MojAndroid

Novinky z prostredia Android aplikácií, aktuálne informácie o aktualizáciách, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalosti za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (18/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (18/2018)

Pixel Launcher BETA

Ak chcete vyskúšať Pixel Launcher z Androidu P, dnes máte šťastný deň. Pixel Launcher beta bez nutnosti rootovať vaše zariadenie, je k dispozícii pre smartfóny s nainštalovaným Androidom 8.0 Oreo. Zatiaľ nevieme, či sa dostane aj na smartfóny so staršími verziami Androidu. Sťahovať môžete na tomto odkaze.

Náš tip
Pixel Launcher Beta prichádza aj na smartfóny s Androidom Oreo

Google Pay

Google sa snaží svoj projekt s názvom Google Pay tlačiť všade, kam sa dá. Tento rok už oznámili o spojení aplikácií Android Pay a Google Wallet, z čoho vznikol Google Pay. Teraz pridáva podporu pre mobilné palubné lístky a vstupenky na rôzne podujatia.

Náš tip
Google Pay zobrazí letenky či lístky na koncerty

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Google News

Internet je plný doslova miliardami webových stránok. Je ťažké udržať ich pod kontrolou a priam nemožné všetky ich sledovať. Pomôcť chce aj Google v rámci  svojej novej služby News. Prinesie viac intuitívne používateľské rozhranie? Google tvrdí, že umelá inteligencia práve stretáva tú ľudskú.

Náš tip
Google News: Správy bližšie k vám ako kedykoľvek predtým | Google I/O 2018
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Mobilná banka 365

Minulý rok ohlásila Poštová banka projekt mobilnej banky 365, ktorá by mala fungovať najmä v smartfónoch ako mobilná aplikácia a zákazníkom by ako prvá banka na Slovensku ponúkla inteligentné bankovníctvo. Už čoskoro by sa malo spustiť testovanie betaverzie 365 aplikácie. Viac informácií nájdete na blogu.

Náš tip
Mobilná banka 365 spúšťa betaverziu svojej aplikácie pre limitovaný počet ľudí

Monument Valley – dočasne ZADARMO!

Tvorcovia mobilných hier pravidelne sprístupňujú svoje herné tituly v Google Play dočasne zdarma. Väčšinou sa síce jedná o tituly, ktoré si používateľ nenainštaluje ani zadarmo, ale občas sa v takejto akcii objaví aj skutočný herný trhák. Takým je aj jedna z najpopulárnejších puzzle hier na mobilných zariadeniach s názvom Monument Valley.

Náš tip
Monument Valley je v Google Play zadarmo. Akcia platí iba dočasne!

Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
12.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+