MojAndroid

Nová aktualizácia pre smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro rozširuje podľa portálu HuaweiCentral jej funkcie, prináša nový ciferník a množstvo  optimalizácií.

Nový ciferník a aj vylepšenia v oblasti audia

Spoločnosť Huawei prináša júlovú aktualizáciu Watch GT 3 Pro so systémom HarmonyOS 2.1 verzie 2.1.0.237. Najnovší softvér prináša napríklad nový ciferník Star River, ktorý má modrý odtieň riečnej vody a čierny vesmírny motív v pozadí. Portál HuaweiCentral tiež zistili, že ciferník má tiež v rámci systému vždy zobrazenú tému Star River, ktorá má tmavé pozadie.

Huawei Watch GT3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro | Zdroj: Tomáš Kanálik


Hodinky Watch GT 3 Pro tiež získavajú touto aktualizáciou optimalizáciu Audio Control Center, ktorá vám teraz umožňuje spravovať prehrávanie priamo cez korunku hodiniek. Ďalej je tu aj ďalšia optimalizácia, ktorá bola vykonaná v oblasti hlasového hovoru, ako aj vylepšenia stability a výkonu systému s cieľom poskytnúť plynulejší používateľský zážitok.

Pred stiahnutím novej aktualizácie softvéru by ste mali aktualizovať svoju aplikáciu Huawei Health na najnovšiu verziu. Následne aplikáciu Huawei Health otvorte, kliknite v nej na obrázok vašich hodiniek a skontrolujte dostupnosť najnovšej aktualizácie softvéru. Najnovšiu aktualizáciu softvéru následne nainštalujete podľa postupu, ktorý vám zobrazí aplikácia.

Ako je na tom konkurencia?

O aktuálnosť systému sa starajú aj ostatní výrobcovia. Väčšinou však ide o smartfóny. Za zmienku stojí napríklad update pre bývalé vlajkové lode značky Huawei. Minulý týždeň dostal aktualizáciu aj Huawei Mate 20 Lite. Júnovú aktualizáciu dostalo aj niekoľko Xiaomi modelov. Na záver spomenieme aj mega aktualizáciu spoločnosti Motorola, ktorá hromadne vydala Android 12 pre sedem svojich zariadení.

Náš tip
Portál slovensko.sk mal výpadok. Poznáme oficiálne odôvodnenie
22.7.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+