MojAndroid

Kým výrobcovia smartfónov usilovne aktualizujú svoje zariadenia na Android 12, Google už pracuje na Androide 13. Prvá vývojárska verzia bola predstavená vo februári, zatiaľ čo druhá sa na stiahnutie objavila pár dní dozadu. Do vydania stabilnej verzie máme síce ešte ďaleko, no portál Sammobile už teraz prináša zoznam zariadení od spoločnosti Samsung, ktoré by mali dostať najnovšie vydanie Androidu.

Samsung Galaxy S22+
Samsung Galaxy S22+ | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Nejde o oficiálny zoznam zverejnený alebo potvrdený Samsungom, no vzhľadom na jasnú a konzistentnú politiku aktualizovania výrobcu by tieto odhady nemali byť ďaleko od pravdy. Spoločnosť v oblasti rýchlosti aktualizovania a dĺžky softvérovej podpory momentálne patrí k špičke. Android 12 sprístupnila už pre viac ako 100 miliónov zákazníkov. Android 13 koncom roka jej zariadenia dostanú s novou verziou nadstavby One UI, ktorá bude pravdepodobne označená číslom 5.0.

Samsung zariadenia, ktoré dostanú aktualizáciu na Android 13

Séria Galaxy S

Séria Galaxy Note

Séria Galaxy Z

Séria Galaxy A

Séria Galaxy M

Séria Galaxy F

  • Galaxy F42 5G
  • Galaxy F62
  • Galaxy F12
  • Galaxy F22
  • Galaxy F23

Séria Galaxy Xcover

Séria Galaxy Tab

Náš tip
Samsung Galaxy A53 vs Galaxy A52s: Oplatí sa prechod na nový model?

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.3.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+