MojAndroid

V poslednej aktualizácii s označením 0.14.0 vývojári pridali špeciálny herný mód s názvom Infection mode. Okrem toho sa môžete pripraviť na úplne nové rozloženie domovskej obrazovky a rôznych úrovní systému.

Infection mode pribudol do sekcie EvoGround, kde sa už nachádzajú tieto herné módy:

  • Team Deathmatch
  • Zombie: Survive Till Dawn 2
  • Zombie: Darkest Night

PUBG Mobile Infection mode

Po spustení Infection mode sú hráči náhodne rozdelení medzi Defenderov alebo Zombies. Defender, ktorý je zabitý zombíkom, sa následne stáva zombíkom. Hra skončí vtedy, keď uplynie stanovený čas. Ak zostal čo i len jeden defender, vyhrali defenderi. Ak zombíci dokážu všetkých defenderov pozabíjať v stanovenom čase, vyhrávajú zombíci.

Tento herný mód funguje len z pohľadu tretej osoby a nie je možné hrať ho s priateľmi.

Minimálne požiadavky PUBG Mobile:

  • Zariadenie s Androidom vo verzii 5.1.1 a vyššie, minimálne 2 GB RAM a 2 GB voľného úložiska
  • Grafické nastavenia sa upravia v závislosti od výkonu procesora
  • Pre pohodlné hranie odporúčame procesor Snapdragon 730, 835, 845, 855, prípadne Kirin 980, 970
  • Hra bude samozrejme funkčná aj na iných, menej výkonných zariadeniach

Pre menej výkonné smartfóny existuje aj Lite verzia, tá však nie je zatiaľ u nás dostupná.

Keby ste náhodou nevedeli, pred sebou máme ešte tri tohtoročné Smart Roadshow, na ktorých pravidelne usporiadame aj turnaj v PUBG. Vítaný je každý návštevník, výherca navyše vždy získa nejakú zaujímavú vecnú cenu.

Najbližšia Roadshow nás čaká už v septembri v Banskej Bystrici, vstup je voľný, stačí sa registrovať


19.7.2019: PUBG Mobile prináša v sezóne 4 vylepšený Erangel a iné novinky

PUBG je nepochybne jednou z najznámejších hier. Za posledný rok priniesla veľké množstvo noviniek, píše portál Engadget. Keď už boli dokopy štyri mapy, PUBG Corp prisľúbilo, že pri najbližšej väčšej aktualizácii si prejde zmenou hlavne prvá mapa Erangel. Toho sme sa naozaj aj dočkali a spolu s novou grafikou starej mapy prináša Season 4 do PUBG ďalšie novinky.

Erangel sa zmenil, je viac poznačený bojom

Grafici a vývojári si dali záležať na tom, aby bola premena mapy Erangel naozaj taká, akú očakávajú fanúšikovia. Po dlhšom čase tak prichádza veľká zmena. Mapa dostala oveľa bojovnejší výzor a mnoho budov sa zmenilo tak, aby do hry prinášali viac bojovej nálady.

Okrem toho sa dostalo aj na nové prvky, ako ostatné drôty, ploty a iné prvky vojny. Vývojári prihliadali aj na spätnú väzbu od hráčov. Preto sa zmenili niektoré vlastnosti trávy, bola zmiernená saturácia farieb a v neposlednom rade aj jas. Výsledok si môžete pozrieť nižšie a porovnať ho s predošlou verziou.

Pribudla hudba a bude sa lepšie šoférovať

Čo sa týka áut, aj ony sa v Season 4 dostali vylepšenia. Konkrétne v nich budete môcť po novom počúvať autorádio. Takisto sa vylepšili niektoré vlastnosti ich ovládania, napríklad aj automatické zrýchľovanie. Posledná zmena áut sa týka vzhľadu. Za splnenie skupinových misií môžete získať skin na UAZ.

Malou, ale užitočnou zmenou je, že sa budete môcť liečiť alebo dopĺňať silu aj počas pohybu, napríklad počas behu. Potešila vás niektorá z týchto zmien? Hrávate PUBG často? Napíšte nám o tom do diskusie pod článkom.

Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Populárna hra PUBG dostáva viacero vylepšení, nové mapy a Godzilla tému

15.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+