MojAndroid

Trochu neskoro, ale stále včas vám prinášame veľký výber tých najlepších smartfónov za tento rok, zoradených podľa cenových kategórií. Veľký vianočný nákupný poradca bude obsahovať zariadenia, ktoré môžete poznať z predchádzajúcich recenzií, ale aj také, ktoré sa nám pod ruku vôbec nedostali. V takom prípade vychádzame z papierových špecifikácií a poznatkov zahraničných recenzií.

Vianočný nákupný poradca: To najlepšie do 150 €

V tejto cenovej kategórii treba byť veľmi opatrný. Väčšinou tu nájdete telefóny Huawei/Honor, ktoré však už nie sú aktuálne a ani nie sú tak skvelé. Najviac v tejto kategórii žiari Redmi 9 od Xiaomi. To ponúka nekompromisný výkon, ktorý väčšinou nájdete v kategórií smartfónov od 150 € vyššie. Aj napriek vysokému výkonu sa však môžu objaviť občasné záseky, ktoré sú spôsobené mierne náročnejšou nadstavbou MIUI. Nenároční používatelia si však nič nevšimnú, respektíve im to nebude vadiť.

Redmi 9 farby

Čo však prekvapí je prítomnosť až 4 snímačov na zadnej strane. Hlavný z nich má 13 MP rozlíšenie, nájdete tu aj 8 MP ultraširokouhlý snímač, 5 MP makro snímač pre zachytávania objektov veľmi zblízka (do 3 cm) a 2 MP hĺbkový snímač. Predný snímač má 8 MP.

Telefón má plastovú konštrukciu, ktorá je hrubšia a ťažšia – má 9 mm hrúbku a váhu 198 gramov. To je spôsobené obrovskou 5000 mAh batériou. Tá by vám na jedno nabitie mala vydržať až 8 hodín zapnutého displeja. Poteší podpora 18 W rýchleho nabíjania, avšak v krabici sa nachádza len 10 W nabíjačka. S 10 W nabíjačkou získate za pol hodinu len 20 %, kým s 18 W až 33 %.

Telefón má 6,53″ IPS displej s rozlíšením FullHD+. K nemu len malá výčitka, je trochu tmavší než by mal byť. Zariadenie má rozmery 163,3 x 77 x 9,1 mm.

Je to dual SIM smartfón, ktorý má oddelený slot na microSD kartu. Poteší aj prítomnosť NFC pre bezkontaktné platby. Zaujímavosťou je aj infračervený port, cez ktorý môžete ovládať televízor, set-top box alebo klimatizáciu.

Zariadenie sa predáva v 32 GB alebo 64 GB verzii, kde sa spolu s úložiskom vyberá aj RAM – 3 alebo 4 GB. Pre lepší zážitok odporúčame 4 GB verziu so 64 GB úložiskom.

Vianočný nákupný poradca: Poco X3 – Pre hráčov, ktorí nechcú utratiť veľa (250 €)

Opäť sa nám tu prebojovalo Xiaomi so svojím skvelým modelom Poco X3. Radi by sme tu dali niečo iné než Xiaomi, no čo sa týka špecifikácií, Poco X3 prekonáva mobily s cenou aj o 100 € vyššie. Ponúka totiž až 120 Hz IPS LCD displej, stereo reproduktory a až 33 W rýchle nabíjanie svojej 5160 mAh batérie. Práve vyššia obnovovacia frekvencia, stereo reproduktory a skvelý Snapdragon 732G zaraďujú Poco X3 medzi dostupné hráčske smartfóny.

Poco X3 NFC titulka

Záujemcov možno nepoteší plastová zadná strana, avšak tá má aj svoje výhody. Tak ľahko sa nepoškriabe a odľahčuje telefón.

Telefón má kvôli veľkej batérii aj vyššiu hmotnosť – 215 gramov. Jeho rozmery sú 165,3 x 76,8 x 9,4 mm. Všimnite si na konci tých 9 mm – to značí hrúbku zariadenia, ktorá je taktiež mierne nadpriemerná (kvôli vyššej kapacite batérie).

Poco X3 má aj veľmi dobrú zostavu snímačov, akurát pri slabšom svetle ich kvalita klesá. Hlavný fotoaparát má 64 MP, širokouhlý snímač má 13 MP a potom tu sú už štandardné objektívy – makro a hĺbkový, ktoré majú po 2 MP. Predný snímač má skvelých 20 MP.

