MojAndroid

Od Vianoc nás síce delí ešte niekoľko týždňov, no naši operátori už pripravili svoje vianočné ponuky. Ktorý toho ponúkne najviac? Spravili sme veľké zhrnutie vianočných ponúk jednotlivých operátorov pre tento rok. A čo poskytne ten váš?

TIP: Toto sú tie najkrajšie vianočné priania, ktoré môžete poslať svojim blízkym

Vianočné ponuky operátorov jednotlivo:

Vianoce 2022 v Telekome

Vianočná kampaň Telekomu sa rozdelila na dve samostatné časti. Prvá sa týka prekvAPPení, ktoré si môže každý zákazník nájsť vo svojej mobilnej aplikácii Telekom.

Telekom Vianoce 2022
Vianoce 2022 v Telekome | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Pokiaľ zákazník využíva jednu službu, vybrať si môže jedno prekvapenie. Pravidlá sú jednoduché. Čím viac služieb zákazník má, tým viac prekvapení si má možnosť vybrať. Vyberá si ich pritom sám, neprebieha žiadne žrebovanie. Jednoducho si zvolí to, ktoré mu vyhovuje najviac. Ponuka je veru široká. Vyzerá nasledovne:

 • zľava 30 € na vybraný hardvér* (mobilný paušál, internet, TV, pevná linka)
 • zľava na príslušenstvo: 5 € pri mobilnom paušále, 10 € pri internet / TV / pevnej linke
 • nekonečné dáta na 30 dní (mobilný paušál bez nekonečných dát)
 • 1 GB na 7 dní (prepaid)
 • nekonečné volania v sieti Telekom na 7 dní (prepaid)
 • 50% zľava na PSN voucher (internet, pevná linka)
 • neobmedzené volania z pevnej linky (pevná linka bez XL)
 • HBO MAX do 30.12.2022 (mobilný paušál, internet, pevná linka)
 • Voyo štart (mobilný paušál, internet)
 • prémiový TV archív (Magio IPTV)
 • OnNet Security (biznis paušály)

Vianoce 2022 v Telekome: Nechýbajú ani obľúbené dvojičky zariadení

Druhá časť sa už týka samotného hardvéru, kde zaujmú najmä obľúbené dvojice zariadení v ponuke. Okrem smartfónov nechýba príslušenstvo, televízory, či projektor. Dvojičky budú po prvý raz dostupné pre mobilné aj pevné služby. Pre práve prebiehajúci rok sú v rekordnom počte – 7 dvojičiek.

Telekom Vianoce 2022
Dvojičky v Telekome | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Bestsellerom pre Vianoce 2022 sa má stať dvojička od Samsungu, konkrétne dva smartfóny – Galaxy A53 + Galaxy A22. Po prvý raz sa táto zostava skladá z dvojice 5G modelov. V rámci dvojičky TV + smartfón sa môžete tešiť na 65″ Philips televízor + Motorolu moto e32s. Kompletný zoznam dvojičiek vyzerá takto:

 • Samsung Galaxy A53 5G + Samsung Galaxy A2 5G
 • 4K TV Philips 65″ + Motorola moto e32s
 • Lenovo IdeaPad 1 14″ + Motorola moto e32s
 • Samsung Galaxy Watch5 (40 alebo 44 mm) + Samsung Galaxy A13
 • Samsung The Freestyle + Samsung Galaxy A13
 • T Phone + JBL Tune 230NC
Telekom Vianoce 2022
Dvojičky v Telekome | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Vo všetkých prípadoch zákazník dostane druhé zariadenie za administratívny poplatok 4 centy.

