MojAndroid

Tvorcovia mobilných hier pravidelne sprístupňujú svoje herné tituly v Google Play dočasne zdarma. Väčšinou sa síce jedná o tituly, ktoré si používateľ nenainštaluje ani zadarmo, ale občas sa v takejto akcii objaví aj skutočný herný trhák. Takým je aj jedna z najpopulárnejších puzzle hier na mobilných zariadeniach s názvom Monument Valley. Tá sa pred nejakou dobou dočkala aj pokračovania a je celkom možné, že touto akčnou ponukou na prvý diel sledujú tvorcovia podporu jeho pokračovania. Či už sa im to podarí alebo nie, určite by ste si túto hru nemali nechať ujsť a minimálne jej venovať aspoň pár minúť. Zadarmo bude totiž len týždeň.

Náš tip
Vieme, kedy dorazí Monument Valley 2 na Android [HRA JE UŽ DOSTUPNÁ]

Monument Valley je oceňovanou hrou a právom niektorými označovanou aj za umeleckú hru. Vychádza z diela zosnulého grafika M. C. Eschera. Jednotlivé levely s absurdnou architektúrou, schodmi vedúcimi nikam alebo vracajúcimi sa na svoj začiatok, odkazujú práve na jeho najznámejšiu tvorbu. Vašou úlohou je dostať sa s vašou postavou (v prvom dieli princeznou Idou) na vrchol stavby, kde umiestnite geometrický útvar. Aby ste to dosiahli, posúvate jednotlivé schody, meníte perspektívu alebo inak meníte tvar stavby. Popritom nestačíte žasnúť nad kreativitou tvorcov.

Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €

10.5.2018
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+