MojAndroid

PUBG Mobile dostal na Android platforme pred pár mesiacmi konkurenciu, ktorá ho už dávnejšie zosadila z trónu battle royale hier na PC platforme. Tou konkurenciou je, samozrejme, Fortnite, ktorý je oveľa viac arkádovejším titulom. Aj preto sa mu snaží PUGB Mobile herne priblížiť aktualizáciami s novými prvkami. Nová aktualizácia hry verziu 0.12.0 teraz prináša niekoľko noviniek, ktorým dominuje nový Temnejší nočný zombie mód (Darkest Night mode). Doteraz bol k dispozícii len v betaverzii PUBG Mobile.

V Darkest Night móde je vašou úlohou prežiť noc v boji proti zombie. Event mode bude nahradený EvoGround sekciou, kde nájdete všetky nové módy. Pôvodný mód Survive Till Dawn dostáva nové zbrane ako RPG 7 alebo granáty s tekutým kyslíkom, skákajúce zombie, zombie psov a množstvo opráv chýb. Zbrane tiež dostanú nové typy hľadáčikov a zameriavačov. Svojim priateľom a členom klanu môžete povoliť možnosť sledovať váš zápas z pohľadu diváka. Novinkou je aj jarná tematika a možnosť prezliecť prenosné oblečenie počas boja.

Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
17.4.2019
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+