Nový hardvér v ponuke

Okrem obľúbených dvojičiek sa môžu zákazníci operátora tešiť aj na ďalšie zaujímavé novinky v oblasti hardvéru. K dispozícii bude napríklad chuťovka v podobe čističky vzduchu Stadler Form Roger. Zákazník má na výber aj z dvoch 4K TV:

 • Samsung QE65Q60BAUXXH s uhlopriečkou 65″
 • Philips 55PUS7406/12 s uhlopriečkou 55″

Dostupné sú aj dva notebooky:

 • ASUS Vivobook 15
 • ASUS Vivobook 15X OLED

Operátor počas tohto roku myslel aj na hráčov, pre ktorých si pripravil herný notebook ASUS TUF Dash F15. K dispozícii bude aj štýlový herný monitor ACER NITRO XZ2 s 32-palcovou uhlopriečkou.

Telekom Vianoce 2022
Od 26.10.2022 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Čerešničkou na torte je aj možnosť predobjednať si hernú konzolu Sony PlayStation 5. Tá sa stále radí k nedostatkovým produktom. Telekom ponúkne zvoliť si pri aktivácii či predĺžení služby možnosť zapísať sa do poradovníka. Prvé doručené kusy budú ponúknuté práve zákazníkom, ktorí si zvolia takú predobjednávku so službou. V prípade niektorých predobjednávok by to mal operátor stihnúť už do Vianoc, no aktuálne to nie je úplne možné zaručiť.

Novinky s predplatenkou

Ružový operátor nezabudol ani na zákazníkov, ktorí využívajú prepaid služby. Zákazníci si budú môcť vybrať jeden z darčekov v Telekom aplikácii, získať MIXI balíček alebo aj novú Predplatenku s bonusom 10 GB dát.

Každý zákazník dostane darček. K dispozícii sú dve možnosti, z ktorých si môže vybrať tú, ktorá mu vyhovuje najviac:

 • buď 1 GB dát na 7 dní
 • alebo nekonečné volania v sieti Telekom na 7 dní

Druhý benefit, ktorý je pre zákazníkov dostupný, je MIXI balíček za dobitie predplatenej karty. Závisí od výšky dobitia. Ak si zákazník dobije Predplatenku alebo Easy kartu o 10 eur, získa balíček 1 GB na 7 dní. AK si dobije o 12 € a viac, získa MIXI balíček 1 GB + 100 minút na 7 dní.

Telekom Vianoce 2022
Zdroj: Miroslav Schwamberg

Pre zákazníkov, ktorí si zoberú jednu z piatich noviniek s druhým smartfónom, má operátor ďalšiu ponuku, ktorá stojí za pozornosť. Bezplatne získajú novú Predplatenku, ktorá bude mať automaticky zahrnutých 10 GB dát. K dispozícii je pre uvedené dvojičky:

 • Samsung Galaxy A53 5G + Samsung Galaxy A22 5G
 • Samsung Watch 5 + Samsung Galaxy A13
 • Samsung The Freestyle + Samsung Galaxy A13
 • 4K TV Philips 65“ + Motorola E32s
 • Lenovo IdeaPad 1 14“ + Motorola Moto E32s 64GB

Vianoce 2022 v Orange

Orange oslavuje svoje 25. Vianoce. Keďže ide o sviatky lásky a porozumenia, oranžový operátor sa rozhodol podarovať ešte zaujímavejšie balíky služieb Love určené pre rodiny. Ponuka sa tu ani z ďaleka nekončí. Toto všetko si pre nás pripravil Orange.

Vianočná ponuka u Orange odštartovala 21. októbra a je veľmi pestrá a plná prekvapení. Vyberie si každý člen rodiny nehladiac na to, či potrebuje nový smartfón, byť neustále online, mať dostupný rýchly internet do domácnosti či kvalitnú televíziu s atraktívnym obsahom. Možnosťou je aj voľba darčeka pre blízkeho.

Kombinujte jednotlivé služby medzi sebou

Pre všetkých zákazníkov platí, že pokiaľ sa rozhodnú spojiť si svoj paušál Go Safe s pevným internetom, Orange si pre nich pripraví hneď niekoľko zaujímavých zariadení. To isté platí aj v prípade kombinácie pevného internetu s TV v rámci balíku Love. K týmto zariadeniam patria cenovo zvýhodnené herné konzoly a projektory pre zabezpečenie zábavy pre celú rodinu. Splácať ich je možné už od 1 eura.

