MojAndroid

Konečne je tu jeden z najkrajších sviatkov tohto roku, Vianoce. Je to čas, kedy dokážeme takmer úplne zabudnúť na všetky problémy všedných dní a tešiť sa z maličkostí, užívať si rodinné chvíle a spoločne strávený čas pri štedrovečernom stole. Vianočné pečivo je už v rúre a školáci si užívajú vianočné prázdniny. Aj keď tento rok sú podstatne dlhšie. Vianočné ozdoby sú už na stromčeku, ale aj na dvore. Pekné vianočné prianie poteší určite každého.

Vianoce 2023 a vianočné priania

Vianoce sú sviatky lásky, pokoja a radosti, kedy si všetci navzájom prajeme len to najlepšie. Nie vždy sa ale počas týchto sviatkov dá so svojimi blízkymi stretnúť a osobne im k Vianociam zavinšovať. Stále tak môžete urobiť prostredníctvom vianočných SMS správ. Vianočné priania a vianočné pozdravy sú jedným z množstva spôsobov, ktorými môžete milo prekvapiť a potešiť vašich blízkych aj na diaľku. Práve preto vám prinášame niekoľko originálnych a vtipných vianočných SMS prianí a vinšov.

Vianoce titulka mobil
Zdroj: Pexels.com

Zároveň vám aj my z redakcie želáme príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia a úspechov v Novom roku! A nezabudnite na vianočné SMS správy, ktoré určite potešia.

Milé vianočné prianie, ktoré poteší

Nech vianočný zvonček šťastím Vám zvoní, nech vianočný čas v lásku sa zmení, a tak krásne ako sa hviezda ligoce, tak nádherné a tajomné Vám prajeme Vianoce…

Vonku je zima, mrazivý chlad, no v srdci teplo, čo rozpúšťa ľad. A v okne sviečky rozžiaria strom, Vianoce tajomstvom naplnia dom. Šťastné a veselé Vianoce.

Vianoce sú vtedy, keď nikto neplače, Vianoce sú tam, kde voňajú mamine koláče. Vianoce sú s tými, ktorých ľúbime, ale aj s tými, na ktorých myslíme.

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu šťastia do balíčka, hodne zdravia a šťastíčka

Oheň v krbe tíško praská, v očiach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne a šťastné Vianoce.

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech vám Božie dieťa vdýchne pokoj, radosť a posilu, nielen v túto svätú chvíľu, ale taktiež v novom roku, nech vás vedie v každom kroku.

Zatiaľ, čo si kľudne spal, Ježiško na okno zaklopal. Ozdobil vianočný stromček, podeň ti nadelil darček. Veselé Vianoce praje…

Krásne a radostné Vianoce, nech lásky radosti i pohody je vždy dosť a v tom ďalšom roku nech úspech, šťastie a zdravie stáli vždy po Tvojom boku.

Zrodila sa láska v krásnu hodinu. Ježiško svojou malou rúčkou nech žehná celú Vašu rodinu. Krásne Vianoce a v novom roku všetko dobré praje …

Na Vianoce ako treba, nech nájdete poklad z neba. Pokoj, lásku v hodnosti, dni prežite v radosti. Zdravie, šťastie ešte k tomu, nech prídu aj vo Vášho domu. Na Nový rok správny krok a úsmev po celý rok.

Kopec darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok. Prajem pekné Vianoce a šťastný Nový rok!

Dnes je deň zázrakov, deň splnených želaní, sny čakajú v balíčkoch, previazané stužkami. Veselé Vianoce Ti želá…

Android_vianocne

Vtipné vianočné priania, pozdravy a vinše

Ahoj, ja som Ježiško. Bol si dobrý? Nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Tak sa to už konečne nauč! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem! Šťastné, veselé a štedré vianočné sviatky ti praje…

Nech čerti od vás smolu odnesú, a choroby stratia vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a lásky tak primerane. Z celého srdca praje…

Letí anjel s nádielkou, pritom vrtí prdelkou. Letí, letí, hádaj kam? K dobrým ľuďom, predsa k vám.

Kapor sa už smaží, no hlavou ešte myká, prskavka z Číny nejak čudne bliká. Pozerám sa na stromček – dolu k zemi padá, skupinka hasičov náš dom už hľadá.

Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho. Veselé Vianoce!

