MojAndroid

Novembrové bezpečnostné balíčky dostáva stále viac a viac zariadení od Samsungu. Teraz sa k nim pridávajú ďalšie dve zo série A. Samsung Galaxy A5 (2017) a A8 (2018). Aktualizácia má označenie A520FXXU7CRJG  pre model A5 a A530FXXS3BRK6 pre A8.

Len samotná bezpečnostná záplata

V rámci aktualizácie bude dostupná len bezpečnostná záplata. Ak sa tešíte na nové funkcie, táto aktualizácia ich neponúkne. Je aj napriek tomu veľmi dôležitá, pretože opravuje 11 kritických zraniteľností samotného operačného systému Android, ako aj 8 zraniteľností, ktoré sa nachádzajú priamo v softvéri Samsungu. Váš smartfón vás na aktualizáciu upozorní automaticky, no pokiaľ sa tak nestane, stačí vojsť do nastavení a vyhľadať aktualizáciu manuálne. Ako vždy, odporúčame mať zariadenie nabité aspoň na polovicu a na stiahnutie aktualizácie využiť pripojenie Wi-Fi (pokiaľ nemáte dostatočne veľký dátový balíček).

Dostali ste už aktualizáciu? Pochváľte sa v komentároch!

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Začíname testovať Samsung Galaxy A9 | UNBOXING
Náš tip
Samsung údajne chystá 5G verziu Galaxy S10 so 6-timi fotosnímačmi
Náš tip
Samsung, Huawei a Apple vládli trhu smartfónov v treťom štvrťroku
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.11.2018
Zdroj: sammobile.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+