MojAndroid

Ako Telekom nedávno sľúbil, platnosť balíka Nekonečné dáta pokračuje aj v apríli. Zákazníci tak majú k dispozícii až 1000 GB dát. Nevídaný balík dát umožní študovať, sledovať videá, počúvať hudbu alebo viesť konferencie a pracovať v domácom prostredí.

Telekom predlžuje platnosť balíka Nekonečné dáta

Telekom pripravil v súvislosti s mimoriadnou situáciou na Slovensku viacero benefitov. Predĺžil trvanie akcie Nekonečné dáta na celý apríl, zákazníci dostanú extra kredit pre karty Easy a Juro, volania na infolinky budú bezplatné a online tlmočník bude k dispozícii nonstop.

„Centrom nášho snaženia sú technológie, tie sú naším srdcom, našou DNA a tie pomôžu ostať našim ľudom v spojení, pracovať, ďalej študovať alebo sa zabávať. Preto prinášame zákazníkom množstvo benefitov, aby sme im pomohli v nasledujúcich týždňoch. Chceme, aby zostali doma, ostali v spojení a boli solidárni.“

Dušan Švalek, riaditeľ pre Slovensko

Nekonečné dáta predĺžené aj na apríl

Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si mohol v marci aktivovať špeciálnu akciu, v rámci ktorej dostal neobmedzené dáta na mesiac zadarmo. Išlo o objem až 1000 GB. Operátor koncom februára informoval, že priemerná dátová spotreba používateľa je približne 2 GB mesačne. 1000 GB je až 500-krát viac.

V čase, keď je to najviac potrebné a ľudia zostávajú doma, sa Telekom rozhodol túto ponuku rozšíriť aj na mesiac apríl. Vďaka takto veľkému dátovému balíku môžu zákazníci prakticky neobmedzene sledovať videá, počúvať hudbu a pracovať z pohodlia domova. Nekonečné dáta budú môžu využívať aj biznis zákazníci.

Extra kredit pre karty Easy a Juro

Operátor myslel aj na tých zákazníkov, ktorí využívajú predplatené karty. V období medzi 20. marcom a 31. marcom dostali všetci používatelia kariet Easy a Juro pri prvom dobití 50 % kreditu navyše. Benefit bol určený najmä seniorom, ktorí pred paušálmi uprednostňujú práve predplatené karty. Tento benefit už neplatí počas apríla.

Najpredávanejšie Android smartfóny v Telekome

Medzi najpredávanejšie telefóny patria Samsungy. V tom trojke sú dva modely Samsungu, jeden z nich patrí Huawei.

Samsung Galaxy A51

Huawei Y6S

Samsung Galaxy A71

Kompletný zoznam najpredávanejších Android smartfónov v Telekome nájdete v článku Telekom: Najpredávanejšie Android smartfóny za február 2020.

TV kanály bezplatne

Telekom už od 13. marca sprístupnil zákazníkom množstvo detských, filmových a lifestylových TV programov. K dispozícii sú viaceré detské, hudobné či filmové programy. O aktiváciu benefitu nie je potrebné požiadať, k dispozícii je pre všetkých zákazníkov zdarma.

Zoznam TV kanálov, ktoré sú teraz bezplatné:

 • Ťuki TV
 • Duck TV
 • Nick JR
 • MTV Dance, MTV Hits, MTV Rock
 • FilmBox Extra, FilmBox Premium
 • BBC Earth

Zákazníci, ktorí využívajú Magio GO, dostanú v časti Videopožičovňa 10 filmov zadarmo. Ide o tieto tituly:

 • Hovory s TGM
 • Noc na Karlštejně
 • Ťah pešiakom
 • Syn zmaru
 • Nálet na Čchung-čching
 • Krajčírka
 • Nesmrteľná teta
 • Posledný bozk
 • Rezistencia
 • E. A. Poe: Archa bláznov

Bezplatné volania na platené infolinky a nonstop tlmočník

Množstvo ľudí na Slovensku sa sťažuje, že bezplatná linka o informáciách o koronavíruse je často preťažená. Z tohto dôvodu sa operátor rozhodol nespoplatňovať hovory na čísla, ktoré si vyčlenilo viacero úradov a majú slúžiť na informovanie o aktuálnej situácii. Ide o viac ako 50 takýchto čísel v mobilnej aj pevnej sieti. Nájsť ich môžete v tlačovej správe Ministerstva vnútra Slovenskej republiky.

Aj občania so sluchovým postihnutím majú právo na informácie. Telekom preto zabezpečil, aby online tlmočník fungoval 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Nepočujúci sa môžu obrátiť na špecialistov cez aplikáciu Skype a vyhľadať v nej kontakt “onlinetlmicnik”.

Microsoft Team Cloud Solution na 6 mesiacov zadarmo

Keďže viacero ľudí má nariadený home office, Telekom si pripravil akciu v podobe biznis aplikácie Microsoft Teams Cloud Solution na 6 mesiacov zadarmo. Tento softvér umožní firmám pracovať bezpečne z domu cez internet.

Firemné tímy môžu vďaka Microsoft Teams spolupracovať na pracovných úlohách, oraganizovať skupinové porady či zdieľať si medzi sebou dokumenty. K dispozícii je aj kancelársky balík Office Online vrátane aplikácií Word, Excel a Poweroint.

Pomáhajú aj ostatní operátori

Aj Orange pomáha v ťažkých časoch. Svojim zákazníkom dáva SMS a MMS zadarmo, extra porcie dát a viac televíznych kanálov bezplatne. Kompletné informácie sme zhrnuli v článku Orange pomáha v ťažkej situácii, rozdáva SMS a dáta zadarmo. Operátor 4ka rozbehol novú akciu “Dáta na to!” a rozdáva nekonečná dáta na doma.

Náš tip
Ako si vyčistiť a vydezinfikovať mobil? Alkohol radšej vynechajte

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Peter Kmec

  Aj vo “februári”? Ste si istí? ;)

  • Miro

   Uz je to opravene :)

 • Michal

  Prečo je názov článku:

  Telekom: Balík Nekonečné dáta môžu zákazníci využívať aj vo februári – keď je už apríl?

 • “V období medzi 20. marcom a 31. marcom dostanú všetci používatelia kariet Easy a Juro pri prvom dobití 50 % kreditu navyše.”
  – Bolo aj toto predlzene aj po uplynuti marca? Ak ano, dokedy?
  – “pri prvom dobití” znamena len pre nove alebo aj starsie Easy karty?

 • eMKejx

  mohol by sa niekto opytat v telekome ci budu do ponuky zaradovat huawei p40 rodinku? lebo dva dni ignoracia cez chat a rovnako tak aj cez forum.

 • Ľubomír

  Viete ako sa Telekom zachoval ku ľuďom, ktorý sú v zahraničí (dobrovoľne- nedobrovoľne)?
  Nijak! Účtujú si príplatky za dáta aj volania (FUP). Práve takíto ľudia sú nútený komunikovať cez mobil z rodinou a nie ludia čo sú doma.
  PROSÍM ZMEŇTE TO!!!

+