MojAndroid

Operátor O2 sa rozhodol pre zmenu názvu svojej mobilnej aplikácie. Pôvodný názov “Moje O2” sa mení na “O2 aplikácia.” Prihlasovanie bude ešte jednoduchšie. Aplikácie je už pomerne dlhšie obdobie vylepšená aj o funkcionalitu “Nevolajte mi.” Tá blokuje nevyžiadané hovory, ako napríklad tie reklamné. Využíva ju čoraz viac zákazníkov.

Moje O2 sa mení na “O2 aplikácia”

Okrem zmenu názvu sme sa dočkali aj novej ikony aplikácie. Jej farba sa zmenila z gradientovej modrej na tmavomodrú. Názov by mal byť pre zákazníkov lepšie zapamätateľný a po vizuálnej stránke aj lepšie rozpoznateľný v listine aplikácií nainštalovaných v smartfóne.

„So zmenou názvu a ikony aplikácie prinášame zákazníkom aj jednoduchšie prihlásenie do O2 aplikácie. Pozreli sme sa na dáta, zobrali sme do úvahy aj spätnú väzbu od zákazníkov a pripravili sme riešenie“, uviedla Alexandra Daňková, produktová manažérka O2.

Okrem “Nevolajte mi” O2 aplikácia ponúka aj možnosť kontroly spotreby, zmeny programu, prezretia a zaplatenia faktúry, aktivácie balíčka služieb či bonusové aplikácie. Samozrejme, nechýba ani funkcia na dobite kreditu. Za zmienku určite stojí aj webová zákaznícka zóna Moje O2.

Náš tip
Nová nadstavba pre vivo smartfóny je tu. Ktoré modely dostanú aktualizáciu?
26.10.2022
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+