MojAndroid

Čínska spoločnosť Xiaomi si za niekoľko posledných rokov získala priazeň mnohých technologických nadšencov. Okrem nich však v nemalej miere zapôsobila aj na náruživých športovcov, ktorí chcú pri vykonávaní svojich obľúbených pohybových aktivít držať krok s dobou. No a veľké množstvo prístrojov s ikonickým logom Mi toto športovcom umožňuje.

Ak vám teda telesná aktivita nie je úplne cudzia a zároveň aspoň okrajovo vnímate novinky, ktoré sa udejú v technologickom svete, tak vám zariadenia skryté pod označením Xiaomi Mi Band budú určite známe. Ide v celosvetovom meradle o najpopulárnejší modelový rad fitness trackerov, čiže náramkov určených na zaznamenávanie pohybových aktivít. Len nedávno predstavila spoločnosť Xiaomi vôbec štvrtú verziu tohto originálneho športového príslušenstva.

Najlepší priateľ športovca

Tá dostala názov Xiaomi Mi Band 3, pričom oproti svojmu predchodcovi neprináša až tak veľa noviniek. Rovnako vám totiž dokáže počítať spálené kalórie, prejdené kroky či prejdenú vzdialenosť. Tento náramok môžete taktiež využiť pri cvičení a odmerať si s jeho pomocou váš aktuálny tep srdca. Najnovší Mi Band vám však okrem iného zobrazí aj informácie o počasí a dokáže vám tiež zobraziť upozornenia, ktoré prídu na váš smartfón.

Náš tip
Xiaomi Mi Band 3: Ako nainštalovať do náramku angličtinu? | NÁVOD

Predsa len sa však na zopár rozdielov dostalo a Xiaomi Mi Band 3 tak oproti svojmu predchodcovi ponúka napríklad väčšiu a podstatne praktickejšiu dotykovú plochu. Tento náramok však vylepšuje aj ďalšie vlastnosti svojho inak vcelku schopného predchodcu. Ak sa teda chcete o jeho pozitívach, ale i negatívach dozvedieť niečo viac, prezrite si vyššie uvedené video.

Za zapožičanie náramku ďakujeme e-shopu GeekBuying.

3.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+