Zase sú tu Vianoce, tešíme sa na ne, hoc Mikuláš k nám netrafil a pridrel si sane. Hmla a blato za oknom zase „tuhá zima“, stráviť sviatky na horách, bude asi „príma“. Štedrý večer želaní, už len Ježiško nám istí, však chabá vám to útecha, ak ste ateisti. Tož vinšujem Vám vinšujem, zdravia, šťastia v kroku, požehnania poprajem, …všetko dobré v Novom roku.

Snehuliačik maličký, zatiaľ iba z mrazničky, prináša Vám správičku, prichystajte jedličku, aj koňaky vaječné a majte sa báječne. Veselé Vianoce Vám želá…

Morka, kačka, hus aj kura, na Vianoce ťažká kúra. Pivko, vínko, slivovička, hneď je dobrá náladička. V Novom roku šťastne žiť a zdravie si ochrániť. Veselé Vianoce praje …

Už sú tu Vianoce, darčeky nemám, po všetkých obchodoch o dušu behám. Zas som nič nekúpil, nervy mám strašné, čo im dám pod stromček, nie je mi jasné. Zas som to nestihol, po byte snorím, aspoň vinš vianočný dnes večer stvorím. Želám vám všetkého, čo sa vám páči, aj jedla dobrého, čo hrdlo ráči. Veselé Vianoce praje…

Ďalšie milé vianočné priania

Na Štedrý večer pozor daj, zvončeky zvonia, počúvaj. Tak, ako za oblokom sniežik padá, nech na Tvoj stôl šťastie sadá. Preži sviatok Vianočný, plný slasti a radosti.

Zvončeky už zvonia, ihličie nám vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Vonku je zima, mrazivý chlad, no v srdci teplo, čo rozpúšťa ľad. A v okne sviečky rozžiaria strom, Vianoce tajomstvom naplnia dom.

Na Vianoce ako treba, nech nájdete poklad z neba. Pokoj, lásku v hodnosti, dni prežite v radosti. Zdravie, šťastie ešte k tomu, nech prídu aj vo Vášho domu. Na nový rok správny krok a úsmev po celý rok.

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl,  atmosféra vianočná, liek na každý bôl. Je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce, zo srdca prajem Ti prekrásne Vianoce.

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba. Šťastie, pokoj, láska, neha, Ježiško má rád aj Teba. Veselé Vianoce a šťastný nový rok.

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčiky spievajú, pokojné Vianoce tak svetu želajú.

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila. Ak dá človek viac čo v sebe skrýva. Ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz. Padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas. Tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!

Ozdobenú jedličku, Vianoce na jedničku. Veľa krásnych darov, nápoj do pohárov. Smiech a šťastie len po boku, všetko dobré v novom roku.

Nech radosť a šťastie vládne u Vás doma, nech zďaleka obchádza Vás nešťastie a smola. Nech pohoda vládne za sviatočným stolom, nech láska prevláda nad nemilým slovom. Majte nádherné Vianoce!

Za oknom sype sa snehová nádielka, celý byt prevonia aníz a vanilka. Vianočne koledy spievajú anjeli, nech sú tie Vianoce šťastné a Nový rok veselý!

Vtipné vianočné prianie

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí,  všetko mám na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svietia všetky salónky požrali deti. Šťastné a veselé Vianoce ti praje…

Zapchajte komíny, nepustite Santu, použite cement alebo maltu. Otvorte okno, stačí aj máličko, darčeky prinesie jedine Ježiško.

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech ti len radosť prináša, to je mojim prianím.

Snehuliačik maličký, zatiaľ iba z mrazničky, prináša Vám správičku, prichystajte jedličku, aj koňaky vaječné a majte sa báječne.

Nech Eseťáci od vás vírusy odnesú, keylogery nech stratia Vašu IP adresu. Vysoký takt, nízka teplota, pre procesor rozhodujúci fakt. Počas celého roku všetko dobré praje…

Sneh nás zase prekabátil, nikto nevie kde je, hor sa domov milé deti, tam radiátor hreje. Na stôl dáme teplý čajík, teplé vínko varené, tento večer, tieto sviatky, tie sú pre nás stvorené. V izbe stromček rozžiari sa, salónky sa húpajú, všetky oči pod ten stromček žiadostivo kukajú. Nájdite si pod tým stromom všetko po čom túžite, nech sú láskou, šťastím, kľudom tie balíčky nabité. Nájdite si pod tým stromom vaše teplo domova, vinšujem vám tieto sviatky plné lásky, pokoja!

Až Ťa studený pot po tele zamrazí, či žeravá petarda zadok rozrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak Ti bude šťastie neskoro priať. Preto zavčasu PF 2019!

