MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Prešove do ďalšieho mesta na Slovensku. Už túto sobotu 18. mája budeme v Žiline v hoteli Holiday Inn. Oficiálny program začne o 10-tej hodine. Počas žilinskej Smart Roadshow si budete môcť naživo vychutnať aj inteligentné zrkadlá či dokonca zahrať si v laser aréne!

Nie len také obyčajné zrkadlá

Smart Mirror má svojím precíznym designom a softvérovým prepojením ďaleko od obyčajného zrkadla, ktoré poznáte z výťahov business centier či z kancelárskych priestorov. Vďaka vstavanému displeju, personalizovaným informáciám pomocou online dashboardu, poskytuje jedinečný priestor pre uľahčenie práce zamestnancom aj nenútenú reklamu cielenú na vašich potencionálnych klientov.

Laser Aréna: Zahrajte si 1v1 priamo počas roadshow!

Pokiaľ máte radi poriadny adrenalín spojený s najnovšími technológiami, laser aréna je pre vás ako stvorená. Ak ste ešte tento typ zábavy neskúšali, Smart Roadshow v Žiline bude na to ideálnym miestom. V laser aréne strieľate s neškodnými laserovými zbraňami v takmer úplnej tme po svojich súperoch, ktorí majú oblečené špeciálne vesty s terčami, ktoré musíte presne trafiť.

A práve tento aspekt hry si budete môcť vyskúšať priamo počas roadshow, pričom vlastnú laer arénu sem prinesie spoločnosť Dark Side. Koncept je jednoduchý – dvaja hráči hrajú proti sebe. Ich úlohou je za 1 minútu zostreliť čo najviac náhodne sa objavujúcich terčov na ich telách. Celá hra je podfarbená hudbou a k dispozícii je taktiež podrobné online skóre.

Zahrajte si s nami turnaj v PUBG Mobile!

Aj v počas žilinskej Smart Roadshow 2019 si budete môcť zasúťažiť v obľúbenej mobilnej hre PUBG Mobile. Stačí, keď si prinesiete vlastný smartfón s pripojením na internet a môžete sa zúčastniť súťaže o hodnotné ceny. Detaily turnaja (formát, FPP/TPP, mapu) upresníme priamo počas akcie na základe počtu zúčastnených hráčov.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Žiline!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už budúcu sobotu 18. mája v Žiline v hoteli Holiday Inn. Okrem spoločnosti Motorola, ktorá si pripravila pre vás svoje novinky, sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

17.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+