Smartfón má inak skvelý 6,67″ IPS LCD panel s rozlíšením FullHD+, 120 Hz frekvenciou a podporou obsahu HDR10.

Čo vás určite poteší je prítomnosť 3,5 mm jacku.Telefón podporuje dve SIM karty alebo jednu SIM kartu a microSD kartu. Snímač odtlačkov prstov sa nachádza na pravej strane zariadenia.

Predáva sa v 64 alebo 128 GB verzii so 6 GB RAM.

Vianočný nákupný poradca: Samsung Galaxy A51 – Dostupná štýlovka (250 €)

Tento smartfón tu má špeciálne miesto. Je lepšou alternatívou pre ľudí, ktorí nepotrebujú výkon, ale chcú spoľahlivosť, ľahké a kompaktné zariadenie a pekné fotky. Navyše má Samsung Galaxy A51 parádny Super AMOLED displej.

Samsung Galaxy A51 má 6,5″ Super AMOLED displej, ktorý sa pýši krásnymi farbami – najmä čiernou a až rekordne malým otvorom pre selfie snímač. Má FullHD+ rozlíšenie, tak ako väčšina smartfónov.

Vďaka rozmerom 158,5 x 73,6 x 7,9 mm a váhou len 172 gramov patrí medzi najľahšie zariadenia na trhu. Túto nízku váhu získal Samsung kvôli použitiu menšej batérie – 4000 mAh a vďaka plastovej konštrukcii.

Trochu kompromisu sa urobilo aj v oblasti výkonu – smartfón obsahuje Exynos 9611, čo nie je práve najvýkonnejší čip. Taktiež sa predáva so 4 GB RAM.

Smartfón má slušnú zostavu fotoaparátov. Kým 48 MP snímač možno nenadchne (softvérová úprava fotiek po odfotení už áno), tak 12 MP ultraširokouhlý snímač sa v tejto cenovej kategórii len tak často nevidí. Poteší aj schopné makro a hĺbkový snímač, ktoré majú 5 MP. Predný selfie snímač má až 32 MP.

Poteší prítomnosť snímača odtlačkov prstov v displeji, čo je zásada skôr dvakrát takto drahých mobilov. Smartfón má 4000 mAh batériu a nabijete ju pomocou 15 W rýchlo nabíjačky.

Samsung Galaxy A51 podporuje súčasne dve SIM karty a microSD kartu. Samozrejmosťou je aj NFC a taktiež poteší prítomnosť 3,5 mm jacku.

Vianočný nákupný poradca: Motorola moto g 5G plus – Zameraná na výkon a s čistým Androidom (350 €)

Motorola moto g 5G plus je aj napriek svojmu komplikovanému menu skvelým telefónom. Je taktiež pripravená na budúcnosť vďaka tomu, že obsahuje 5G. Ak si myslíte, že vám je 5G zbytočné, nie je tomu tak, minimálne ak bývate v Bratislave. Tam totiž O2 už prevádzkuje svoju verejnú 5G sieť. Práve výkonný Snapdrgon 765 umožňuje Motorole pripojiť sa na 5G siete.

Inak Motorola zaujme ešte aj 90 Hz displejom, čistým Androidom s príjemnými doplnkami, ultraširokouhlým selfie snímačom a 5000 mAh batériou.

Motorola moto g 5G plus

Motorola moto g 5G plus ponúka 6,7″ IPS displej s FullHD+ rozlíšením, 90 Hz frekvenciou a podporou obsahu HDR10. Má rozmery 168,3 x 74 x 9,7 mm, kvôli ktorým vám môže v ruke pripadať hrubšia a aj ťažšia. Predsa len, váži 207 gramov, kvôli použitiu 5000 mAh batérii.

Jediné, čo vám môže na tomto telefóne trochu prekážať je jeho plastová konštrukcia a fakt, že 5000 mAh batériu nabíjate len 20 W nabíjaním. Niekomu môže chýbať ešte teleobjektív alebo AMOLED displej.

