MojAndroid

Problémy, ktoré vychádzajú z koronavírusu sa vás mohli dotknúť rôznymi spôsobmi, no minimálne zatiaľ sa situácia výrazne nezhoršuje pre herné spoločnosti. Firma stojaca za vývojom PUBG Mobile sa preto rozhodla hráčom ešte viac zdôrazniť, aby čas trávili doma. Spúšťajú preto novú kampaň s názvom Chicken Dinner At Home. V rámci nej pripravujú rôzne eventy, vrátane online streamov či e-sport turnajov.

Zostaň v bezpečnej zóne

Pre mnohých je súčasná situácia ťažká, a to ani nemusia patriť medzi tých, ktorí musia tráviť čas výhradne doma v karanténe. Okrem filmov, seriálov či hudby vám čas v uzavretom priestore môžu spríjemniť aj hry. Príkladom ide firma PUBG Corp., ktorá spúšťa novú kampaň s veľmi výstižným sloganom – “Stay In The Safe Zone” – teda zostaňte v bezpečnej zóne.

V rámci už prebiehajúcej kampane vás v PUBG Mobile čakajú rôzne herné eventy, v ktorých môžete získať in-game odmeny. Okrem týchto špeciálnych eventov však môžete očakávať aj zaujímavé streamy.

pubg mobile chicken dinner eventy

Rôzne festivalové výzvy

V nich sa mihnú známe tváre z internetového prostredia, teda populárni tvorcovia video-obsahu, no taktiež internetové celebrity. Na streamoch budú plniť rôzne festivalové výzvy, pričom komunita ich môže sledovať a komentovať naživo.

Súčasťou majú byť tiež zaujímavé kvízy, aj keď highlightom majú byť e-sport turnaje, ktoré sa taktiež museli presunúť do onlinového prostredia. Firma v oznámení spomína dvojicu PUBG Mobile Club Open (PMCO) a PUBG Mobile Pro League (PMPL), ktorých sa teda môžete taktiež zúčastniť online.

Nabádajú všetkých hráčov chrániť svoje zdravie

Ako hovorí generálny manažér pre Global Publishing Department vydavateľa Tencent Games: “Môžeme sa oddeliť fyzicky, no to neznamená, že sa nemôžeme spájať zmyslu plnými spôsobmi cez našu zdieľanú lásku k hrám.

Nabádame všetkých hráčov PUBG Mobile, chráňte si svoje zdravie, zostaňte doma a riaďte sa odporúčaniami zdravotníckej komunity. Ukážme nášho tímového ducha hraním PUBG Mobile zábavným a zdravým spôsobom.” 

Nákupný poradca

V našej novej sekcii Nákupný poradca máme výbery tých najlepších produktov v rôznych kategóriách. Pozreli sme sa napríklad na telefóny, ktoré ponúkajú najdlhšiu výdrž na jedno nabitie. V ďalšom článku sme vybrali tie najlepšie smart hodinky do 200 eur. Ak hľadáte niečo do domácnosti, máme tu výber najlepších robotických vysávačov do 300 eur.

21.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+