MojAndroid

Spoločnosť Google plánuje spustiť predaj svojho nového smartfónu strednej triedy, Pixelu 4a, už čoskoro. Postupom času sme sa o smartfóne Pixel 4a dozvedeli špecifikácie, cenu, výkon a bola možnosť zistiť, aký kvalitný fotoaparát sa v tomto zariadení nachádza. Podľa informácií na portáli XDA-Developers, unikli na verejnosť aj nové tapety z tohto smartfónu, ktoré si je možnosť dokonca aj stiahnuť.

Ako sa tapety z Pixelu 4a dostali na verejnosť

Spoločnosť Google vytvára tapety jednotlivo pre každé predstavené zariadenie. Nevyhol sa tomu ani Pixel 4a, ktorý dostal do rúk vlastník španielskeho YouTube kanála TecnoLike Plus, Julio Lusson. Ten zo smartfónu jednotlivé tapety vyextrahoval a nahral ich na cloudové úložisko Mega, kde sú dostupné pre všetkých.

pixel 4a tapety
Ukážka tapiet z Pixelu 4a

Tapiet je konkrétne šestnásť a majú rozlíšenie 2340×1080 pixelov. Pätnásť z nich je špeciálne vytvorených pre fotoaparát umiestnený v priestrele v displeji. Vyzerá to tak, že fotoaparát v displeji bude perfektne splývať s prostredím a kompletizovať to, čo sa na konkrétnej tapete nachádza.

O živých tapetách ani stopy

Živé tapety, tak ako ich poznáme z predchádzajúcich Pixelov sa na verejnosť nedostali. Mohlo sa stať, že Google pre tento model už živé tapety nenavrhol, no táto skutočnosť je podľa nás veľmi nepravdepodobná.

Ako si môžete tapety stiahnuť?

Ako už bolo spomenuté vyššie, uniknuté tapety boli nahrané na internet. Stiahnuť si ich môžete úplne jednoducho aj vy. Jediné, čo stačí urobiť je kliknúť na tento odkaz a stiahnuť si .zip súbor do počítača alebo smartfónu. Následne ho stačí len rozbaliť a vybrať si.

Ak sa vám nové tapety z Pixelu 4a páčia, neváhajte nám dať vedieť, ktorá z nich je podľa vás najkrajšia dole v komentároch.

Náš tip
Zákazník si objednal jeden Pixel 4, doručili mu ich desať

 

 

 

16.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+