U nás sa predáva vo verzii so 6 GB RAM a 128 GB vnútorným úložiskom. Má 48 MP hlavný snímač, ktorému sekunduje 8 MP ultraširokouhlý snímač. Ďalej sú vzadu dva 2 MP snímače – hĺbkový a makro. Vpredu nájdete 16 MP selfie snímač spolu s 8 MP ultraširokouhlým snímačom.

Určite poteší hladký chod, vďaka čistému OS Android bez nadstavby. Motorola má pár super Moto akcií, o ktorých sa môžete dočítať v recenzii na Motorolu moto g 5G plus.

Telefón má priestore pre dve SIM karty alebo jednu microSD a jednu SIM kartu. Nájdete tu aj 3,5 mm jack, NFC a aj FM rádio, ak to považujete za dôležité.

Vianočný nákupný poradca: Samsung Galaxy A71 – Kvalita v každom smere (350 €)

Samsung Galaxy A71 má 6,7″ Super AMOLED Plus s FullHD+ rozlíšením. Vďaka plastovej konštrukcii si zachoval nízku hmotnosť pri použití 4500 mAh batérie. Tým, že to nie je 5000 mAh batéria, Samsung nemusel zvyšovať hrúbku mobilu. Takže sa A71ka skvele drží v ruke a ani nepocítite, že tam máte 4500 mAh batériu.

Rozmery tohto mobilu sú 163,6 x 76 x 7,7 mm a váha je 179 gramov.

Samsung Galaxy A71 má skvelú zostavu fotoaparátov – 64 MP hlavný snímač, ktorému asistuje 12 MP ultraširokouhlý snímač a k ním sa pridávajú dva 5 MP snímače – makro a hĺbkový. Vpredu na vás číha 32 MP selfie snímač.

Smartfón využíva výkonný procesor Snapdragon 730, spolu so 6 GB RAM. Čo sa týka úložiska, predáva sa len v 128 GB verzii.

Aj tento telefón má plastovú konštrukciu, čo môže možno niekoho odradiť od kúpy. Inak je to skvelý telefón a celkovo jeho kúpu určite neoľutujete.

Samsung Galaxy A71 má 4500 mAh batériu, ktorú môžete nabíjať pomocou 25 W rýchlo nabíjačky. Vo výbave nechýba ani 3,5 mm jack, NFC alebo snímač odtlačkov prstov v displeji.

Smartfón viete používať súčasne s dvoma SIM kartami naraz a stále vám ostane miesto na microSD kartu.

Vianočný nákupný poradca: OnePlus Nord – Vyniká v každom smere (400 €)

OnePlus Nord bol špecifický tým, že po dlhých rokoch značka prémiových smartfónov OnePlus vytvorila niečo dostupnejšie. Ono sa im to skutočne vydarilo a Nord je šikovný telefón, ktorý exceluje v každom ohľade a pritom je celkom kompaktný.

Zaujme vás svojim AMOLED displejom s 90 Hz frekvenciou, príjemnými rozmermi a váhou, 4115 mAh batériou, hlavným 48 MP fotoaparátom, ktorý pochádza zo starších vlajkových mobilov výrobcu a rýchlym nabíjaním (70 % za 30 min.).

OnePlus Nord

OnePlus Nord využíva jeden z najvýkonnejších procesorov strednej triedy na trhu – Snapdragon 765G. Smartfón má 6 až 8 GB RAM, v závislosti od verzie, ktorú si vyberiete. Rovnako tak vám ponúkne 64 alebo 128 GB vnútorného úložiska.

Smartfón má príjemné rozmery – 158,3 x 73,3 x 8,2 mm a váhu 184 gramov. To vďaka tomu, že má len 4115 mAh batériu. Práve vďaka nižšej kapacite batérie sa dokáže nabiť na 70 % len za 30 minút s jeho 30 W nabíjaním.

Smartfón má však aj niekoľko nedostatkov – má plastový rám (nie hliníkový, ako väčšina mobilov so sklenenou zadnou stranou), chýbajú mu stereo reproduktory, 3,5 mm jack a akákoľvek vodoodlnosť.

Má však veľmi dobrý hlavný snímač s optickou stabilizáciou obrazu – 48 MP hlavný snímač, ďalej má 8 MP ultraširokouhlý snímač, 5 MP makro a 2 MP hĺbkový snímač. Vpredu nájdete dva selfie snímače – 32 MP hlavný a 8 MP ultraširokouhlý snímač.