Ak využívate paušál Go Safe s internetom v balíku Love, už od 1 eura sa zákazníci môžu rozhodnúť pre nasledujúce produkty:

 • Microsoft Xbox Seria X 1 TB (plná cena 563 eur)
 • Microsoft Xbox Seria S 512 GB (plná cena 329 eur)
 • Sony PlayStation 5 Gran Turismo Standard Edition (plná cena 689 eur)

Orange ku kombinácii paušálu Go Safe a Orange TV v balíku Love ponúka zas Xiaomi Mi Smart Projector 2 (plná cena 613 eur) či Samsung The Freestyle Projector (plná cena 899 eur).

Ušetriť je možné viacerými spôsobmi

Nasledovná ponuka od Orange je taktiež veľmi zaujímavá. Pokiaľ sa počas platnosti vianočnej ponuky rozhodnete pre nový program pevného internetu okrem fixLTE a spojite si ho so už svojim existujúcim paušálom Go Safe od balíka Love, získate možnosť výberu nového telefónu k paušálu už po 12 mesiacoch so zľavou až do výšky 6-násobku mesačného poplatku za samotný paušál.

Pre upresnenie uvedieme jednoduchý príklad. Dajme tomu že zákazník má paušál Go Safe Optimal a platí zaň 24 eur mesačne. Ten si následne spojí s novým programom pevného internetu. Získa štandardnú dotáciu vo výške 40,80 eur a aj extra zľavu na nový telefón (6 x 24 eur = 144 eur). Spolu ušetrí až 184,40 eur namiesto zľavy 40,80 eur, ktorú by získal za bežných okolností.

Pre tých, ktorí si svoj paušál Go Safe spoja do balíka Love s už existujúcim programom pre pevný internet taktiež získajú zľavu na nový mobil. Tá však už nebude vo výške do 6-násobku mesačného poplatku za paušál, ale už “len” do 4-násobku.

Všade samé bonusy

Ak by zákazník nemal aktivovaný nijaký hlasový paušál a rozhodne sa pre jeho aktiváciu no bez nového pevného internetu, Orange ho rozhodne nenechá bez nejakého príjemného bonusu. Poskytne mu zľavový kupón vo výške 6-násobku mesačného poplatku za hlasový paušál s platnosťou šesť mesiacov. Tento kupón môže potom využiť na uhradenie faktúr v prípade, že sa do konca platnosti kupónu rozhodne pre predplácanie pevného internetu.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre spojenie svojho pevného internetu s hlasovým paušálom Go Safe do ponuky Love, okrem vianočných extra zliav môžu získať ešte ďalšie atraktívne výhody pre celú rodinu. Patrí sem:

 • Zľava na paušál
 • Nižšia cena nového zariadenia
 • Dvojnásobok dát k paušálu
 • 50 % zľava na službu Spojenie dát

Tí, ktorí sa rozhodnú do svojho balíka služieb Love pridať aj Orange TV, dostanú 31-dňový TV archív, dva tematické programové balíky zadarmo a ďalšie 3 GB dát ako bonus.

Dostali sme sa už k takzvaným “dvojičkám”. Ide o skvelú možnosť pre tých, ktorí by chceli svojim blízkym pod stromček podarovať nový smartfón. K paušálom Go Safe, Go Safe Data a Go Safe Yoxo s viazanosťou a s telefónom Orange ponúka druhé zariadenie bez viazanosti len za symbolické 1 euro. Takto vyzerá prehľad vianočných dvojičiek mobilných telefónov:

Paušál Go Safe so smartfónom Druhé zariadenie bez viazanosti za 1 euro
Samsung Galaxy Z Flip4 5G (šedá / fialová) Samsung Galaxy A23 5G (biela / čierna)
Samsung Galaxy A53 5G (čierna / biela) Samsung Galaxy A13 (čierna)
Xiaomi 12 Lite 5G (zelená / čierna) Xiaomi Band 7 (čierna)
OPPO reno7 Lite 5G (strieborná / čierna) OPPO A17 (čierna)
Huawei Y70 4G (čierna) Huawei Band 7 (čierna)

