MojAndroid

Na aktuálnu situáciu reaguje aj operátor SWAN. Ten v rámci svojich TV balíčkov sprístupňuje všetky detské programy pre všetkých zadarmo. Ponuka bude trvať dva týždne.

Hlavným dôvodom je uľahčenie situácie rodičom. Keďže školy sú zatvorené a deti musia zostať doma, aj toto môže pomôcť k lepšiemu zvládnutiu náročnej situácie. Ministerstvo zdravotníctva tiež neodporúča s deťmi chodiť na miesta, kde sa zhromažďuje viac ľudí.

Najlepším riešením je momentálne zostať doma. A udržať deti medzi štyrmi stenami môže byť naozaj veľmi náročné. Sledovať môžu zadarmo kanály JimJam, Cartoon Network, Boomerang, Nickelodeon, Nich Jr. a NickToons. Programy sa v ponuke objavia automaticky, bez nutnosti aktivácie.

„Aj mnohí z našich kolegov využívajú možnosť pracovať z domu a to nielen rodičia školopovinných detí. Snažíme sa tiež o rozumný manažment ľudských zdrojov tak, aby sme eliminovali možné riziká nákazy. Zrušili sme pracovné cesty, interné aj externé eventy, ale aj pracovné porady, ktorých sa zúčastňuje väčšie množstvo ľudí.”

Andrea Gubová, manažérka ľudských zdrojov

Telekomunikačný operátor ďalej žiada svojich klientov, aby pred návštevou zákazníckeho centra uprednostnili komunikáciu cez telefón alebo e-mail.

Náš tip
Pozor! Falošné eshopy s rúškami na Slovensku kradnú osobné údaje
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+