MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2019 je v plnom prúde. Aj vy môžete hlasovať za vaše obľúbené Androidy hneď v šiestich kategóriách. Okrem toho, že takto zvýšite šancu na výhru vášho favorita, máte aj vy šancu vyhrať niektorú z množstva cien. Tento rok sme si pre vás nachystali hlavnú cenu Samsung Galaxy Note 10 a ďalšie hodnotné ceny. Stačí, keď sa zúčastníte hlasovania na stránke AndroidRoka.sk a dáte hlas vášmu favoritovi! Aby sa vám rozhodovalo jednoduchšie, postupne si predstavíme všetky súťažné kategórie. Dnes je to kategória Štýlovka, kde nájdete zariadenia, ktoré priniesli najväčší pokrok alebo nové funkcie.

Honor 20

Základná verzia vlajkovej lode stavila po dizajnovej stránke na istotu. Dcérska značka spoločnosti Huawei vždy cielila na mladých ľudí, ktorí vyhľadávajú dizajn netradičný, experimentálny, alebo aj extravagantný. Preto ani Honor 20 nijako nevybočuje z radu tých, ktorí sa snažia osloviť už na prvý pohľad. Dostane vás napríklad parádnymi odleskami zadnej steny alebo bezrámikovým displejom s priestrelom na strane prednej.

Huawei P30

Ani základný model vlajkového radu P30 nezaostáva po dizajnovej stránke. Gradietné farby zadnej steny sú pre mnohých naozaj neodolateľné a odlesky formované do tvaru písmena S takisto vedia osloviť. Predná strana je tiež pomerne celistvá, keď je jediným rušivým elementom výrez pre prednú kameru. Inak je ale Huawei P30 naozaj trefou do čierneho.

Motorola one vision

Znovuzrodený výrobca legendárnych telefónov si razí cestu za úspechom radom zariadení, ktoré naozaj idú s trendmi a nezaostávajú v žiadnej oblasti. Motorola one vision nie je výnimkou a hoci by sa jeho dizajn mohol sprvu zdať fádny, opak je pravdou. Toto zariadenie je naozaj štýlové, o čom vás môže presvedčiť nielen priestrel displeja na prednej strane, ale aj jeho pomer, ktorý činí 21:9.

Samsung Galaxy A80

Tento smartfón je štýlový z úplne iného dôvodu, než všetky ostatné. S cieľom priniesť zariadenie bez rámčekov prednej strany prišlo riešenie otočného modulu fotoaparátu. Kvalitu hlavných snímačov tak môžete použiť aj pre fotenie selfies. Okrem toho je ale dizajn veľmi ucelený a symetrický, čomu pomáha aj displej bez výrezov alebo zadná strana bez rušivých prvkov.

Sony Xperia 5

Jeden z posledných zástupcov kompaktných smartfónov na dnešnom trhu by sa na prvý pohľad mohol zdať ako konzervatívne zariadenie. Opak je však pravdou a aj Sony Xperia 5 to so štýlom myslí naozaj vážne. Ako dôkaz stavila na nový pomer strán displeja 21:9, ktorý síce nepatrí medzi najpraktickejšie riešenia, no rozhodne zaujme nejedného záujemcu.

Sony Xperia 5 fotoaparát

Xiaomi Mi 9

Vlajková loď zo začiatku kalendárneho roka okrem nekompromisnej výbavy ponúka aj výborný dizajn. Ním totiž neurazí ani minimalistu či staršieho podnikateľa, na druhej strane nepochybne upúta oko mladého zákazníka, ktorý sa ohliada po novom smartfóne. Kombinácia gradietných farieb a odvážnych odleskov sa tak nakoniec zdá ako zlatá stredná cesta.

NAY Android Roka 2019: Kategória Štýlovka

Hlasovanie a hodnotenie najlepších Android zariadení za uplynulý rok NAY Android Roka 2019 je opäť tu. Už deviatykrát spoločne s čitateľmi webu MôjAndroid.sk budeme hľadať to „naj“ zo sveta Androidu. Aj tento rok sa zariadenia uchádzajú o umiestnenia v siedmich kategóriách. Jednou z nich je aj kategória Štýlovka, v ktorej nájdete všetky vyššie spomenuté smartfóny. Vy môžete hlasovať za svojho favorita a zároveň sa tak zapojiť do súťaže o fantastické ceny!

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2019 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať až 34 cien. Hlavnou cenou je smartfón Samsung Galaxy Note10, ktorú venuje generálny partner NAY a.s..

Okrem neho sú v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny CAT S52Sony Xperia 10Motorola one macroAlcatel 3X 2019Lenovo K10 PlusLenovo A6 Note, slúchadlá Creative SXFI AIRAKG Y500, tablet Archos Core 101 3G, športové slúchadlá Creative Outlier Air SportAKG Y100, či fitnes náramky Honor Band 55x CARNEO Prime a 5x CARNEO SlimFit+.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, sú zaradení do žrebovania o 5x licenciu ESET Mobile Security a 5x doživotnú licenciu navigácie Sygic.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, vyhráva smartfón Honor 20. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Tieto smartfóny chráni ESET Mobile Security & Antivirus

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

19.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+