MojAndroid

Spoločnosť Samsung už stihla aktualizovať niekoľko svojich zariadení na Android 11, vrátane modelov Galaxy A51, Galaxy Note 10 Lite či Galaxy M21. Teraz Android 11 dostáva aj odolný smartfón Galaxy Xcover Pro, ktorý vyšiel minulý rok s predinštalovaným Androidom 10. O aktualizácií informoval portál Sammobile.

Aktualizácia má označenie G715FNXXU7BUA8 a prináša aj bezpečnostnú záplatu z januára 2021. Aktualizáciu už dostali používatelia vo viacerých krajinách a čoskoro by sa mala dostať aj na Slovensko. Jej dostupnosť si môžete skontrolovať aj manuálne v Nastaveniach v sekcii Aktualizácia softvéru.

Aké zmeny prinesie Android 11 pre majiteľov Xcover Pro?

Aktualizácia zo sebou prinesie všetky novinky, ktoré ponúka Android 11, ako sú jednorazové povolenia, četové hlavičky, oddelené konverzácie od ostatných upozornení na notifikačnej lište, špeciálny widget prehrávača médií, jednoduchšie ovládanie inteligentných zariadení, automatické obnovenie povolení či bezdrôtové pripojenie k službe Android Auto.

One UI 3.0 nové notifikačné centrum
One UI 3.0 nové notifikačné centrum

Nadstavba One UI 3.0 so sebou navyše prináša ďalšie zmeny, ako napríklad lepší dizajn niektorých prvkov, vylepšené nastavenie digitálnej rovnováhy a rodičovskej kontroly, nové widgety pre uzamknutú obrazovku a viac možností prispôsobenia pre Always on displej, či nový dizajn pre Bixby Routines.

Aj konkurencia aktívne aktualizuje

Android 11 dostalo tento rok už niekoľko smartfónov. Nedávno sa k nim pridali aj zariadenia Nokia 8.3 5G, Motorola moto g pro či Sony Xperia 10 II. V aktualizovaní nezaostáva ani čínsky výrobca Xiaomi a tento týždeň dostal Android 11 obľúbený model Redmi Note 9S. Taktiež bola opätovne spustená aktualizácia pre Xiaomi Mi A3.

Náš tip
Ak vám záleží na výdrži smartfónu, tento Samsung jednoducho budete chcieť

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+