MojAndroid

Na webe MojAndroid.sk môžete už nejaký čas hodnotiť vaše smartfóny a tablety a podeliť sa tak o vaše skúsenosti s ďalšími čitateľmi. V súčasnosti nájdete v našom katalógu už takmer 3 000 používateľských recenzií. Tie následne každý deň pomáhajú pri výbere nového smartfónu či tabletu. V aktuálnom výbere vám prinášame desať smartfónov s najvyšším počtom recenzií.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Toto sú vaše skúsenosti | Používateľské recenzie

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: Toto sú vaše skúsenosti | Používateľské recenzie

Samsung Galaxy S7 edge

Najvyšší počet používateľských recenzií si od vás vyslúžil model Samsung Galaxy S7 edge s celkovým počtom 164 recenzií. Ponúkne najmä 5,5″ Super AMOLED displejom s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov, osemjadrový procesor Exynos 8890 Octa, 4 GB RAM či 12 MPix fotoaparát a batériou s kapacitou 3600 mAh. Na Android Oreo aktualizáciu však stále čaká.

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy S7 edge: Vylepšenia na správnych miestach

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy S7 edge.

Huawei P8 Lite

Hneď za ním sa umiestnil smartfón Huawei P8 Lite s počtom 108 recenzií. Ponúkne 5″ IPS displej s rozlíšením 1280 x 720 pixelov, osemjadrový procesor HiSilicon Kirin 620, 2 GB RAM, 2200 mAh batériu a 13 MPix fotoaparát. Išlo vôbec o prvú generáciu “bestselleru” od Huawei, ktorý priniesol odľahčenú vlajkovú loď za dostupnú cenu.

Náš tip
RECENZIA | Huawei P8 Lite: Za rozumný peniaz

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Huawei P8 Lite.

Huawei P9 Lite

Tretie miesto obsadil jeho novší súrodenec – model Huawei P9 Lite s počtom 93 recenzií. Ten vo svojej výbave zahŕňa 5,2″ IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, osemjadrový procesor HiSilicon Kirin 650, 2/3 GB RAM, 3000 mAh batériu a takisto 13 MPix fotoaparát. Tento model pokračoval v úlohe svojho cenovo dostupného predchodcu.

Náš tip
Huawei P9 Lite: Bestseller ako vyšitý | RECENZIA

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Huawei P9 Lite.

Samsung Galaxy S7

S celkovým počtom 86 recenzií sa na štvrtom mieste umiestnil starší vlajkový smartfón Samsung Galaxy S7. Ponúkne 5,1″ Super AMOLED displej s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov, osemjadrový procesor Exynos 8890 Octa, 4 GB RAM, 3000 mAh batériu a 12 MPix zadný fotoaparát. Smartfón zaujme aj podporou rýchleho nabíjania Quick Charge a tiež podporou bezdrôtového nabíjania štandardu Qi.

Náš tip
Samsung Galaxy S7: Pán perfekcionista | RECENZIA

Samsung Galaxy S7
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy S7.

Samsung Galaxy S6

Piate miesto si vyžiadalo 70 používateľských recenzií smartfónu Samsung Galaxy S6. Zariadenie zaujme svojim 5,1″ Super AMOLED displejom s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov, nechýba osemjadrový procesor Exynos 7420 Octa, 3 GB RAM, batéria s kapacitou 2550 mAh a zadný 16 MPix fotoaparát. Smartfón bol prvým modelom s akýmsi novým dizajnovým jazykom oproti predošlým vlajkovým modelom a zaznamenal pomerne veľký úspech u fanúšikov značky.

Náš tip
RECENZIA Samsung Galaxy S6 – zásadný krok vpred

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy S6.

Samsung Galaxy Note 4

Zdieľané šieste a siedme miesto obsadila dvojica smartfónov Samsung s rovnakým počtom 67 recenzií. Model Samsung Galaxy Note 4 ponúka 5,7″ Super AMOLED displej s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov, osemjadrový procesor Exynos 5433, 3 GB RAM, 32 GB interného úložiska, batériu s kapacitou 3220 mAh a zadný 16 MPix fotoaparát. Smartfón obsahuje aj stylus S-Pen zabudovaný do tela zariadenia a aj vďaka tomu si našiel množstvo priaznivcov.

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy Note 4 – stále najlepší

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy Note 4.

Samsung Galaxy S8

Rovnaký počet recenzií zaznamenal na siedmom mieste aj minuloročný vlajkový smartfón Samsung Galaxy S8. Vo svojej výbave zahŕňa 5,8″ Super AMOELD displej s rozlíšením 2960 x 1440 pixelov a pomerom strán 18,5:9, osemjadrový procesor Exynos 8895 Octa, 4 GB RAM, 64 GB interného úložiska, 3000 mAh batériu a 12 MPix zadný fotoaparát. Nechýba bezdrôtové nabíjanie a čítačka odtlačkov prstov umiestnená na zadnej strane.

