MojAndroid

Smart hodinky Huawei Watch GT 2 Pro boli na trh uvedené v októbri 2020 a stále patria medzi veľmi obľúbený model. Výrobca na ne nezabudol a pravidelne pre ne pripravuje softvérové aktualizácie. O tej najnovšej s označením 11.0.8.26 informoval portál Huaweiblog.

Májová aktualizácia je určená pre globálny variant hodiniek, čiže aj pre tie, ktoré sa predávajú u nás. Jej veľkosť je približne 93 MB. Najnovšia aktualizácia podľa zdroja prináša predinštalovanú aplikáciu Petal Mapy od Huawei a pribudli aj ďalšie softvérové vylepšenia.

Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Vylepšené by malo byť sledovanie spánku a výrobca tiež zapracoval na celkovej optimalizácii a odozve systému, čo by malo viesť k lepšiemu používateľskému zážitku. Rovnakú aktualizáciu Huawei vydal už aj pre model Huawei Watch GT 2e.

Aktualizuje aj konkurencia

Huawei nie je jediným výrobcom, ktorý aktualizuje svoje smart hodinky. V poslednom období dostali aktualizáciu napríklad aj hodinky Samsung Galaxy Watch4, ktorej veľkosť je 357 MB. Tá taktiež nepriniesla veľa nových funkcií, väčšina z nich sa týkala aplikácie Samsung Health.

Náš tip
Huawei Watch GT 3 Pro oficiálne: Keramika, zafírové sklíčko, skvelá výdrž a oveľa viac

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.5.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+