MojAndroid

Decembrová bezpečnostná záplata od Samsungu sa pomaly začína šíriť do smartfónov radu Galaxy. Dostať by ju mali modely A8 2018, S7, ale aj S9 či S9+. Ako vždy, aktualizácia neprebehne vo všetkých zariadeniach naraz, takže bude to chcieť trochu trpezlivosti, pokiaľ dorazí aj k vám. Závisí to samozrejme od toho či ste telefón kupovali u operátora alebo vo voľnom predaji, prípadne pre aký trh bol konkrétny smartfón určený.

Okrem samotnej bezpečnostnej aktualizácie by sa používatelia nemali dočkať žiadnej novej funkcie. Konkrétny zoznam noviniek sa bude samozrejme líšiť v závislosti od modelu, avšak tie sa budú okrem bezpečnosti týkať hlavne stability systému.

Zoznam aktualizovaných softvérových verzií jednotlivých modelov:

Samsung Galaxy Note 9 v zozname nie je, pretože ten dostal záplatu už o niečo skôr, o čom sme vás samozrejme informovali.

Akú verziu operačného systému Android máte nainštalovanú vo vašom smartfóne?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Decembrová bezpečnostná záplata opravuje takmer 40 kritických zraniteľností softvéru od Samsungu, ako aj 6 zraniteľností samotného operačného systému Android. Ak vám váš telefón neponúkne aktualizáciu automaticky, stačí vojsť do nastavení a vyhľadať ju ručne. Pravdepodobne potrvá pár dní, pokiaľ sa aktualizácia dostane aj na slovenské zariadenia. Alebo ste ju už dostali?

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 dostáva decembrovú bezpečnostnú záplatu
Náš tip
Prvá softvérová aktualizácia modelu Samsung Galaxy A9 (2018) prinesie vylepšenia fotoaparátu
Náš tip
Samsung Galaxy A5 (2017) a A8 (2018) dostávajú novembrovú bezpečnostnú aktualizáciu
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.12.2018
Zdroj: sammobile.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+