MojAndroid

Počas momentálnej situácie ohľadom koronavírusu zostali na Slovensku tisíce ľudí prakticky “uväznených” doma. Operátori sa rozhodli na túto situáciu reagovať. Všetci začali svojim zákazníkom ponúkať rôzne benefity. A svoje bonusy pridáva aj operátor O2.

Neobmedzené dáta na vybrané aplikácie

O2 ako jeden z bonusov ponúka neobmedzené dáta na niektoré aplikácie. Medzi tieto aplikácie patria HBO GO, Tidal Music, O2 TV, Denník N, SME, YouTube, Facebook, Instagram, TikTok, Waze, WhatsApp, Gmail, Google Maps a Viber. Samozrejme sa pri používaní iných aplikácií dáta odpočítavajú z vášho pôvodného balíčka.

Moje O2 titulka

HBO GO na mesiac zadarmo

Jedna z najpopulárnejších služieb na online pozeranie filmov a seriálov je pre zákazníkov O2 ponúkaná už dlhšie k rôznym paušálom. Teraz však prichádza úplne zadarmo a to v období od 20. marca do 21. apríla 2020. Aktivovať si ho môžete prostredníctvom aplikácie Moje O2, cez SMS správu, prípadne v e-shope.

O2 aplikácia
O2 aplikácia
Developer: O2 Slovakia, s.r.o.
Price: Free
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot

Druhou novinkou ohľadom HBO GO je nová možnosť platby. Odteraz môžete 5,99 eur mesačne platiť aj na základe faktúry, ktorú vám operátor zasiela každý mesiac. Veľa zákazníkom tento spôsobom vyhovuje viac a mať všetko na jednom mieste prispieva k prehľadu a poriadku.

Niekoľko nových kanálov celkom zdarma

Posledná novinka sa týka používateľov O2 TV. Operátor totiž pridáva programy Joj Cinema, Film+, Film Europe, CSFilm, National Geographic, NatGeo Wild, Viasat Explore, Viasat History a Spektrum aj pre balíky Modrá O2 TV a O2 TV v mobile.

Na situáciu ohľadom koronavírusu už stihli zareagovať aj Telekom, Orange a 4ka. Každý z nich ponúka vlastné výhody, každopádne všetky základné informácie o nich môžete nájsť v zhrňujúcom článku Koronavírus: Operátori ponúkajú TV balíčky a viac dát zadarmo. 

Náš tip
Obmedzenia operátorov počas epidémie koronavírusu a krízového stavu
20.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+