Môžete mať v mobile dve SIM karty súčasne, ale miesto na microSD kartu nejako neostalo.

Vianočný nákupný poradca: Xiaomi Mi 10T Pro – Dostupný profesionál (500 €)

Nedávno predstavený Xiaomi Mi 10T Pro dokazuje, že Xiaomi vie stále vytvoriť vlajkovú loď za super cenu so skvelými komponentami. Mi 10T Pro má až 144 Hz displej, 108 MP hlavný fotoaparát, stereo reproduktory, 5000 mAh batériu, druhý najvýkonnejší procesor Snapdragon 865 a to všetko za menej ako konkurencia.

Telefónu môžme vyčítať trochu vyššiu hrúbku a váhu, ale to je vzhľadom na ponúkanú batériu a skleneno-kovovú konštrukciu samozrejmé. Jeho váha je 218 gramov a rozmery sú 165,1 x 76,4 x 9,3 mm. Opäť, práve tých 9 mm môže byť trochu problém, hlavne ak ste doteraz mali tenšie zariadenie s nižšou váhou.

Smartfón vyniká svojimi fotografickými schopnosťami – predsa len má ten 108 MP hlavný snímač. Ostatné sú bežné – 13 MP ultraširokouhlý snímač, 5 MP makro a neznámy hĺbkový snímač. Vpredu nájdeme 20 MP selfie objektív.

Xiaomi Mi 10T Pro má “len” IPS panel o uhlopriečke 6,67″ s rozlíšením 1080×2400 pixelov. Zaujímavosťami displeja sú 144 Hz obnovovacia frekvencia, podpora HDR10+ obsahu a až 650 nitový jas. Nevýhodou tohto displeja je, že neobsahuje snímač odtlačkov prstov. Ten nájdete na pravej strane v tlačidle zapnutia/vypnutia obrazovky.

Zaujímavosťou je tiež stereo reproduktor a infračervený port, ktorý u Xiaomi nechýba asi žiadnemu modelu. Nájdete tu aj 5000 mAh batériu, ktorú môžete nabíjať pomocou 33 W nabíjačky.

Mobil podporuje dve SIM karty, ale žiadnu microSD kartu.

Vianočný nákupný poradca: OnePlus 8T – Všestranný pomocník (650 €)

OnePlus 8T je šikovný telefón s príjemnou ergonómiou, ktorý sa rozhodne nenechá zahanbiť. Jeho hlavnými prednosťami sú 120 Hz displej a 65 W rýchlo nabíjanie, ktoré nabije 4500 mAh batériu za necelých 40 minút.

OnePlus 8T

OnePlus 8T poháňa jeden z najrýchlejších procesorov Snapdragon 865 spolu s 8 alebo 12 GB RAM, rovnako tak môže mať 128 alebo 256 GB. Ten ponúka dostatok výkonu na to, aby poháňal spomínaný 120 Hz AMOLED displej. Ten má veľkosť 6,55″ a štandardné FullHD+ rozlíšenie. Taktiež podporuje obsah HDR10+ a always-on displej.

Prednosťou tohto mobilu je aj to, že už na trh dorazil s najnovšou verziou Androidu, ktorá má číslo 11. Rovnako tak, dorazil aj s najnovšou verziou nadstavby OxygenOS, ktorá je taktiež veľkou výhodou tohto mobilu. Viac si o nej môžete prečítať v mojej recenzii.

Hlavný snímač tohto mobilu má už štandardných 48 MP. Hodnotil som ho ako priemerný – to kvôli tomu, že ho OnePlus recykluje už viac ako rok. Ďalej tu nájdete 16 MP ultraširokouhlý fotoaparát, ktorý je skôr priemerný a vyrovná sa senzorom zo strednej triedy. Nakoniec je tu už len typické 5 MP makro a 2 MP hĺbkový snímač. Na prednej strane nájdete ešte 16 MP selfie snímač.

Určite poteší aj prítomnosť stereo reproduktorov, NFC alebo snímača odtlačkov prstov v displeji. Nepoteší však chýbajúca vodoodolnosť, bezdrôtové nabíjanie ani chýbajúci 3,5 mm jack alebo slot na microSD kartu.