Orange má vo svojej ponuke viacero 5G smartfónov. Aby ich klienti mohli využívať naozaj naplno, operátor sa pred pár týždňami rozhodol pre sprístupnenie vysokorýchlostnej 5G siete pre všetkých zákazníkov bez príplatku. Stačí vlastniť smartfón, ktorý podporuje pripojenie sa k najmodernejšej mobilnej sieti 5G a nachádzať sa v pokrytí touto sieťou. Orange aktuálne pokrýva 5G signálom 11,4 % populácie Slovenskej republiky. Tento rok pritom plánuje toto číslo navýšiť až na 20 %.

Samsung Galaxy A53 5G
Samsung Galaxy A53 5G | Zdroj: Miroslav Schwamberg

25 GB dát ako darček na oslavu 25. Vianoc

Každý zákazník Orange s paušálom Go Safe / Go Safe Yoxo (s telefónom) automaticky dostane k 25. Vianociam tohto operátora až 25 GB dát na 2 mesiace úplne zdarma. Aj tento rok je ďalej možné sa tešiť na Vianočnú súťaž, v ktorej sa hrá o veľmi atraktívne ceny. Vyhrať je možné jednu zo 175 pripravených cien. Do žrebovania sa môže zapojiť každý, kto si v období od 21. októbra do 15. decembra v Orange aktivuje nový paušál, internet, televíziu či balík Love.

Rátať sa bude aj predĺženie aspoň jednej služby, ktorú už u tohto operátora využívate, alebo sa rozhodnete si k nej zobrať nové zariadenie. Do súťaže sa zaradia aj jedinci, ktorí si prenesú číslo alebo inú službu od konkurencie. Každá jedna aktivácia vás zaradí do tomboly v danom týždni. Potrebné je však aj potvrdenie odpoveďou na SMS správu v tvare HRAM.

Ak klient urobí viacero aktivácií vo svojich službách, šanca na výhru sa mu zvyšuje a v žrebovaní bude v daný týždeň toľkokrát, koľko viazaných aktivácií urobí. Vo Vianočnej súťaži sa žrebuje každý týždeň a všetky dostupné ceny sú nasledovné:

 • 25x televízor SAMSUNG UE43BU8072UXXH
 • 25x tablet SAMSUNG GALAXY TAB S7 FE 5G BLACK
 • 25x smartfón Samsung Galaxy S21 FE Gray
 • 25x Smart hodinky Samsung Galaxy Watch 5 44mm BT Black
 • 25x 25% zľava na hlasový paušál na 12 mesiacov
 • 25x 25% zľava na fixný paušál na 12 mesiacov
 • 25x 25% zľava na hlasový paušál pre zakladateľa Love

Ďalšej súťaže sa môžu zúčastniť zákazníci s predplatenou SIM kartou. Stačí si v spomínanom období súťaže dobiť kredit na Prima Voľba alebo FunFón karte v minimálnej hodnote 7 eur a odoslať súťažnú SMS správu s textom HRAM na číslo 650. Urobiť tak je potrebné do 16. decembra. Za každé dobitie získavate svoje miesto v žrebovaní o 20 lákavých darčekov. Hrá sa o tieto ceny:

 • 5x televízor SAMSUNG UE43BU8072UXXH
 • 5x tablet SAMSUNG GALAXY TAB S7 FE 5G BLACK
 • 5x smartfón Samsung Galaxy S21 FE Gray
 • 5x bonusový kredit v hodnote 25 eur

Nový zákazník s predplatenou kartou Prima Voľba má nárok na darček v podobe 25 GB voľných dát na obdobie dvoch mesiacov, čo rozhodne poteší. Potrebné je odoslať bezplatnú SMS s textom 25 na číslo 425.

