MojAndroid

Ak vám váš smartfón začína pripadať nudný, možno je načase vymeniť okukanú tapetu. V dnešnej dobe to nie je žiadnym problémom. Každý Android smartfón disponuje viacerými tapetami, no tie sa vám nemusia páčiť. Vyhľadávať ich na internete už nie je v móde, keďže v obchode Google Play máme viacero špecializovaných aplikácií. A práve tie obsahujú výber z tých najlepších pozadí na váš smartfón.

Zedge

Aplikácia, ktorú poznajú aj tí starší. Stránka zedge.net fungovala ešte predtým, ako sme mali možnosť uvidieť prvé Android zariadenie. Následne prišla aj ako aplikácia, ktorú si môžu používatelia nainštalovať prostredníctvom Google Play. Okrem veľkého množstva najrôznejších tapiet sa tu nachádzajú aj vyzváňacie tóny či iné zaujímavé zvonenia od výmyslu sveta. Vyberie si naozaj každý.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Tapety Google

Aplikácia s veľmi výstižným názvom, ktorá pochádza priamo od Googlu a v niektorých smartfónoch je predinštalovaná. Obsahuje naozaj veľmi pekné pozadia, ktoré poznáte napríklad zo smartfónov Google Pixel. Obrázky, ktoré sa v aplikácii nachádzajú, pochádzajú napríklad aj z Google Earth, Google+ či ďalších partnerov Googlu.

Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.169416333
Aktuálna cena: Zdarma

WallP – Stock HD Wallpapers

WallP je aplikácia, v ktorej sa dajú nájsť oficiálne tapety z väčšiny nových telefónov. Okrem značiek ako Samsung a Huawei sa tu dajú nájsť aj tapety z najnovších Apple iPhonov. Pri otvorení sa prispôsobí rozlíšenie vášho displeja a vy si môžete tapetu stiahnuť. Berie ohľad aj na netradičné pomery strán displeja, takže sa ničoho báť nemusíte. Malou výhodou navrch sú notifikácie. Zakaždým, keď do aplikácie pribudnú nové tapety z nejakého predstaveného smartfónu, príde vám o tom notifikácia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pexels

Prehliadajte tie najlepšie fotky z talentovanej komunity fotografov. Nové fotografie pribúdajú každý deň a naozaj sa máte na čo pozerať. Nachádzajú sa tu veľmi vydarené kúsky, ktoré obohatia vašu domovskú obrazovku. Do komunity môžete patriť aj vy a aj vaše výtvory, ktoré môžu následne skrášľovať niekoho smartfón.

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Reddit

Reddit je obrovská komunita ľudí, s ktorými môžete diskutovať a zdieľať svoje myšlienky. Okrem iného, tu nájdete veľké množstvo zaujímavých pozadí vo viacerých rozlíšeniach. Nechýba ani vyhľadávanie, pomocou ktorého rýchlejšie nájdete práve tie tapety, ktoré by sa vám mohli páčiť.

Verzia: 2.25.0
Aktuálna cena: Zdarma

Solid tapety

Tapety pre tých, ktorí majú radi minimalizmus. Obsahuje len jednofarebné tapety. Pomocou farieb môžete vyjadriť svoje aktuálne pocity a meniť ich v závislosti na vašej nálade. Aplikácia je samozrejme zdarma a obsahuje jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Ušetrí čierne pozadie viac energie ako tmavo šedé?
3.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+