MojAndroid

V súvislosti s pandémiou koronavírusu sa 4ka rozhodla priniesť svojim zákazníkom vítaný benefit. Všetci zákazníci, ktorí si od 1. apríla aktivovali akýkoľvek paušál SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA, dostali bezplatne a automaticky balík NEKONEČNO NA DOMA. Tieto dáta platia ako v 4G sieti operátora, tak aj v 3G sieti obchodného partnera Orange.

Pôvodne však táto ponuka mala platiť iba do konca mája. Operátor ale dnes začal rozposielať svojim zákazníkom SMS správy, v ktorých informuje o predĺžení tejto akcie do konca júna.

NIE JE NAM TO 4! Predlzujeme ponuky NEKONECNO NA DOMA, www.4ka.sk/zostandoma a SLOBODA DATA NA DOMA, www.4ka.sk/ponuka/sloboda-data-na-doma az do 30.6. Vasa 4ka

nekonecno na doma 4ka

Akciu predlžuje aj konkurencia

Telekom len pred pár dňami informoval o predĺžení akcie Nekonečné dáta do 7. mája. Ak si teda do tohto dátumu aktivujete balík, platiť vám bude nasledujúci mesiac od aktivácie. V rámci tejto ponuky majú zákazníci k dispozícií 1 000 GB dát, čo je objem, ktorý vystačí naozaj drvivej väčšine zákazníkov.

“Dáta na to!” 4ka rozdáva nekonečná dáta na doma

31.3.2020

Situácia okolo koronavírusu je naďalej vážna. Najlepším riešením a zároveň prevenciou je, aby ľudia zostali doma. Slovenskí operátori na túto skutočnosť zareagovali tým, že svojim zákazníkom darujú rôzne objemy dát. Svoju ponuku dnes tlačovou správou predstavila aj 4ka.

Každý zákazník 4ky, ktorý využíva paušál SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA dostane od 1. apríla od operátora balík NEKONEČNO NA DOMA úplne zadarmo. Balík sa aktivuje automaticky každému existujúcemu a aj novému zákazníkovi. K dispozícii bude väčšia porcia dát, ktorú môže zákazník využiť vo vlastnej 4G sieti 4ky alebo v sieti obchodného partnera.

Zvýhodnená ponuka NEKONEČNO NA DOMA je platná do konca mája 2020.

„Za ostatný týždeň v porovnaní s bežným obdobím pred pandémiou stúpla dátová prevádzka o 24%. Paradoxne pritom vidíme, že ľudia sa pohybujú menej. Znamená to, že nie každý má doma fixné pripojenie a wi-fi. Pre týchto zákazníkov sú služby 4ky vynikajúcim riešením. Novým klientom SIM kartu objednanú cez e-shop doručíme zadarmo na ďalší pracovný deň priamo domov.“

Juraj Ondriš, generálny riaditeľ 4ky

Ponuky ostatných operátorov

Orange ponúka svojim zákazníkom 10 GB dát navyše úplne zadarmo. Benefit je potrebné aktivovať pomocou SMS správy. Zákazníci oranžového operátora tiež dostali neobmedzené SMS a MMS správy. Aj tento benefit je potrebné aktivovať SMS správou. Viac informácií o ponuke nájdete v článku Orange pomáha v ťažkej situácii, rozdáva SMS a dáta zadarmo.

Telekom v reakcii na aktuálnu situáciu predĺžil platnosť balíka Nekonečné dáta na celý apríl. Zákazníci tak majú možnosť dátovať prakticky neobmedzene, maximom je 1000 GB. Okrem tohto benefitu ponúka operátor platené TV balíky úplne zadarmo. Benefitom sme sa detailnejšie venovali v článku Telekom predlžuje platnosť balíka Nekonečné dáta a pridáva ďalšie benefity.

Zákazníci operátora O2 môžu využívať nekonečné dáta na vybrané aplikácie. V období od 20. marca do 21. apríla je k dispozícii aj HBO GO úplne zadarmo. V O2 TV pribudli niektoré TV kanály, ktoré je teraz možné sledova zdarma. Kompletné informácie o ponuke O2 nájdete v článku O2 rozširuje ponuku staníc v O2 TV a dáva HBO GO úplne zadarmo.

TIP: Plánujete si v najbližšom období zakúpiť nový smartfón, tablet, alebo nejaké šikovné príslušenstvo? Navštívte nášho nákupného poradcu, ktorý vám s výberom pomôže.

Náš tip
Koronavírus: Operátori ponúkajú TV balíčky a viac dát zadarmo

5.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+