MojAndroid
PUBG Mobile
Články
Fotografie
Aplikácie
AndroidFórum
Recenzie
Návody
Porovnanie
Najlepšie lacné mobily do 100 eur
Najlepšie odolné telefóny
TOP mobily s najdlhšou výdržou
Aplikácie
Aplikácie zadarmo
Android Hry
Katalóg aplikácií
ZAJTRA.sk
viac
Populárna hra PUBG Mobile dostáva podporu 120 Hz hrania. Prichádza však zatiaľ len na tieto smartfóny
Android aplikácie
0
Populárna hra PUBG Mobile dostáva podporu 120 Hz hrania. Prichádza však zatiaľ len na tieto smartfóny
Filip Spevár
15.5.2024
Android hry
0
Apex Legends: Konkurent PUBG Mobile je už dostupný v Google Play
Milan Menšík
21.5.2022
Android hry
1
PUBG Mobile 1.5 Ingnition prináša množstvo noviniek
Milan Menšík
11.7.2021
Android hry
1
Tieto hry budú tento rok konkurenciou pre populárny Fortnite
Milan Menšík
25.4.2021
Android hry
0
PUBG: New State bude nová hra pre Android. Registrácia je možná už teraz
Tomáš Kanálik
27.2.2021
Android hry
2
PUBG Mobile 1.0: Vyšší výkon, menšia veľkosť a plynulejšia hra
Denis Džula
26.8.2020
Android hry
0
OnePlus získava exkluzivitu: PUBG Mobile na nich pobeží v režime 90 fps
Andrej Králik
7.8.2020
Novinky
2
India blokuje ďalších 47 čínskych aplikácií. V ohrození sú aj PUBG či AliExpress
Miroslav Mudroň
28.7.2020
Android hry
1
PUBG odporúča zostať doma, spúšťajú špeciálne eventy
Tomáš Kuník
21.4.2020
Android hry
0
PUBG Mobile: Nová aktualizácia prináša Hardcore mód aj replay po smrti
Milan Menšík
5.3.2020
Android hry
0
Fortnite chcel do Google Play, Google ale zamietol výnimku pre Epic Games
Milan Menšík
12.12.2019
Android hry
0
PUBG Mobile získava podporu 10-bitového HDR a 90 fps
Milan Menšík
8.12.2019
Android hry
0
Call of Duty Mobile: 35 miliónov stiahnutí za prvé 3 dni
Milan Menšík
9.10.2019
Android hry
2
Call of Duty Mobile: Legendárna herná séria dorazila na Android
Milan Menšík
2.10.2019
Android hry
0
PUBG Mobile: Vyskúšali sme nový Infection mode
Martin Minka
15.8.2019
Android hry
0
PUBG Mobile Lite je už v obchode Google Play, na Slovensku si ju žiaľ nenainštalujeme
Andrej Králik
26.7.2019
Novinky
0
Smart Roadshow 2019 v Žiline: Vyskúšajte si smart zrkadlá aj laser arénu a zahrajte si turnaj v PUBG Mobile!
Matúš Kapusta
17.5.2019
Android telefóny
0
Nová verzia PUBG Mobile prináša temný nočný zombie mód
Milan Menšík
17.4.2019
Android hry
0
PUBG: V Nepále hra dostala celoplošný ban
Lucia Plichtová
12.4.2019
Android hry
0
PUBG Mobile: V Indii bude hranie obmedzené na 6 hodín
Lucia Plichtová
30.3.2019
Android hry
3
16 študentov bolo zatknutých pre hranie PUBG Mobile. V Indii je hra nelegálna
Martin Minka
16.3.2019
Novinky
1
PUBG, Fortnite a iné hry v mobile môžu výrazne ovplyvňovať psychiku vašich detí, hovorí indická vláda
Martin Minka
8.2.2019
Android hry
7
PUBG Mobile vs Fortnite: Ktorá hra je pre vás tá pravá? | POROVNANIE
Matúš Kapusta
14.1.2019
Android hry
0
PUBG Mobile dostáva v novej aktualizácii zasneženú mapu Vikendi a ďalšie vylepšenia
Martin Minka
23.12.2018
Zobraziť ďalšie články
Najčítanejšie
1
Aktualizácie
Samsung končí s podporou série Galaxy S23. Kedy príde posledná veľká aktualizácia?
2
Android aplikácie
Google Správy konečne opravujú dva otravné nedostatky. Používanie aplikácie bude jednoduchšie
3
Novinky
Motorola má patent na ohybný smartfón, ktorý sa zmení na smart hodinky
4
Android telefóny
Čakáte na lacný Samsung? Poznáme prvé špecifikácie Galaxy A18
5
Smart hodinky
Google zverejnil upútavku na Pixel Watch 5. Uťahuje si v nej zo Samsungu a Applu
NOVINKA: Príručka Ako byť smart a nesadnúť na lep podvodníkom 2025
MojElektromobil.sk
Mýtus o mŕtvych batériách nevznikol len tak: Tento starý elektromobil vystrašil celú generáciu vodičov
Už ho nebavilo stále opravovať motor. Vyhodil spaľovák a zo starého off-roadu spravil lacný elektromobil
Test XPeng P7+ Long Range: Rodinný liftback, ktorý sa nabije skôr, než dopijete kávu
Európske automobilky majú šancu poraziť Čínu. Úspech závisí od tohto odvážneho rozhodnutia
Z extrémne lacného pracanta je auto pre ľudí. VinFast uvádza mestský elektromobil VF 2