MojAndroid

Marec je za rohom a Telekom si pripravil pre svojich zákazníkov skvelú akciu. Počas celého mesiaca budú môcť využívať dáta úplne naplno vďaka novému nekonečnému balíku.

Aký je princíp?

Od 1. do 31. marca 2020 si zákazníci môžu v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dátaKaždý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jeden raz počas marca.

B2B zákazníkom (SME, TA/LA segmenty) bude balík aktivovaný automaticky.

Až 1000 GB extra dát

Zdarma dátové balíky poznajú klienti Telekomu z leta či zimy. Teraz však prichádza rovnaká porcia dát pre všetkých zákazníkov, neprihliada sa na program, ktorý využívajú. Rovnaké dáta tak budú mať k dispozícii zákazníci využívajúci program Happy XS, ÁNO S či ÁNO XL Biznis.

Reč je až o 1000 GB na celý marec.

Telekom takto dáva svojim zákazníkom možnosť využívať dáta naozaj naplno, bez toho, aby sa museli kontrolovať alebo obmedzovať.

Priemerná spotreba dátovo aktívneho zákazníka je 2 GB, takže v marci môže preniesť až 500-násobne viac dát. 

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+