Už sú tu Vianoce, darčeky nemám, po všetkých obchodoch o dušu behám. Zas som nič nekúpil, nervy mám strašné, čo im dám pod stromček, nie je mi jasné. Zas som to nestihol, po byte snorím, aspoň vinš vianočný dnes večer stvorím. Želám vám všetkého, čo sa vám páči, aj jedla dobrého, čo hrdlo ráči. Veselé Vianoce a šťastlivý nový rok praje…

Už sú tu zasa Vianoce, jed vo mne len tak klokoce. Je to veľký zhon a stres, šľak ma trafí asi dnes. Upratovať, variť, piecť a potom stále iba jesť. V noci volám na raty, žlčníkové záchvaty. Stromček v plameňoch prekrásne nám žiari, ja sa asi nedožijem jari. Všetci na to iba kašlú, na rok si radšej hodím mašľu.

Prajem Vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali veľa toho, však vy dobre viete čoho. Šťastné a veselé Vianoce a šťastný nový rok!

Na Vianoce v krku kosti, na Silvestra zvratkov dosti, na nový rok bolehlav, takýto ti prajem stav. Vidím to však čierne, budem na tom stejne…

Vianoce sú pre mnohých najkrajším sviatkom z celého kalendárneho roka. Deti sa tešia na darčeky a dospelí zas na to, že sa po dlhšej dobe stretnú so svojimi najbližšími. Medzi symboly Vianoc nepatrí len štedrovečerný stôl, sneh, vianočná výzdoba, stromček, pečivo či tradície, ale aj rôzne koledy a priania. V tomto článku nájdete vianočné SMS priania a pozdravy, ktorými potešíte svoju rodinu a priateľov.

Krátke a stručné SMS priania, pozdravy a vinše

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva, krásne a pokojné Vianoce vám želá rodina…

Vločka sa k vločke skláňa, prináša tvoje tajné priania. Nech sa ti splní tvoj sen a každučký deň je plný týchto vločiek. Krásny Štedrý deň a veselé Vianoce.

Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček.

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša, to je mojim prianím.

Prajeme lásku, šťastie, nehu, nech sa vám splní každučký sen. Prianie vám posielame na vločke snehu, nech krásny je váš Štedrý deň.

Najkrajšie darčeky, tie nie sú v škatuliach, sú ukryté tam, niekde v hĺbke, v nás. Skúsme si ich na Vianoce priať, možno ich prinesie ten, kto nás má rád. Krásne Vianoce.

Prajem ti všetko čo radosť vzbudí, prajem ti veľa lásky to preto že spája ľudí. Nech sa ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce krásne a požehnané Vianoce.

Hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťastný nový rok prajú…

Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba. Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje, nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.

Pekelne dobré, anjelsky pokojné, prekliato bohaté, božsky požehnané a čertovsky veselé Vianoce a šťastný nový rok Ti praje…

Vinšujem vám šťastlivé Vianoce i nový rok, aby ste boli zdraví a veselí vospolok po celý rok…

Zrodila sa láska v krásnu hodinu. Ježiško svojou malou rúčkou nech žehná celú Vašu rodinu. Krásne Vianoce a v novom roku všetko dobré praje…

Snehuliačik maličký, zatiaľ iba z mrazničky, prináša Vám správičku, prichystajte jedličku, aj koňaky vaječné a majte sa báječne.

Vonku je zima mrazivý chlad, no v srdci teplo čo rozpúšťa ľad. A v okne sviečky rozžiaria strom, Vianoce tajomstvom naplnia dom.

Veselé priania, pozdravy a vinše

Bol si dobrý? Nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Tak sa to už konečne nauč! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem! Tvoj Ježiško.

Kapor sa už smaží, no hlavou ešte myká, prskavka z Číny nejak čudne bliká. Pozerám sa na stromček – dolu k zemi padá, skupinka hasičov náš dom už hľadá.

Nezabudni, že sa Ježiško narodil v chlieve, takže sa vykašli na vianočné upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma. Šťastné a veselé Vianoce ti praje..

Nech čerti od vás smolu odnesú, a choroby stratia vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a lásky tak primerane. Z celého srdca praje…

Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam,však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho.

Zapchajte komíny, nepustite Santu, použite cement alebo maltu. Otvorte okno, stačí aj máličko, darčeky prinesie jedine Ježiško.

Užívaj si čara Vianoc, nenažer sa veľa na noc, nech trampoty nezačnú, a stihol si polnočnú.