Vianočný nákupný poradca: Samsung Galaxy S20 FE – Veľa muziky za málo peňazí (650 €)

Samsung Galaxy S20 FE je podľa môjho názoru jedno z najzaujímavejších zariadení od Samsungu za tento rok. Ponúka totiž vysoký výkon za slušné peniaze. Výkon však nie je všetko a preto mu Samsung pribalil aj veľmi dobré fotoaparáty. Dokonca vám dal na výber, či chcete verziu s Exynos procesorom alebo Snapdragonom 865. Exynos je asi o 15 % menej výkonný než Snapdragon, ale to presne zodpovedá aj rozdielu v cene.

S20 FE sa vyrovná vyššie spomínanému OnePlusu (ak sa pozeráme na Snapdragon verziu). Taktiež ponúka Super AMOLED so 120 Hz, 4500 mAh batériu, pri nižšej váhe, kvôli plastovej konštrukcii. S20 FE má ako výhodu vodoodolnosť, bezdrôtové nabíjanie a slot na microSD kartu.

Samsung Galaxy S20 FE má príjemné rozmery a váhu – 159,8 x 74,5 x 8,4 mm, 190 gramov. Do týchto rozmerov usadil Samsung 6,5″ Super AMOLED displej s podporou 120 Hz a HDR10+ obsahu.

Zaujímavá je tu zostava fotoaparátov – nenájdete tu žiadne zbytočné makro alebo hĺbkové snímače. Nachádza sa tu 12 MP hlavný snímač s OIS, 8 MP teleobjektív s 3x optickým priblížením a OIS a 12 MP ultraširokouhlý fotoaparát. Vpredu zas nájdete 32 MP selfie snímač.

Batéria má kapacitu 4500 mAh a nabijete ju prostredníctvom 25 W nabíjania, 15 W bezdrôtového nabíjania a máte možnosť nabíjať aj príslušenstvo pomocou spätného bezdrôtového 4,5 W nabíjania.

Vianočný nákupný poradca: Xiaomi Mi 10 Pro – Skutočná vlajková loď (do 1000 €)

Xiaomi Mi 10 Pro je veľmi podarený smartfón. Medzi jeho prednosti určite patrí zostava fotoaparátov, ktorú vedie 108 MP snímač, skvelá ergonómia, kvalitný AMOLED s 90 Hz frekvenciou, stereo reproduktory a 4500 mAh batéria, ktorá podporuje až 50 W nabíjanie.

Xiaomi Mi 10 Pro využíva ako každá správna vlajková loď procesor Snapdragon 865. Tomu asistuje 8 alebo 12 GB RAM a úložisko o veľkosti 256 alebo 512 GB.

Má skvelú zostavu fotoaparátov – 108 MP hlavný snímač s OIS, dva teleobjektívy – 12 MP s 2x optickým zoomom a 8 MP s 3,5x optickým zoomom a OIS. Vzadu nájdete aj 20 MP ultraširokouhlý snímač. Vpredu sa zas nachádza 20 MP snímač.

Smartfóm má síce dobrú ergonómiu – vďaka pekne zahnutým krajom sa dobre drží, ale aj tak nepatrí medzi najpríjemnejšie na držanie v ruke, spomína v recenzii GSMArena. Má totiž rozmery 162,5 x 74,8 x 9 mm a váhu 208 gramov.

Medzi jeho prednosti patria aj skvelé stereo reproduktory, 6,67″ Super AMOLED displej s 90 Hz frekvenciou, infračervený port a 4500 mAh batéria. Tú môžete nabiť až pomocou 50 W nabíjačky, 30 W bezdrôtového nabíjania a telefón podporuje aj reverzné nabíjanie s výkonom 5 W. Pri kúpe by mal obdržať aktualizáciu na Android 11.

Chýba mu však podpora microSD kariet a akákoľvek vodoodolnosť.

Vianočný nákupný poradca: OnePlus 8 Pro – Takmer bez chýb (do 1000 €)

OnePlus 8 Pro patrí medzi najlepšie vybavené smartfóny. Kým Mi 10 Pro chýbala napríklad vodoodolnosť, tak OnePlus ju má. OnePlus 8 Pro má taktiež lepší displej – ponúka totiž až 120 Hz frekvenciu a podporu zobrazenia až 1 miliardy farieb (väčšina displejov na trhu ponúka len 16 miliónov).

