MojAndroid

Google každý deň predá a rozpošle stovky Pixelov. Pri takých počtoch odchádzajúcich a prichádzajúcich kusoch sa občas nejaká chybička v preprave objaví. Jedna sa stala len nedávno, keď zákazník chcel využiť akciu Pixel 4 len za 500 dolárov.

Kúpil Pixel 4 za 500, dostal zásielku za 5000

Zákazník sa o svoj príbeh podelil na Reddite. Používateľ si kúpil Pixel 4 v čiernej farbe za 500 dolárov. Avšak, keď mu prišla zásielka, objavil v nej desať takýchto zariadení. Ich hodnota v momentálnej akcii bola 5000 dolárov, mimo nej aj viac.

Chlapík si ich chcel pôvodne nechať všetky, na čo má aj podľa amerického zákona aj právo, ale jeho žena ho presvedčila, aby ich vrátil. “Na chvíľu som mal pocit, že som vyhral lotériu. No bol to iba moment, keďže moja žena a anjel na pleci prehovorili a ja som vedel, že mám len jedinú možnosť,” povedal Redditor.

Následne informovali Google o chybe v doručení a nastal náročný proces, aký neočakávali. Miesto toho, aby zákazníkovi uverili, Google ich požiadal o fotku baliaceho zoznamu a dodatočných mobilov. Zákazník samozrejme ochotne spolupracoval.

Nadbytočné Pixely v krabici.

O dva dni neskôr Google informoval zákazníka, že si FedEx príde po tých 8 smartfónov. Po ďalšom dodatočnom naťahovaní zákazník doriešil s Googleom aj posledný kus.

Nakoniec sa všetko vyriešilo a zákazník si nechal len ten jeden smartfón, ktorý si prvotne objednal. No neostalo to bez problémov, nakoľko zákazník potreboval doriešiť tie dodatočné kusy. Zákazník môže pokojne zaspávať s dobrým svedomím, že si nenechal doma celú kopu smartfónov.

Videli ste už našu novú rubriku Nákupný poradca? Vyberáme v nej pre vás napríklad tie najdrahšie smartfóny, aké na Slovensku kúpite.

 

10.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+