MojAndroid

Seriál 50 MUST HAVE Android aplikácie sme vytvorili preto, aby sme vám priniesli informácie o najobľúbenejších aplikáciách našej redakcie. Ide o tituly, ktoré používame denne a v jednotlivých kategóriách by sme ich uprednostnili pred inými. 31. časť tohto seriálu venujeme aplikácii QuickPic, ktorá je jednou z najlepších (ak nie vôbec najlepšou) alternatívou pre natívnu galériu v Android zariadeniach. Ak máte problém s Galériou vo vašom zariadení, tak by ste QuickPic mali rozhodne aspoň vyskúšať.

V seriáli 50 MUST HAVE Android aplikácie sme vám predstavili už tieto tituly:

 1. Gmail                                      18.  RunKeeper 
 2. Google Chrome                    19.  Dashlane
 3. Dropbox                                20.  Sygic
 4. MX Player                              21.  GSam Battery Monitor
 5. Clean Master                        22. The Weather Channel
 6. Evernote                                23. Google Keep
 7. ES File Explorer                    24. Tasker
 8. WPS Office                            25. Sunrise Calendar
 9. AirDroid                                 26. HOPIN Taxi
 10. PowerAMP                            27. CG Transit
 11. Nova Launcher                     28. Wunderlist
 12. Spotify                                    29. Timely
 13. Shazam                                  30. Smart IR Remote
 14. Feedly
 15. Swype
 16. VSCO Cam
 17. G Cloud Backup

Čo je QuickPic?

Aplikácia s názvom QuickPic je alternatívou ku galérii vo vašom Android zariadení. Tento titul vás dokáže osloviť najmä svojimi funkciami a prehľadným prostredím, ktoré značne zjednoduší používanie galérie a pomôže vám s organizáciou vašich snímok a videí. Samozrejmosťou sú aj pokročilé možnosti pre zdieľanie a ďalšie funkcie, ktoré v bezplatnej aplikácii QuickPic oceníte.

quickpic3 quickpic1 quickpic4

Všetky zdroje multimédií na jednom mieste

Galéria QuickPic je výborným nástrojom na správu všetkých vašich multimédií. Fotografie a videá môžete spravovať hneď z niekoľkých zdrojov, pričom okrem lokálnych úložísk môžete pracovať aj s cloudovými službami ako Picasa, Google Drive, Dropbox, Flickr, OneDrive, Box, Yandex, 500px a ďalšími. Všetko máte prehľadne rozdelené na jednom mieste, a tak môžete s vašimi fotografiami a videami pracovať rýchlo a jednoducho.

quickpic2 quickpic8

Jednoduchosť a rýchlosť doplnená o praktické funkcie

Okrem prehliadania fotografií vám aplikácia QuickPic umožňuje aj ich triedenie, premiestnenie či úpravu. Priamo v prostredí aplikácie môžete fotografie upraviť, orezať alebo nastaviť ako tapetu. Zabudovaný manažér multimédií vám navyše umožní prenášať fotografie medzi vašimi dvomi zariadeniami cez Wi-Fi. Výhodou je aj prostredie, ktoré sa dokáže prispôsobiť veľkosti vášho displeja.

quickpic7 quickpic6 quickpic5

Hodnotenie a alternatívy

Aplikácia QuickPic je naozaj výbornou náhradou natívnej Android galérie a ihneď po jej vyskúšaní pochopíte, prečo. Je rýchla, prehľadná a ponúka veľké množstvo zaujímavých funkcií. Samozrejme, že má v obchode Play aj konkurenciou, ktorou sú napríklad tituly MyRoll GalleryCyanogen Gallery či A+ Gallery. Samozrejme, my by sme z tohto výberu uprednostnili QuickPic :-)

Verzia: 4.7.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.4
Aktuálna cena: Zdarma

5.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+