MojAndroid

Veľa alternatívnych launcherov v obchode Google Play sa snaží priniesť funkcie a používateľský zážitok z minuloročného modelu Google Pixel 2 a Pixel 2 XL. Z najznámejších môžme spomenúť Nova Launcher alebo Action Launcher. Vyextrahovaný Rootless Pixel Launcher v tretej verzii teraz prináša ešte bližší zážitok z týchto populárnych telefónov. A to na akýkoľvek Android telefón s Androidom Lollipop a vyšším bez nutnosti rootu. Developer Amir Zaidi zverejnil novú verziu predvčerom a na reddite publikoval jej novinky.

Náš tip
Stiahnite si Android One launcher zo Xiaomi Mi A1

Rootless Pixel Launcher je postavený na Android 8.1 Oreo z Google Pixel 2, ale ako už bolo povedané, spustíte ho na akomkoľvek Android telefóne s Androidom 5.0 a vyšším. Medzi funkciami nechýba najnovší Google Feed z Pixelov, skratky aplikácií, známe notifikačné bodky alebo automatická zmena témy launcheru podľa vybraného pozadia. Autor taktiež do launcheru pridal niektoré vlastné vylepšenia ako podporu balíčkom ikoniek, návrhy aplikácií podľa toho, ktoré ste predtým spustili alebo možnosť otvoriť/zavrieť notifikácie kdekoľvek na obrazovke. Priamy link na stiahnutie nájdete tu.

Zdroj: androidauthority

29.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+