Darček za prechod do Orange od konkurencie

Jedinci, ktorí využijú vianočnú ponuku od Orange a zároveň prejdú od konkurencie, operátor im podaruje bonus za prenos čísla až do výšky 150 eur, ktorý je možné využiť ako zľavu na paušál alebo preplatenie zmluvnej pokuty, 25 GB dát na 2 mesiace a aj 10-eurový kupón na nákup príslušenstva na predajnom mieste. V

prípade prenosu pevného internetu zákazník dostane bonus až do výšky 73,50 eur, ktorý je opäť možné využiť ako zľavu na mesačné poplatky alebo na zaplatenie zmluvnej pokuty od predchádzajúceho poskytovateľa.

Za zmienku  stojí aj darček v podobe bezdrôtových slúchadiel Huawei Earbuds 2 lite ku kúpe smartfónu Honor 70. V prípade, ýe sa rozhodnete pre aktiváciu Orange TV spolu s Balíkom HBO, ako darček získate okrem samotného Balíka HBO aj prístup k HBO Max. Tešiť sa tak budete môcť na prístup do knižnice s množstvom filmov a seriálov.

Vianoce 2022 v O2

Dostávame sa teraz k “modrému operátorovi.” Každý zákazník O2, či už nový alebo starý, získa od 7. novembra kupón, ktorý bude môcť uplatniť ako zľavu pri kúpe hardvéru. Jeho výška je od 30 eur až do 276 eur. Výška kupónu závisí od zariadenia, ktoré si chce zakúpiť, pričom je možné vybrať si z ponuky šiestich.

O2 Vianoce 2022
Vianočné kupóny | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Každé zo zariadení v ponuke má nastavenú presnú zľavu. Klient s akýmkoľvek produktom od tohto operátora si bude môcť vybrať ľubovoľné zariadenie a dokonca aj to s maximálnou zľavou. Ak máte od O2 viacero programov, kupón dostanete ku každému z nich. Ponuka pozostáva z nasledovných šesť zariadení:

Zariadenie Pôvodná cena Výška zľavy (kupón) Cena po zľave
Samsung Galaxy Z Flip4 1 092 € 276 € 816 €
Xiaomi 12 Lite 5G 480 € 72 € 408 €
Motorola edge 30 neo 408 € 60 € 348 €
55″ Samsung TV 900 € 192 € 708 €
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro 372 € 96 € 276 €
O2 Pods 49 € 30 € 19 €

Z tejto ponuky je určite najzaujímavejší práve skladací smartfón Samsung Galaxy Z Flip4. Cena zaň po uplatnení kupónu klesne na veľmi slušných 816 eur. Zároveň je možné uplatniť aj klasickú zľavu na zariadenie pri aktivácii nového paušálu. V prípade Titánového SMART Paušálu sa bavíme o sume 180 eur, čiže vo výsledku vás najnovší skladací Samsung môže vyjsť len na 636 eur.

Samsung Galaxy Z Flip4
Samsung Galaxy Z Flip4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Zaujímavé zľavy sú samozrejme na všetky zariadenia. Do pozornosti dávame napríklad aj bezdrôtové slúchadlá O2 Pods, ktoré si takto môžete kúpiť len za 19 eur. Zmienime, že ich pôvodná cena je stanovená na 49 €.

Ako získať zľavový kupón?

Každý zákazník nájde zľavové kupóny vo svojej O2 aplikácii, kde sa mu zobrazia ako príbeh. Následne stačí zvoliť možnosť “Zobraziť zľavový kód” a zobrazí sa unikátny kupón, ktorý sa automaticky uloží do sekcie “Kupóny.” Ten je následne možné uplatniť buď v e-shope alebo v predajni a je platný od 7.11.2022 do 31.1.2023.

O2 Vianoce 2022
Ako získať kupón | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Vyšší O2 SMART Paušál za cenu nižšieho

S touto zaujímavou ponukou chce “modrý operátor” prilákať nových zákazníkov, ktorí pri prenose čísla môžu získať vyšší paušál za cenu nižšieho. Ak má napríklad klient záujem o Modrý O2 SMART Paušál, operátor mu za rovnakú cenu ponúkne Strieborný O2 SMART Paušál a v rámci neho získa viac dát a prémiovú aplikáciu v cene. Zvýhodnená cena platí po dobu až 24 mesiacov. V ponuke sú zahrnuté všetky SMART Paušály okrem Bieleho.

