MojAndroid

Jedna z najobľúbenejších battle royale hier v Obchode Play, PUBG Mobile, dostáva novú aktualizáciu na verziu 0.10.0. Okrem pár inovácií prichádza aj nová mapa Vikendi, ktorá sa len nedávno objavila v počítačovej verzii. Na čo všetko sa teda môžeme tešiť?

Tematika Vianoc zasiahla aj bojové polia

Kto by si nevšimol prichádzajúci čas Vianoc, ktorý nás obklopuje so všetkých strán? Už aj na drsné miesta ako bojové pole hráčov PUBG dorazila vianočná nálada. Jednou z väčších noviniek je mapa Vikendi. Táto 6×6 kilometrov veľká plocha smrti sa rozprestiera na zasneženom ostrove. Ukrýva neprebádané skrýše, ponúka príležitosti na nové taktiky a prináša aj nové vozidlo – Snowmobile. Sneženie ako nové počasie je potom samozrejmé. Vianočne sa naladila aj úvodná obrazovka.

Nový Snowmobile dokáže jazdiť aj po betóne, na snehu mu to však pristane viacej
Nový Snowmobile dokáže jazdiť aj po betóne, na snehu mu to však pristane viacej

Drobné zmeny na dotvorenie celku

Okrem veľkej novinky v podobe snežnej mapy Vikendi sa používatelia a vášnivý hráči môžu tešiť aj na vychytanie drobných múch, ktoré ale tiež zohrávajú úlohu pri celkovom dojme. Napríklad bolo pridané rozloženie prvkov ovládania pre ľudí s veľkými rukami. Arabi si môžu PUBG zahrať v ich domáckom jazyku a správy už nezaberú toľko pamäte. Odteraz môžete takisto zbierať rolničky, za ktoré získavate body.

pubg-mobile-vikendi-1 (2)
Vianočné prostredie zavítalo aj na domovskú obrazovku

Hra sa vďaka novému systému zlepšila aj v boji proti cheaterom a sankcie budú mať aj hráči, ktorí hneď po pripojení opustia zápas. Naopak tí zodpovední a usilovní budú odmeňovaní na základe vynoveného systému odmien. Aktualizujte si PUBG Mobile v Obchode Play pomocou widgetu nižšie a vychutnajte si všetky nové funkcie.

Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
PUBG Mobile: Ako zlepšiť plynulosť hry aj na vašom smartfóne? | NÁVOD
Náš tip
PUBG Mobile dosiahol v Google Play 100 miliónov stiahnutí, hráte sa aj vy?
23.12.2018
Zdroj: Android Authority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+