MojAndroid

Náš tip
Rootless Pixel Launcher v3 – funkcie z Google Pixel 2 bez rootu

Zatiaľ len pre zariadenia s Android 8.0 Oreo

Ak chcete vyskúšať Pixel Launcher z Androidu P, dnes máte šťastný deň. Pixel Launcher beta bez nutnosti rootovať vaše zariadenie, je k dispozícii pre smartfóny s nainštalovaným Androidom 8.0 Oreo.

Menu aplikácií sa dostalo menších zmien, na vrchu Pixel Launcher zobrazuje navrhované aplikácie a dokáže oddeliť vaše pracovné a súkromné aplikácie. Taktiež obsahuje redizajnované skratky, ktoré sa zobrazia pomocou dlhého stlačenia na domovskej obrazovke, ako aj panel s widgetmi, ktorý tiež dostal nový dizajn. Neobsahuje nový panel Google vyhľadávania, no bez problémov si ho viete doinštalovať.

Majte ale na pamäti, že je to len port z Google Launcheru a ešte nepodporuje množstvo noviniek, ktoré boli predstavené na Google I/O 2018. Launcher je zatiaľ k dispozícii len pre zariadenia s najnovším Android Oreo a zatiaľ nevieme či sa dostane aj na smartfóny so staršími operačnými systémami. Sťahovať môžete na tomto odkaze.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+