O2 Vianoce 2022
O2 Smart Paušály | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Do pozornosti sa oplatí dať aj Titánový a Platinový O2 SMART Paušál, pretože sa po novom oplatia ešte viac. Oba poskytujú neobmedzené dáta, avšak maximálna rýchlosť sťahovania je limitovaná. V prípade Titánového SMART Paušálu je to momentálne 10 Mbps a v prípade Platinového zase 20 Mbps.

Po novom sa tieto rýchlosti výrazne zvýšia. Titánový SMART Paušál bude limitovaný rýchlosťou 25 Mbps, Platinový potom 35 Mbps. Objem dát našťastie stále zostáva neobmedzený.

Vyšší Internet na doma za cenu nižšieho

Aj v tomto segmente prišiel operátor s podobnou ponukou, kedy zákazník pri aktivácii nového Internetu na doma dostane vyššiu ponuku za cenu tej nižšej. Napríklad pri aktivácii služby Strieborný internet na doma získavate zľavu, po ktorej je cena programu totožná ako pri nižšej tarife.

O2 Vianoce 2022
Vyšší internet za cenu nižšieho | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Zákazník tak dostane za cenu Bieleho alebo Modrého programu službu Strieborného Internetu na doma. Po úspešnom zriadení vybranej služby domáceho internetu a prenesení prvých megabajtov aktivuje operátor zľavu z mesačného poplatku, a to vo výške 5 eur na alikvotné obdobie a ďalších 12 zúčtovacích období.

Odovzdajte svoj nepotrebný telefón a pomôžte tam, kde je to potrebné

Férová Nadácia O2 a Nadácia Televízie Markíza spojili svoje sily a predstavili spoločnú aktivitu – Druhú šancu pre mobil. Počas obdobia Vianoc ňou chcú pomôcť tým, ktorí to potrebujú najviac. Prispieť môžete aj vy, a to veľmi jednoducho.

Od 7. novembra môžete odovzdať svoj starý telefón, ktorý leží niekde v skrini, v ktorejkoľvek predajni O2. Jeho hodnotu iniciatíva venuje darcovskej platforme Ďakujeme.sk, ktorá tieto financie rozdelí deťom a rodinám v núdzi.

Zbaviť sa môžete akéhokoľvek starého telefónu, ale aj takého, ktorý už hodnotu nemá. Odovzdáte ho v predajni O2 a operátor sa postará o jeho ekologickú likvidáciu. Pomôžete tým nielen sebe, ale aj planéte, pretože vyhodiť elektroniku do koša by veľmi ekologické rozhodne nebolo.

O2 Vianoce 2022
Prvých 5 000 eur je v správnych rukách | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Zber nepotrebných telefónov bude pokračovať aj po Vianociach, a to do 30.1.2023. Iniciatíva už počas tlačovej konferencie platforme Ďakujeme.sk odovzdala prvých 5 000 eur. Neváhajte, zbavte sa svojho starého telefónu aj vy a prispejte na dobrú vec!

Vianoce 2022 v 4ka

Posledným štvrtým operátorom, ktorý predstavil svoju vianočnú ponuku, je najmladšia 4ka. Až do 28.2.2023 je možné využiť bonus na mobil do výšky až 210 eur. Pri objednaní je možné do konca roka aj za aktivačný poplatok do čiastky 50 eur. Tá sa odvíja v závislosti od typu a ceny zariadenia. Výška bonusu za telefón závisí od toho, aký paušál zákazník využíva a počtu mesačných poplatkov, ktorý si pri kúpe nového zariadenia vyberie.

