MojAndroid

Ďalší týždeň vo svete Androidu je za nami a neostáva nám nič iné, len rekapitulovať. Počas posledných 7 dní sme vám priniesli opäť množstvo zaujímavých článkov, medzi ktorými nechýbali ani recenzie na zariadenia Samsung Galaxy S4 Mini, Sony Xperia Tablet Z, Ainol Novo 9 Spark a Prestigio MutliPhone PAP5430. Priniesli sme vám aj ďalšiu časť porovnania vlajkových lodí najlepších výrobcov Android smartfónov a spustili sme aj letnú edíciu súťaže Android Code! Ako vždy, aj tento týždeň sme vám priniesli správy o pripravovaných zariadeniach, novinkách na mobilnom trhu a o projektoch, ktoré sa pokúšajú presadiť vo svete Androidu. Zaujal vás najmä vrátnik Xentry vytvorený zo starého smartfónu.

Prevzatie výhry prebehlo v centrále spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. Zľava Michal Chabada, MojAndroid.sk; výherkyňa Alena Kubišová a Ivana Jakubičková, Brand Marketing Samsung.
Odovzdali sme vám ďalšiu krásnu cenu – smartfón Samsung Galaxy S4!

 

Niekoľko článkov sme venovali aj Android telefónom, informovali sme vás o dostupnej aktualizácii na Android 4.2.2 pre HTC One, či o aktualizáciách pre Huawei Ascend P1, Samsung Galaxy S4 a HTC One S, ktorý bohužiaľ najnovší Android už nedostane. Nechýbali samozrejme ani tipy na zaujímavé aplikácie a hry pre vaše Android zariadenia, stačí si len vybrať. Operátori nám tento týždeň predstavili novinky z oblasti roamingu. A aby sme nezabudli, tento týždeň sme vyžrebovali aj výhercu Android smartfónu Samsung Galaxy S4! Pre tých, čo v našich súťažiach ešte nevyhrali, pripravujeme ďalšie príležitosti na to, aby sme im vyčarili úsmev na tvári. Čítajte náš web a dozviete sa všetko včas. Príjemnú nedeľu prajeme!

MôjAndroid.sk recenzie, návody, tipy a iné

Recenzia-Sony-Xperia-Tablet-Z-1

Sony Xperia Tablet Z sme počas testovania vôbec nešetrili. Prečítajte si našu recenziu a dozviete sa viac.

Android novinky

nokia-android-big

Nokia by si Android mala čo najskôr osvojiť, tvrdia odborníci.

Android zaujímavosti a iné

google

Gratulujeme slovenskej pobočke Googlu k 2. narodeninám! 

Android telefóny

HTC One

HTC One už má najnovší Android 4.2.2 Jelly Bean.

Android tablety

Android aplikácie

best-design-apps-android

Takto vyzerá 11 najkrajších Android aplikácií podľa Googlu. 

Android hry

Kingdom Rush

Kingdom Rush je tou najlepšou hrou, ktorú sme v máji hrali.

Mobilní operátori

Peter Tóth, Corporate Affairs Manager

Peter Tóth z Orange SK nám prezradil tajomstvo nových paušálov Sova, Delfín, Kengura a Panter.

7.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+