MojAndroid

Web MôjAndroid.sk vám v spolupráci so spoločnosťou Caterpillar prináša súťaž o najnovší smartfón tejto značky CAT S61. Súťaž začína dnes, 15. októbra 2018 a prebieha na stránke MôjAndroid.skSúťaž končí 29. októbra 2018To znamená, že iba najrýchlejší čitatelia majú šancu vyhrať CAT S61!

Náš tip
CAT S61: Obrnenec, ktorý vyčnieva z davu | RECENZIA

Zapojiť sa je naozaj jednoduché

Ak by ste radi vyhrali tento odolný smartfón s termokamerou a ďalšími skvelými technologickými inováciami, odpovedzte správne na 3 jednoduché otázky a vyplňte vaše kontaktné údaje. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto vám odporúčame odpovede skontrolovať v našich článkoch, v ktorých sme sa podrobnejšie venovali jedinečným schopnostiam tohto smartfónu:

7 dní S CAT S61: Merač kvality vzduchu pre všetkých, ktorí pracujú v nebezpečnom prostredí [1. časť]

7 dní s CAT S61: Odolá aj neopatrnému zaobchádzaniu na stavbe [2. časť]

7 dní s CAT S61: Laserový merač uľahčí prácu architektom [3. časť]

7 dní s CAT S61: Integrovaná termokamera odhalí úniky cez dvere alebo okná [4. časť]

7 dní s CAT S61: Odolá aj tým najextrémnejším teplotám [5. časť]

7 dní s CAT S61: Obrovská batéria a rýchle nabíjanie [6. časť]

Po vyplnení všetkých 3 súťažných otázok, vyplnení kontaktných dát a odoslaní odpovedí sa oficiálne zapájate do súťaže o CAT S61O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Instagram alebo Twitter.


>>> Súťaž sa skončila <<<


Podmienky sútaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so zastúpením značky Caterpillar.
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky na stránke súťaže.
  • Súťaž začína 15.10.2018 a končí 29.10.2018 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá smartfón CAT S61.
  • Výherca bude vyžrebovaný po ukončení súťaže zo súťažiacich, ktorí správne odpovedali na všetky 3 otázky. Výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
15.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+