MojAndroid

Pripravovaný operačný systém Android 13 opäť prinesie množstvo užitočných noviniek. Napríklad aj možnosť využívať služby dvoch operátorov na jednej eSIM. Portál Xiaomiui teraz zhrnul zoznam zaujímavých a obľúbených modelov značky Samsung, ktoré pripravovaný systém pravdepodobne nedostanú.

Nemali by ste prehliadnuť:

🔥 Je to oficiálne. V EÚ budeme volať za domáce ceny aj naďalej
🔥 Je koniec. Tieto Xiaomi smartfóny už nedostanú žiadnu aktualizáciu. Je medzi nimi aj ten váš?
🔥 Pozor na e-maily od overených zdrojov, môžu byť nebezpečné. Hackli nástroj na rozosielanie newsletterov

Android 13 nedostanú staršie vlajkové lode ani obľúbená stredná trieda

Prvými modelmi, ktoré nebudú aktualizované, sú tie zo série Galaxy S10. Smartfóny prišli na trh v roku 2019 s operačným systémom Android 9.0 Pie a boli aktualizované na Android 12. Nový Android 13 už bohužiaľ nedostanú.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Rovnako je na tom aj séria Galaxy Note 10, ktorá taktiež prišla s Androidom 9.0 Pie a už bola aktualizovaná na Android 12. Nového operačného systému sa nedočká ani prvý Samsung Galaxy Fold, ktorý sa u nás oficiálne nepredával.

najlepšie smartfóny Samsung
Samsung Galaxy Note 10+ | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Na Android 13 nebudú aktualizované ani obľúbené smartfóny série Galaxy A. Napríklad Galaxy A90, A41, A31, A21s a A21. Niektoré z týchto modelov boli obľúbené aj na Slovensku a patrili medzi najpredávanejšie smartfóny vôbec.

Samsung Galaxy A41 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Android 13 nedostanú ani zariadenia zo série Galaxy M, konkrétne M51, M31 Prime Edition, M31s, M21s, M02s a M02. Viaceré z týchto smartfónov sa však na Slovensku ani nepredávali. Androidu 13 sa nedočkajú ani obľúbené modely série Galaxy A, napríklad A12, A02s, A02 a A01.

Náš tip
Samsung ukončil podporu obľúbenej vlajkovej lode. Už nedostane žiadnu aktualizáciu

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+