MojAndroid
Telekom si povedal, do tretice všetko dobré – a pokračuje v akcii Nekonečné dáta aj v máji. Zákazníci Telekomu tak dostanú 1000 GB dát bezplatne. Aktivovať balík Nekonečné dáta je potrebné cez aplikáciu Telekom. Treba to však stihnúť do 7.mája. Pozrite si, Ako aktivovať Nekonečné dáta cez aplikáciu Telekom.

Štatistiky pre Nekonečné dáta

Balíček Nekonečné dáta ukázal hlad Slovákov po dátach a ukázal zaujímavé štatistiky v prvých dvoch mesiacoch. Napríklad počas marca si ho aktivovalo 52% zákazníkov so smartfónmi a 76% používateľov Telekom aplikácie.

Dátová špička sa počas marca a apríla predĺžila až na 4 hodiny a trvala spravidla od 18:30 do 22:30. Najviac aktivácií balíka Nekonečné dáta sme zaznamenali v Bratislave a Žiline. Najväčšia dátová spotreba bola v okresoch Bratislava II, Nitra a Žilina.

O najväčší medzimesačný rast v spotrebe dát sa postarala pätica okresov Myjava, Námestovo, Detva, Gelnica a Stropkov. Priemerná spotreba zákazníkov s balíkom Nekonečné dáta dosiahla 15 GB, ale napríklad až tretina zákazníkov preniesla cca 500 až 1000 MB.

Benefit aj pre EASY

Telekom informoval o ďalšom benefite, ktorý bude k dispozícii pre vybraných zákazníkov Easy kariet, počas súčasnej mimoriadnej situácie. Ponúka im nový dátový balík s dvojnásobnou porciou dát, no za pôvodnú cenu. Ide o časovo obmedzenú akciu, ktorá sa dá využiť aj počas mája. konca apríla
Pôvodný článok

Nový balík, stará cena, extra dáta

Od 16. do 30. apríla 2020 bude v ponuke nový dátový balík VŽDY 4 GIGA. Za rovnakú cenu 8 € ako má v súčasnosti menší balík (VŽDY 2 GIGA) môže získať zákazník až 4 GB dát na obdobie 30 dní. Tento balík bude aktivovaný aj s automatickou obnovou, takže ak bude mať zákazník dosť kreditu, aj po skončení kampane mu bude platiť 4-gigový objem: zákazník bude mať dostupný rovnaký objem dát za nezmenenú cenu.

A ďalšia výborná správa: neminuté dáta sa prenášajú aj do ďalšieho mesiaca. Balík sa bude dať aktivovať cez SMS správu do konca mesiaca, a to poslaním textu 4GIGA na číslo 12330. Novinka je dostupná pre všetkých zákazníkov s kartami Easy Pecka.

Náš tip
Dátovanie u slovenských operátorov. Aká je ponuka doplnkových balíčkov?

Nekonečné dáta v Telekome

Ako Telekom nedávno sľúbil, platnosť balíka Nekonečné dáta pokračuje aj v apríli. Zákazníci tak majú k dispozícii až 1000 GB dát. Nevídaný balík dát umožní študovať, sledovať videá, počúvať hudbu alebo viesť konferencie a pracovať v domácom prostredí.

Telekom predlžuje platnosť balíka Nekonečné dáta

Telekom pripravil v súvislosti s mimoriadnou situáciou na Slovensku viacero benefitov. Predĺžil trvanie akcie Nekonečné dáta na celý apríl, zákazníci dostanú extra kredit pre karty Easy a Juro, volania na infolinky budú bezplatné a online tlmočník bude k dispozícii nonstop.

„Centrom nášho snaženia sú technológie, tie sú naším srdcom, našou DNA a tie pomôžu ostať našim ľudom v spojení, pracovať, ďalej študovať alebo sa zabávať. Preto prinášame zákazníkom množstvo benefitov, aby sme im pomohli v nasledujúcich týždňoch. Chceme, aby zostali doma, ostali v spojení a boli solidárni.“

Dušan Švalek, riaditeľ pre Slovensko

Nekonečné dáta predĺžené aj na apríl

Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si mohol v marci aktivovať špeciálnu akciu, v rámci ktorej dostal neobmedzené dáta na mesiac zadarmo. Išlo o objem až 1000 GB. Operátor koncom februára informoval, že priemerná dátová spotreba používateľa je približne 2 GB mesačne. 1000 GB je až 500-krát viac.

