MojAndroid

Posledné dva roky sú na poli počítačových online hier vrátane mobilných jednoznačným trendom hranie tzv. Battle royale hier. V nich sú desiatky až stovky hráčov vysadení na bojisku väčšinou ostrove, kde musia hráči nájsť alebo vyrobiť, čo najlepšie zbrane, ktorými zabijú svojich oponentov. Momentálne existuje veľké množstvo takýchto hier.

PUBG je považovaný sa pioniera tohto typu hier. Jeho popularitu ale v poslednom roku predčil arkádovejší Fortnite, ktorému ale na PC a konzolách začína šliapať na päty novinka Apex Legends. Tá by mala čoskoro zamieriť aj na mobilné systémy a tak sa budú jej predchodcovia snažiť prísť s novinkami, ktorými jej príchod sťažia. PUBG teraz vo verzii 0.13.0 prináša viacero vylepšení.

Zlepšenie herného zážitku

Hlavným vylepším je 4 vs 4 tímový deathmatch mód, kde musia hráči v uzavretej aréne dosiahnuť 40 zabití. Hru je možne sledovať z pohľadu prvej a tretej osoby. V nastaveniach sa dajú nastaviť ovládacie prvky separátne pre obdiva režimy.

Pribudla aj možnosť špeciálneho tlačítka pre šplhanie. Boli pridané aj nové mapy alebo Godzilla téma. Bol taktiež vylepšení prevenčný systém proti cheatovaniu pomocou aplikácii tretích strán. V zimnej mape Vikendi môžu hráči zanechávať v snehu stopy nôh, pneumatík alebo chodníky. A ak vás teraz spoluhráč zabije, tak môžete rozhodnúť, čo príde o skóre alebo nie.

Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Game For Peace: Úspešná náhrada PUBG v Číne zarába milióny

 

15.6.2019
Zdroj: AndroidCentral

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+