Najkrajšie sviatky v roku sú konečne tu a nás čakajú dni oddychu a pohody. Hoci vám určite neradíme stráviť ich s telefónom v ruke, stále môžete smartfón využiť na dobrú vec. Spomeňte si na svojich priateľov, s ktorými počas sviatkov nebudete osobne, alebo aj budete, ale chcete im zaželať aj formou správy. Nižšie vám prinášame zoznam pekných SMS prianí, ktorými môžete potešiť vašich blízkych a priateľov počas týchto sviatkov.

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí, všetko máš na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svieti a všetky salónky zožrali deti. Pekné Vianoce!

Na Vianoce v krku kosti, na Silvestra zvratkov dosti, na nový rok bolehlav, takýto ti prajem stav. Vidím to však čierne, budem na tom stejne…

Prajem Vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali veľa toho, však vy dobre viete čoho. Šťastné a veselé Vianoce a šťastný nový rok!

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu šťastia do balíčka, hodne zdravia a šťastíčka.

Za oknom sype sa snehová nádielka, celý byt prevonia aníz a vanilka. Vianočne koledy spievajú anjeli, nech sú tie Vianoce šťastné a Nový rok veselý!

Nech ti radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň tvoj krok. Želám ti veselé Vianoce a šťastný nový rok.

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne Vianoce.

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, prajem Ti zo srdca veselé Vianoce.

Kopec darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu skok. Prajem pekné Vianoce a šťastný nový rok.

Pekelne dobré, anjelsky pokojné, prekliato bohaté, božsky požehnané a čertovsky veselé Vianoce a šťastný nový rok Ti prajem ja Kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky Ti v roku 2013 praje…

Kde sa vzal, tu sa vzal, v izbičke nám stromček stál. Pod ním pekné darčeky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.

Zapchajte komíny, nepustite Santu, použite cement alebo maltu. Otvorte okno, stačí aj máličko, darčeky prinesie jedine Ježiško.

V novom roku Ti prajem 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8760 hodín bez starostí, 525600 minút zdravia a 31536000 sekúnd lásky.

Letí anjel s nádielkou, pritom vrtí prdelkou. Letí, letí, hádaj kam? K dobrým ľuďom, predsa k Vám. 

ú tu zasa Vianoce, jed vo mne len tak klokoce. Je to veľký zhon a stres, šľak ma trafí asi dnes. Upratovať, variť, piecť a potom stále iba jesť. V noci volám na raty, žlčníkové záchvaty. Stromček v plameňoch prekrásne nám žiari, ja sa asi nedožijem jari. Všetci na to iba kašlú, na rok si radšej hodím mašľu.

Už sú tu Vianoce, darčeky nemám, po všetkých obchodoch o dušu behám. Zas som nič nekúpil, nervy mám strašné, čo im dám pod stromček, nie je mi jasné. Zas som to nestihol, po byte snorím, aspoň vinš vianočný dnes večer stvorím. Želám vám všetkého, čo sa vám páči, aj jedla dobrého, čo hrdlo ráči. Veselé Vianoce a šťastlivý nový rok praje…

Nech Eseťáci od vás vírusy odnesú, keylogery nech stratia Vašu IP adresu. Vysoký takt, nízka teplota, pre procesor rozhodujúci fakt. Počas celého roku všetko dobre praje…

Sneh nás zase prekabátil, nikto nevie kde je, hor sa domov milé deti, tam radiátor hreje. Na stôl dáme teplý čajík, teplé vínko varené, tento večer, tieto sviatky, tie sú pre nás stvorené. V izbe stromček rozžiari sa, salónky sa húpajú, všetky oči pod ten stromček žiadostivo kukajú. Nájdite si pod tým stromom všetko po čom túžite, nech sú láskou, šťastím, kľudom tie balíčky nabité. Nájdite si pod tým stromom vaše teplo domova, vinšujem vám tieto sviatky plné lásky, pokoja!

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody  a ďalšie života výhody. To všetko praje… 

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia vašu adresu, veľké príjmy malé dane a ostatné primerane. Počas celého roka všetko dobré praje… Snehuliak pod oknom  už od rána sa ti rehoce,  kašli už na všetko  a užívaj si Vianoce. 

Až Ťa studený pot po tele zamrazí, či žeravá petarda zadok rozrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak Ti bude šťastie neskoro priať. Preto zavčasu PF 2017!

Máte aj vy nejaké svoje obľúbené vianočné SMS priania? Nezabudnite sa s nami o ne podeliť v komentároch pod článkom.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+