V čase, keď je to najviac potrebné a ľudia zostávajú doma, sa Telekom rozhodol túto ponuku rozšíriť aj na mesiac apríl. Vďaka takto veľkému dátovému balíku môžu zákazníci prakticky neobmedzene sledovať videá, počúvať hudbu a pracovať z pohodlia domova. Nekonečné dáta budú môžu využívať aj biznis zákazníci.

Extra kredit pre karty Easy a Juro

Operátor myslel aj na tých zákazníkov, ktorí využívajú predplatené karty. V období medzi 20. marcom a 31. marcom dostali všetci používatelia kariet Easy a Juro pri prvom dobití 50 % kreditu navyše. Benefit bol určený najmä seniorom, ktorí pred paušálmi uprednostňujú práve predplatené karty. Tento benefit už neplatí počas apríla.

Najpredávanejšie Android smartfóny v Telekome

Medzi najpredávanejšie telefóny patria Samsungy. V tom trojke sú dva modely Samsungu, jeden z nich patrí Huawei.

Samsung Galaxy A51

Huawei Y6S

Samsung Galaxy A71

Kompletný zoznam najpredávanejších Android smartfónov v Telekome nájdete v článku Telekom: Najpredávanejšie Android smartfóny za február 2020.

TV kanály bezplatne

Telekom už od 13. marca sprístupnil zákazníkom množstvo detských, filmových a lifestylových TV programov. K dispozícii sú viaceré detské, hudobné či filmové programy. O aktiváciu benefitu nie je potrebné požiadať, k dispozícii je pre všetkých zákazníkov zdarma.

Zoznam TV kanálov, ktoré sú teraz bezplatné:

 • Ťuki TV
 • Duck TV
 • Nick JR
 • MTV Dance, MTV Hits, MTV Rock
 • FilmBox Extra, FilmBox Premium
 • BBC Earth

Zákazníci, ktorí využívajú Magio GO, dostanú v časti Videopožičovňa 10 filmov zadarmo. Ide o tieto tituly:

 • Hovory s TGM
 • Noc na Karlštejně
 • Ťah pešiakom
 • Syn zmaru
 • Nálet na Čchung-čching
 • Krajčírka
 • Nesmrteľná teta
 • Posledný bozk
 • Rezistencia
 • E. A. Poe: Archa bláznov

Bezplatné volania na platené infolinky a nonstop tlmočník

Množstvo ľudí na Slovensku sa sťažuje, že bezplatná linka o informáciách o koronavíruse je často preťažená. Z tohto dôvodu sa operátor rozhodol nespoplatňovať hovory na čísla, ktoré si vyčlenilo viacero úradov a majú slúžiť na informovanie o aktuálnej situácii. Ide o viac ako 50 takýchto čísel v mobilnej aj pevnej sieti. Nájsť ich môžete v tlačovej správe Ministerstva vnútra Slovenskej republiky.

Skype
Skype
Developer: Skype
Price: Free
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot
 • Skype Screenshot

Aj občania so sluchovým postihnutím majú právo na informácie. Telekom preto zabezpečil, aby online tlmočník fungoval 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Nepočujúci sa môžu obrátiť na špecialistov cez aplikáciu Skype a vyhľadať v nej kontakt “onlinetlmicnik”.

Microsoft Team Cloud Solution na 6 mesiacov zadarmo

Keďže viacero ľudí má nariadený home office, Telekom si pripravil akciu v podobe biznis aplikácie Microsoft Teams Cloud Solution na 6 mesiacov zadarmo. Tento softvér umožní firmám pracovať bezpečne z domu cez internet.

Firemné tímy môžu vďaka Microsoft Teams spolupracovať na pracovných úlohách, oraganizovať skupinové porady či zdieľať si medzi sebou dokumenty. K dispozícii je aj kancelársky balík Office Online vrátane aplikácií Word, Excel a Poweroint.

Pomáhajú aj ostatní operátori

Aj Orange pomáha v ťažkých časoch. Svojim zákazníkom dáva SMS a MMS zadarmo, extra porcie dát a viac televíznych kanálov bezplatne. Kompletné informácie sme zhrnuli v článku Orange pomáha v ťažkej situácii, rozdáva SMS a dáta zadarmo. Operátor 4ka rozbehol novú akciu “Dáta na to!” a rozdáva nekonečná dáta na doma.

Náš tip
Ako si vyčistiť a vydezinfikovať mobil? Alkohol radšej vynechajte

2.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+