MojAndroid

Inteligentný náramok Xiaomi Smart Band 7 dostáva už druhú veľkú aktualizáciu od svojho debutu, ktorý sa uskutočnil koncom mája tohto roka. Čo teda tento update prináša? Informácie priniesol portál Xiaomi Adictos.

Nový update Xiaomi Smart Band 7 rieši niektoré problémy a pridáva zaujímavú funkciu

Firmvér na fitnes náramku Smart Band 7 bol aktualizovaný na verziu 1.19.15. Do systému vďaka aktualizácii pribudne režim intervalového tréningu. Zmeny sa dotknú aj možností prispôsobenia vzhľadu ciferníka. Umožnená bude zmena farieb použitého motívu. Update prináša aj úplne nový typ ciferníkov.

xiaomi smart band 7
Xiaomi Smart Band 7 | Zdroj: XiaomiAdictos.com

Ako to už zvyčajne býva, s aktualizáciou prichádzajú aj opravy chýb. Za zmienku stojí napríklad oprava väčšiny situácií, kedy náramok prestal správne fungovať. Aktualizácia bude zatiaľ dostupná iba v domovskej Číne. Nie je teraz známe, či sa update vôbec dostane aj k nám, no je to pravdepodobné, keďže bol tento fitnes náramok nedávno predstavený aj u nás.

Aktualizácie u konkurencie

Aktualizácie softvéru nositeľnej elektroniky sú čoraz častejšie diskutovanou témou. Preto je vhodné povedať si niečo aj o konkurencii v tejto oblasti. Pokiaľ sa o aktualizácie hodiniek zaujímate, odporúčame vám prečítať článok, v ktorom píšeme, prečo trvá aktualizácia hodiniek na systém Wear OS 3 tak dlho. Update nedávno dostala aj séria Huawei Watch GT 3 Pro, Watch GT 3 a Watch GT 2 Pro. Na záver ešte spomenieme, že aplikácia Fitbit dostala významnú aktualizáciu.

Huawei Watch GT3 Pro
Huawei Watch GT3 Pro | Zdroj: Tomáš Kanálik

Náš tip
Huawei prináša aktualizáciu pre svoje hodinky. Poteší používateľov iPhonov

29.7.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+