„Vo 4ke sme tento rok pripravili doposiaľ najširšiu ponuku zariadení, ktorú sme doplnili hlavne o tie najobľúbenejšie značky a modely za výhodné ceny, ktoré sú s bonusom na telefón teraz ešte lacnejšie, navyše sme do konca roka zrušili aktivačný poplatok, takže naši zákazníci ušetria pri kúpe mobilu hneď dvakrát. Počas decembra máme pre zákazníkov pripravené aj milé darčekové prekvapenie.“

Andrea Čagalová, senior manažérka pre produkt a propozície 4ka

Nové smartfóny v ponuke

Ponuka operátora sa rozrástla o novinky obľúbených značiek. Zákazníci si ich môžu kúpiť spolu s paušálom cez e-shop operátora. Zoznam noviniek je nasledovný:

Cena zariadení s paušálmi SLOBODA a Bonusom na mobil

Cena zariadenia s paušálom za mesiac na 24 mesiacov SLOBODA 100+ SLOBODA 300+ / SLOBODA DÁTA SLOBODA NEKONEČNO+
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 128 GB Graphite Gray 21,50 EUR 23,50 EUR 29,50 EUR
Motorola Edge 30 Neo 128 GB Black Onyx 24,50 EUR 26,50 EUR 32,50 EUR
Xiaomi 12 Lite 128 GB Black 24,50 EUR 26,50 EUR 32,50 EUR
Samsung Galaxy Xcover6 Pro 128 GB Black 31,25 EUR 33,25 EUR 39,25 EUR
Motorola Edge 30 Fusion 128 GB Cosmic Grey 32,75 EUR 34,75 EUR 40,75 EUR
Apple iPhone SE (2022) 128 GB Starlight 37,25 EUR 39,25 EUR 45,25 EUR
Samsung Galaxy S21 FE 5G 128 GB Graphite 41,00 EUR 43,00 EUR 49,00 EUR
Motorola Edge 30 Ultra 256 GB Interstellar Black 45,50 EUR 47,50 EUR 53,50 EUR
Samsung Galaxy S22 5G 128 GB Phantom Black 45,50 EUR 47,50 EUR 53,50 EUR
Apple iPhone 13 Pro 128 GB Graphite 62,75 EUR 64,75 EUR 70,75 EUR
Microsoft Xbox Series S 512 GB White 21,50 EUR 23,50 EUR 29,50 EUR
Noabe Essence GDP-09 Black 14,75 EUR 16,75 EUR 22,75 EUR

Zľava z paušálu pre nových zákazníkov

Pre nových zákazníkov si operátor tiež pripravil zaujímavé benefity. Každý nový zákazník, ktorý si do 28.2.2023 prenesie svoje číslo do 4ky a aktivuje si niektorý z nových paušálov SLOBODA+ a SLOBODA DÁTA, získa automaticky Bonus za prenos. To znamená zľavu 2 eurá z ceny paušálu na každé zúčtovacie obdobie až dovtedy, kým bude paušál využívať a platiť zaň.

4ka vianoce 2022
Zdroj: 4ka

Zákazníci, ktorí si kúpia novú SIM kartu cez internetový obchod operátora za 4 eurá, získajú bezplatne PRVÚ GIGA. To znamená, že prvý gigabajt dát v hodnote dvoch eur budú mať zdarma. Oplatí sa aj možnosť vyskúšať si ktorýkoľvek paušál SLOBODA na 30 dní len za 4 eurá, a to i vrátane toho najvyššieho – SLOBODA NEKONEČNO+.

Zľava aj pre aktuálnych zákazníkov

Operátor nezabudol ani na verných zákazníkov a prichádza so zľavou aj pre nich. Postačí, keď si cez zákaznícky portál Moja zóna alebo cez aplikáciu nastavia pravidelnú úhradu platobnou kartou pre nový paušál SLOBODA NEKONEČNO+, ktorý získajú za špeciálnu cenu – 21 eur. Za túto sumu je možné mať paušál až dovtedy, kým ho budú chcieť využívať a zaň platiť.

Vianočná ponuka ktorého operátora sa vám pozdáva najviac?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
25.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+