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy S8.

Xiaomi Redmi Note 4

Populárny cenovo dostupný smartfón Xiaomi Redmi Note 4 obsadil ôsme miesto s celkovým počtom 53 používateľských recenzií. Ponúka 5,5″ IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, osemjadrový procesot Qualcomm Snapdragon 625, 3/4 GB RAM, 32/64 GB interného úložiska či 13 MPix fotoaparát. Svojich fanúšikov si tento smartfón našiel najmä vďaka kvalitnej kovovej konštrukcii a batérii s nadpriemernou kapacitou 4100 mAh.

Náš tip
Testujeme Xiaomi Redmi Note 4, pýtajte sa | UNBOXING

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Xiaomi Redmi Note 4.

Huawei P9

Starší vlajkový smartfón Huawei P9 zaznamenal 47 používateľských recenzií. Ponúka 5,2″ IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, osemjadrový procesor HiSilicon Kirin 955, 3/4 GB RAM, 32/64 GB interného úložiska (s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu microSD) a batériu s kapacitou 3000 mAh. Priaznivci tohto zariadenia majú k dispozícii aj duálny zadný fotoaparát, ktorý vznikol v spolupráci so známou spoločnosťou Leica a ponúkne rozlíšenie 12 + 12 MPix.

Náš tip
Huawei P9: Ide na to inak | RECENZIA

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Huawei P9.

Xiaomi Redmi Note 3

Desiatym smartfónom s celkovým počtom 46 používateľských recenzií je zariadenie Xiaomi Redmi Note 3. Vo svojej výbave zahŕňa 5,5″ IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, šesťjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 650 (alebo jeho alternatíva od spoločnosti MediaTek), 2/3 GB RAM, 16/32 GB interného úložiska a batériu s nadpriemernou kapacitou 4050/4100 mAh. Zadný fotoaparát v tomto prípade ponúka 13/16 MPix (v závislosti od modelu) a predná “selfie” kamera 5 MPix.

Náš tip
RECENZIA Xiaomi Redmi Note 3: Čínske prekvapenie s čítačkou odtlačkov

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Xiaomi Redmi Note 3.

Neváhajte a pridajte používateľskú recenziu aj vy!

Do nášho katalógu môžete prispieť aj vy. Stačí pridať používateľskú recenziu na zariadenie, ktoré práve používate. Postup pre pridanie novej recenzie je skutočne jednoduchý. Stačí si vybrať smartfón, napísať pár slov, ktoré zhodnotia pozitíva i negatíva zariadenia a na záver priradiť číselné hodnoty k jednotlivým vlastnostiam zariadenia.

Pridať novú používateľskú recenziu!

26.4.2018
 • Meno

  Dobrý deň, môj s7 edge ktorý má operátora 4ka sa nedokáže sám prepnúť z roamingu orange (3/2G) späť na 4g internet štvorky, vždy mi odporučili factory reset v samsung poradni, myslíte že to je jediná možnosť? Mám v mobile veľa údajov ktoré nechcem stratiť
  Ďakujem

  • wapmpi

   Skús v nastaveniach siete prepnúť na manuálne nastavenie siete.Vyber 4-ku 4g a následne zmeň na automatickú voľbu.Mal som rovnaký problém na redmi note 4.Ak to na prvý krát nepomôže nezúfaj.Po tom ako to urobi znova,zopakuj postup reštartuj tón.Ja som tento postup musel zopakovať viac krát tiež,ale fón sa to naučil a teraz sa prepína jedna radosť 😉

  • IQLogic

   Mal som rovnaký problém a bohužiaľ, moje telefóny sa to naučiť nevedeli. Písal som teda na podporu 4ky a toto prišlo ako odpoveď:

   “Vážený zákazník,

   ďakujeme za Vašu požiadavku.

   Popisovaný problém vyplýva z podstaty fungovania národného roamingu.

   Ak ste boli prihlásený v národnom roamingu a už sa nachádzate v pokrytí 4ky, urobte tieto úkony:
   – reštart zariadenia (ak už ste v pokrytí 4ky)
   alebo
   – v pokrytí 4ky vypnite mobilné dáta (aby bolo ukončené dátové spojenie z národného roamingu), niektoré zariadenia neumožňujú zmeniť sieť počas používania mobilných dát.”

   Potom ma to ich nepokrytie a neustále prepínanie sietí prestalo baviť a zmenil som operátora.

+