MojAndroid

Určíte mnohí z vás patria k jedincom, ktorí vymieňajú svoje mobilné zariadenia pravidelne. Pokiaľ nemáte zapnutú automatickú zálohu hesiel vami uložených Wi-Fi sietí cez Google, táto aplikácia vám dokáže výrazne pomôcť.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

WiFi Password Viewer [ROOT]

Nesmieme zabudnúť spomenúť, že aplikácia žiada root prístup. Okrem tejto appky však existuje aj ďalšie množstvo aplikácií s podobnou funkcionalitou, avšak táto svojim vzhľadom a jednoduchosťou zaujme azda najviac.

Svoj účel splní najmä v prípade, že ste pripojení na Wi-Fi sieťach napríklad svojich priateľov, a nechcete ich neustále žiadať o bezpečnostné heslo. Aplikácia umožní zobraziť heslá sietí, ktoré máte v danom momente v zariadení uložené a po povolení root prístupu sa zobrazia na obrazovke. V jednoduchosti je krása. Týmto mottom sa riadi všeobecne celý Material Design, ktorý poznáme od Androidu 5.0 Lollipop. Používanie appky je úplne jednoduché a plní jediný, prostý účel. Spomenieme aj možnosť zdieľania hesla prostredníctvom naskenovania QR kódu.

Používate, alebo používali ste v minulosti podobnú aplikáciu na smartfóne s rootom? Ak áno, dajte nám vedieť dolu v diskusii, o akú appku išlo.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Prečo sme prestali používať ROOT na našich zariadeniach? | KOMENTÁR
Náš tip
Aplikácia Titanium Backup bola odstránená z Obchodu Play
Náš tip
Android Q bol rootovaný ešte pred uvedením
6.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+