MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2018 je v plnom prúde. Aj vy môžete hlasovať za vaše obľúbené Androidy hneď v šiestich kategóriách. Okrem toho, že takto zvýšite šancu na výhru vášho favorita, máte aj vy šancu vyhrať niektorú z množstva cien. Tento rok sme si pre vás nachystali hlavnú cenu Samsung Galaxy Note 9, ďalšie smartfóny ako Huawei P20, Motorola One a mnohé ďalšie. Stačí, keď sa zúčastníte hlasovania na stránke AndroidRoka.sk a dáte hlas vášmu favoritovi! Aby sa vám rozhodovalo jednoduchšie, postupne si predstavíme všetky súťažné kategórie. V kategórii Wearables súperia naozaj zaujímavé zariadenia.

Asus VivoWatch BP

Hlavnou výhodou týchto smart hodiniek je ich výdrž. Na jedno nabitie dokážu vydržať takmer mesiac. Nechýba im farebný displej, odmerajú vám kroky či prejdené poschodia. Sú vodeodolné s krytím IP67, no na plávanie vhodné nie sú. Bez problémov vám odmerajú kvalitu spánku. So smartfónom ich prepojíte pomocou technológie bluetooth.

FitBit Charge 3 Special Edition

Tento náramok ponúka AMOLED displej a batériu, ktorá ponúkne týždňovú výdrž. Nechýba GPS a výhodou je aj prítomnosť technológie NFC. So smartfónom prepojíte náramok pomocou technológie bluetooth vo verzii 4.0. Náramok dokáže merať srdcový tep, počítať prejdené kroky a vďaka vodeodolnosti s ním môžete aj plávať.

Honor Band 4

Band 4 od Honoru ponúka 0,95-palcový AMOLED displej, pod ktorým sa nachádza tlačidlo. Pomocou neho náramok pohodlne ovládate. Nechýba nepretržité meranie srdcového tepu a samozrejmosťou je aj vodeodolnosť. Batéria ponúka výdrž do 20 dní, nechýba počítadlo krokov a zaujímavosťou je aj prítomnosť NFC technológie.

Huawei Watch GT

Veľmi vydarené hodinky, ktoré sa vyznačujú skvelou výdržou. Bez problémov z nich dostanete aj dva týždne používania bez nutnosti nabíjať. Okrem toho ponúkajú kvalitné spracovanie a nezľaknú sa ani vody. Môžete s nimi dokonca aj plávať. Nechýbajú fitness funkcie, nepretržité meranie srdcového tepu či meranie spánku. So smartfónom hodinky prepojíte pomocou aplikácie Zdravie do Huawei. Ponúkajú pekný OLED displej, ktorý sa nezľakne ani priameho slnka a jeho čitateľnosť je výborná za každých podmienok.

Samsung Galaxy Watch

Smart hodinky od Samsungu, ktoré ponúkajú množstvo funkcií. Základom je kvalitný AMOLED displej, ktorý je výborne čitateľný aj na priamom slnečnom svetle. Hodinky obsahujú vlastný operačný systém, ktorý vyvíja priamo spoločnosť Samsung. Nechýbajú všetky smart funkcie, na ktoré si spomeniete, môžete si pridávať rôzne ciferníky a inštalovať do nich aj aplikácie. Výdrž batérie sa pohybuje na úrovni približne troch dní.

Withings Steel HR

Dizajnové smart hodinky, ktoré skôr pripomínajú tie klasické. Vyznačujú sa dobrou výdržou batérie, ktorá je na úrovni približne 1 mesiac. Nechýbajú rôzne smart funkcie, odmerajú vám kroky a nechýba ani malý AMOLED displej. Keďže hodinky sú vodeodolné, môžete s nimi aj plávať. Výhodou môže byť aj intuitívna a jednoduchá aplikácia, pomocou ktorej získate rôzne informácie, ktoré hodinky poskytujú.

Xiaomi Mi Band 3

Tretie pokračovanie úspešného náramku od Xiaomi. Zväčšený bol displej a zlepšená jeho čitateľnosť na slnku. Displej je po novom dotykový a dokáže zobraziť viac informácií naraz. Nechýbajú fitness funkcie, meranie tepu, krokov či spánku. So smartfónom náramok prepojíte pomocou aplikácie Mi Fit. Najsilnejšou zbraňou náramku Mi Band 3 je okrem nízkej ceny aj jeho výdrž, ktorá sa pohybuje na úrovni jedného mesiaca.

xiaomi mi band 3 anglictina navod

NAY Android Roka 2018: Kategória Wearables

Hlasovanie a hodnotenie najlepších Android zariadení za uplynulý rok NAY Android Roka 2018 je opäť tu. Už deviatykrát spoločne s čitateľmi webu MôjAndroid.sk budeme hľadať to „naj“ zo sveta Androidu. Aj tento rok sa zariadenia uchádzajú o umiestnenia v šiestich kategóriách. Jednou z nich je aj kategória wearables, v ktorej nájdete všetky vyššie spomenuté smartfóny. Vy môžete hlasovať za svojho favorita a zároveň sa tak zapojiť do súťaže o fantastické ceny!

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2018 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať až osemnásť cien. Hlavnou cenou je smartfón Samsung Galaxy Note9, ktorú venoval generálny partner ankety NAY, a.s.. Okrem neho sú v hre ale aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj Huawei P20Motorola OneXiaomi Redmi Note 5Alcatel 3VCreative Sound BlasterX G62x powerbanka Canyon3x ESET Mobile Security5x navigácia Sygic.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší výrazne zvýšia svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do žrebovania o 10x tekutú ochranu smartfónu Wowfixit. Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, vyhráva robotický vysávač iRobot Roomba e5. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Partneri NAY Android Roka 2018

5.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+