MojAndroid

Svoju vianočnú ponuku po Orange a Telekome dnes oficiálne predstavil aj tretí mobilný operátor – O2. Zákazníci sa môžu tešiť na kupóny v hodnote až 276 eur, zaujímavý hardvér či predĺženie ponuky vyššieho paušálu za cenu nižšieho.

Kupóny na zariadenie do výšky 276 €

Každý zákazník O2, či už nový alebo starý, získa od 7. novembra kupón, ktorý bude môcť uplatniť ako zľavu pri kúpe hardvéru. Jeho výška je od 30 eur až do 276 eur. Výška kupónu bude závisieť od zariadenia, ktoré si chce zakúpiť, pričom v ponuke ich je 6.

O2 Vianoce 2022
Vianočné kupóny | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Každé zo zariadení má teda nastavenú fixnú zľavu. Zákazník s akýmkoľvek produktom od O2 si bude môcť vybrať akékoľvek zariadenie, aj to s maximálnou zľavou. Ak máte od O2 viacero programov, kupón dostanete ku každému z nich. V ponuke je týchto 6 zariadení

Zariadenie Pôvodná cena Výška zľavy (kupón) Cena po zľave
Samsung Galaxy Z Flip4 1 092 € 276 € 816 €
Xiaomi 12 Lite 5G 480 € 72 € 408 €
Motorola edge 30 neo 408 € 60 € 348 €
55″ Samsung TV 900 € 192 € 708 €
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro 372 € 96 € 276 €
O2 Pods 49 € 30 € 19 €

Z tejto ponuky je najzaujímavejší práve skladací Galaxy Z Flip4, ktorého cena po uplatnení kupónu klesne na zaujímavých 816 eur. Zároveň je možné uplatniť aj klasickú zľavu na zariadenie pri aktivácii nového paušálu, ktorú má operátor v ponuke. V prípade Titánového SMART Paušálu ide o sumu 180 eur, takže najnovší skladací Samsung vás takto môže vyjsť len 636 eur.

Samsung Galaxy Z Flip4
Samsung Galaxy Z Flip4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Zaujímavé zľavy sú samozrejme na všetky zariadenia. Do pozornosti dávame napríklad aj bezdrôtové slúchadlá O2 Pods, ktoré si takto môžete kúpiť len za 19 eur, pôvodná cena je 49 €.

Ako získať zľavový kupón?

Každý zákazník nájde zľavové kupóny vo svojej O2 aplikácii, kde sa mu zobrazia ako príbeh. Následne stačí zvoliť možnosť “Zobraziť zľavový kód” a zobrazí sa kupón s unikátnym kódom, ktorý sa automaticky uloží do sekcie “Kupóny.” Kupón je následne možné uplatniť buď v e-shope alebo v predajni. Kupón je platný od 7.11.2022 do 31.1.2023.

O2 Vianoce 2022
Ako získať kupón | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Vyšší O2 SMART Paušál za cenu nižšieho

Zaujímavá ponuka, s ktorou operátor prišiel pomerne nedávno, začiatkom septembra. Chce ňou najmä prilákať nových zákazníkov, ktorí pri prenose čísla môžu získať vyšší paušál za cenu nižšieho. Ak má napríklad zákazník záujem o Modrý O2 SMART Paušál, operátor mu za rovnakú cenu ponúkne Strieborný O2 SMART Paušál, v rámci ktorého získa viac dát a prémiovú aplikáciu v cene. Zvýhodnená cena platí až 24 mesiacov a v ponuke sú všetky SMART Paušály okrem Bieleho.

O2 Vianoce 2022
O2 Smart Paušály | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Do pozornosti dávame Titánový a Platinový O2 SMART Paušál, ktoré sa po novom oplatia ešte viac. Oba ponúkajú neobmedzené dáta, avšak maximálna rýchlosť sťahovania je limitovaná. V prípade Titánového SMART Paušálu je to momentálne 10 Mbps, v prípade Platinového je to 20 Mbps.

Po novom sa tieto rýchlosti výrazne zvýšia. Titánový SMART Paušál bude limitovaný rýchlosťou 25 Mbps, Platinový 35 Mbps. Objem dát stále zostáva neobmedzený.

Vyšší Internet na doma za cenu nižšieho

Nielen paušály, ale aj internet na doma. Aj v tomto segmente prišiel operátor s podobnou ponukou, kedy zákazník pri aktivácii nového Internetu na doma dostane vyššiu ponuku za cenu tej nižšej. Napríklad pri aktivácii služby Strieborný internet na doma získava zákazník zľavu, po ktorej je cena programu totožná ako pri nižšej tarife.

O2 Vianoce 2022
Vyšší internet za cenu nižšieho | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Zákazník tak získa za cenu Bieleho alebo Modrého programu službu Strieborného Internetu na doma. Zákazníkovi po úspešnom zriadení vybranej služby domáceho internetu a prenesení prvých megabajtov aktivuje operátor zľavu z mesačného poplatku vo výške 5 eur na alikvotné obdobie a ďalších 12 zúčtovacích období.

Odovzdajte svoj nepotrebný telefón a pomôžte tam, kde je to potrebné

Férová Nadácia O2 a Nadácia Televízie Markíza spojili svoje sily a predstavili spoločnú aktivitu – Druhú šancu pre mobil. Počas obdobia Vianoc ňou chcú pomôcť tým, ktorí to potrebujú najviac. Prispieť môžete aj vy, a to veľmi jednoducho.

Od 7. novembra môžete odovzdať svoj starý telefón, ktorý leží niekde v skrini, v ktorejkoľvek predajni O2. Jeho hodnotu iniciatíva venuje darcovskej platforme Ďakujeme.sk, ktorá tieto financie rozdelí deťom a rodinám v núdzi.

Zbaviť sa môžete akéhokoľvek starého telefónu, aj takého, ktorý už hodnotu nemá. Odovzdáte ho v predajni O2 a operátor sa postará o jeho ekologickú likvidáciu. Pomôžete tým nielen sebe, ale aj planéte, pretože vyhodiť do koša by veľmi ekologické nebolo.

O2 Vianoce 2022
Prvých 5 000 eur je v správnych rukách | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Zber nepotrebných telefónov bude pokračovať aj po Vianociach, a to do 30.1.2023. Iniciatíva už počas tlačovej konferencie platforme Ďakujeme.sk odovzdala prvých 5 000 eur. Neváhajte, zbavte sa svojho starého telefónu aj vy a prispejte na dobrú vec!

Náš tip
Vianoce 2022 v Telekome: Darčeky pre všetkých, obľúbené dvojičky a množstvo noviniek

27.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+