MojAndroid

K zvládnutiu mimoriadnej situácie s koronavírusom pomáhajú aj slovenskí operátori. Tí súcitia s ľuďmi, ktorí museli kvôli epidémii ostať nedobrovoľne doma. Dni strávené doma prinášajú omnoho viac príležitostí komunikácie s blízkymi a prinášajú viac možností tráviť voľný čas na internete alebo sledovaním televízie. Práve preto sa naši operátori rozhodli rozdať svojím zákazníkom volania, dáta a TV balíčky.

O aké balíčky ide?

Telekom sa zameral predovšetkým na milovníkov televízie. Do 13. apríla sprístupnil všetkým zákazníkom množstvo programov. Medzi detské sprístupnené programy patrí napríklad Ťuki TV a Duck TV. Pre hudobných nadšencov tu sú kanály ako MTV dance, MTV hits a MTV Rock. Nezabudlo sa ani na filmových nadšencov, ktorí budú môcť pozerať FilmBox, FilmBox Premium.

V O2 sa naopak rozhodli zvýšiť rýchlosť v rámci služby Internet na doma po prečerpaní dát až päťnásobne.

Orange ponúka taktiež TV programy zadarmo. Medzi ne patrí napríklad prémiový balíček FilmBox Premium, LaLa TV HD a KI:KA. K TV balíčkom pripája SMS, MMS správy a 10 GB dát zadarmo.

Pripája sa aj Tesco mobile

Svoju ponuku ukázal aj operátor Tesco mobile. Ten vo svojej tlačovej správe informoval o navýšení kreditu svojím zákazníkom. Kredit bude navýšený pri dobití každému zákazníkovi s predplatenou kartou o 20 percent. Jan Semotán, generálny manažér Tesco mobile pre Slovenskú a Českú republiku, odôvodnil podniknuté kroky v tlačovej správe takto:

„Z prevádzkových dát vieme, že naši zákazníci potrebujú v tomto období udržiavať intenzívnejší telefonickýkontakt s blízkymi, chceme im preto aj týmto spôsobom pomôcť zostať v spojení,“

Nový bonus sa vzťahuje na programy Bodka aj Karta. Platný je len pri dobití kreditu do 5. apríla 2020.

Tesco mobile podporuje aj karanténu

Operátor taktiež odporúča svojim zákazníkom používať predovšetkým online služby. Tie možno využiť aj z pohodlia domova. Ide hlavne o dobitie kreditu. ktoré môže byť realizované na oficiálnej stránke Tesco mobile, alebo prostredníctvom aplikácie Môj Tesco mobile. 

Môj Tesco mobile
Môj Tesco mobile
Developer: Tesco mobile SK
Price: Free
  • Môj Tesco mobile Screenshot
  • Môj Tesco mobile Screenshot
  • Môj Tesco mobile Screenshot
  • Môj Tesco mobile Screenshot
  • Môj Tesco mobile Screenshot

Náš tip
Operátori rozdávajú dáta. Ako sa mení využívanie služieb počas karantény?

24.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+