie týchto informácií priamo na predajni operátora. Navyše takýmto spôsobom môžete kontrolovať aj spotrebu vašich potomkov či príbuzných, pokiaľ ste zodpovedný za ich mesačné výdavky.

 

16.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+