MojAndroid

Huawei Watch GT 3, ktoré patria k najlepším smart hodinkám na trhu, sa dočkali marcovej aktualizácie softvéru. Čo prináša, prezradil portál HuaweiCentral.

Aktualizácia pridáva dve vylepšenia a optimalizuje staršie funkcie

Aktualizácia pre smart hodinky, ktoré prišli na trh koncom minulého roka, je dostupná globálne formou OTA. Behom jedného až dvoch týždňov by ju mala obdržať väčšina zariadení na trhu. Označenie aktualizácie je 2.1.0.258 a veľkosť 64,36 MB. V zozname zmien sú dve nové vylepšenia a viacero optimalizácií pôvodných funkcií.

Marcová aktualizácia Huawei Watch GT 3 | Zdroj: HuaweiCentral.com

Prvé vylepšenie vám umožní si vybrať v nastavení tréningu, ktoré údaje sa budú zobrazovať počas cvičenia prostredníctvom dátových kariet. Ďalšie vylepšenie pridá obrazovku intenzity do ponuky zobrazenia údajov. Tá vám umožní počas tréningu jednoduchým posunutím zobraziť srdcovú frekvenciu a tempo.

Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Zároveň aktualizácia optimalizuje presnosť počítania plaveckých kôl, merania srdcovej frekvencie a pokojového pulzu počas cvičenia. Optimalizáciou prešlo aj prehrávanie hudby v určitých situáciách a tiež zobrazenie niektorých časti používateľského rozhrania.

Ako nainštalovať aktualizáciu?

Ak chcete aktualizovať svoje hodinky značky Huawei, tak musíte mať najprv na svojom smartfóne nainštalovanú aplikáciu Huawei Health. Po jej otvorení prejdite do časti pripojených zariadení a klepnite na svoje zariadenie. Teraz postupujte podľa pokynov na obrazovke a nainštalujte dostupnú aktualizáciu.

Náš tip
Disney+ na Slovensku. Poznáme oficiálny dátum spustenia aj výšku predplatného
29.3.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+