MojAndroid

Mnohí fanúšikovia juhokórejského giganta Samsung určite potvrdia, že tento výrobca je na tom z hľadiska pravidelnosti aktualizácií systému celkom dobre. Je to úctyhodné, vzhľadom na to, koľkými smartfónmi spoločnosť na trhu figuruje. Update na Android 11 už získal napríklad taký Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy Tab S7, Samsung Galaxy Fold, Galaxy S20 FE, Galaxy Note 10(+), Galaxy Z Fold2 a mnoho ďalších. Teraz sa na rad dostal aj obľúbený model Galaxy S20+.

Náš tip
Android 12 vylepší multitasking dvoch aplikácií na rozdelenej obrazovke

Dve na pohľad rovnaké aktualizácie pre Samsung Galaxy S20+, málo zmien

Prvou aktualizáciu, ktorú Samsung Galaxy S20+ dostal, bola januárová, o veľkosti približne 447 MB. Priniesla optimalizáciu výkonu fotoaparátu, lepšie zabezpečenie, stabilitu a nové funkcie. Teraz sa majitelia môžu tešiť opätovne, pretože na toto zariadenie zas mieri ďalší update. Zoznam zmien sa nezmenil a veľkosť je takmer zhodná.

Samsung Galaxy S21+ aktualizácia január

Netušíme tak, aký je medzi jednotlivými aktualizáciami rozdiel, no predpokladáme, že opravené boli nejaké tie chyby, ktoré sa mohli v predošlom update vyskytnúť. Informácie o aktualizáciách nám dali naši čitatelia Michal a Stano, za čo im veľmi pekne ďakujeme! Pod článok nám do komentárov napíšte, či ste aktualizáciu, respektíve rovno dve získali aj vy. Všimli ste si nejaké rozdiely?

Samsung Galaxy S21+ aktualizácia január

Ako je na tom s aktualizáciou na Android 11 konkurencia?

Konkurencia je na tom s aktualizovaním systému na čerstvý Android 11 celkom dobre, no niektorí výrobcovia meškajú, ako napríklad OnePlus. Nedávno správne činilo japonské Sony, ktoré pre svoj telefón Xperia 5 II vydalo najnovšiu verziu operačného systému Android. Za zmienku stojí aj také Xiaomi. Model Mi Note 10 Lite dostal update iba prednedávnom.

Android 11 vo verzii pre vývojárov.

Plán na update vydal taktiež aj čínsky gigant Huawei, spolu so stále rozrastajúcou sa Motorolou. Tešia sa aj majitelia smartfónu Asus ZenFone 6. Ak by ste chceli mať všeobecnejší prehľad o aktualizáciách systému Android, odporúčame vám sledovať podstránku Android Aktualizácie. Bližší zoznam modelov, ktoré majú Android 11 dostať, máme samozrejme aj na našom webe.

Náš tip
SWAN pripojil k internetu cez systém EDUNET viac než dvetisíc škôl

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.1.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+