Trochu môže zaostávať v oblasti fotografie alebo v rýchlosti nabíjania. Nemá 108 MP objektív ani dva teleobjektívy, taktiež nemá až 50 W nabíjanie. Miesto toho však má podarenejšiu nadstavbu – OxygenOS 11 a taktiež v súčastnosti už aj Android 11.

OnePlus 8 Pro fotoaparat

OnePlus 8 Pro má v oblasti výkonu štandardnú výbavu – Snapdragon 865, 8/12 GB RAM a 128/256 GB úložiska. Má príjemné rozmery a váhu – 165,3 x 74,4 x 8,5 mm; 199 gramov.

Jeho 6,78″ Fluid AMOLED so 120 Hz a podporou 1 miliardy farieb má taktiež aj vyššie rozlíšenie – 1440×3168 oproti štandardnému FullHD+ (1400×2400). V kvalite zobrazovania prekonáva väčšinu trhu.

Určite si vás získa aj svojou zostavou fotoaparátov – 48 MP hlavný snímač s OIS, 8 MP teleobjektív s 3x optickým zoomom a OIS, 48 MP ultraširokouhlý objektív a nakoniec zaujímavý 5 MP senzor s farebným filtrom. Vpredu nájdete 16 MP selfie senzor.

Smartfón si vás určite získa svojou nadstavbou OxygenOS 11, ktorej som sa venoval v recenzii OnePlus 8T. Tá taktiež smartfónu priniesla Android 11. Za zmienku stojí aj 4510 mAh batéria, ktorú nabijete prostredníctvom 30 W nabíjania (50 % za 23 minút), bezdrôtovo taktiež s výkonom 30 W (50% za 30 minút) a príslušenstvo môžete bezdrôtovo nabíjať s 3 W reverzným nabíjaním.

 

Vianočný nákupný poradca: Samsung Galaxy Note 20 Ultra – To najlepšie za rok 2020 (1000+ €)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra je nositeľom tej najlepšej technológie za rok 2020. Nájdete tu nový vylepšený stylus, 6,9″ Dynamic AMOLED displej s 1440×3088 rozlíšením a 120 Hz (avšak len pri FullHD+ rozlíšení). Tento displej chráni najodolnejšie ochranné sklo Gorilla Glass Victus.

Za najväčšiu nevýhodu považujeme nemožnosť zakúpiť si u nás verziu so Snapdragonom 865 a tak sme odkázaný len na slabšiu verziu s Exynosom 990. Smartfón sa predáva s 8 GB RAM a 256/512 GB úložiskom. Mimochodom toto úložisko môžete rozšíriť o microSD kartu, ktorá však zaberie jeden SIM slot.

Menšou nevýhodou je aj obrovský skok na ostrove s fotoaparátmi. Tie sú však skvelé – nájdete tu 108 MP hlavný snímač s OIS, 12 MP periskopický teleobjektív, ktorý umožňuje až 5x priblíženie a má aj OIS, nakoniec je tu ešte 12 MP ultraširokouhlý objektív. Vpredu nájdete 10 MP selfie snímač, ktorý je napriek nízkemu rozlíšeniu jedným z najlepších na trhu.

Smartfónmu by sme mohli vyčítať absenciu 3,5 mm jacku, ale to by sa potom Samsungu tak dobre nepredávali bezdrôtové slúchadlá. Veď predsa ak sa tu našlo miesto pre stylus, nenašlo by sa aj miesto pre malý 3,5 mm jack?

Inak má telefón skvelú výbavu – má IP68, čo zabezpečuje odolnosť voči vode v hĺbke 1,5 metra na 30 minút, skvelé stereo reproduktory a 4500 mAh batériu. Tú môžete nabiť pomocou 25 W nabíjania alebo 15 W bezdrôtového nabíjania. Smartfón taktiež podporuje 5 W reverzné nabíjanie príslušenstva.

Mobil si aj napriek tomu všetkému udržal skvelú hmotnosť a váhu – 164,8 x 77,2 x 8,1 mm, váha je 208 gramov.

Súhlasíte s naším výberom zariadení?

Alebo potrebujete ešte dodatočne poradiť? Obráťte sa na nás v komentároch a my sa posnažíme vám pomôcť. Kľudne sa nás pýtajte na čokoľvek, vyskúšali sme si takmer všetky spomínané zariadenia.

 

 

21.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+