MojAndroid

Možno si to ani neuvedomujete, no tak ako vplývajú extrémne teploty na ľudský organizmus, vplývajú aj na naše smartfóny. V závislosti od okolitej teploty sa tak môže rapídne znížiť ich výdrž na jedno nabitie, ale aj rýchlosť ich reakcií.

Toto však platí najmä v prípade bežných smartfónov. No a medzi tie nepatrí nová vlajková loď spoločnosti CAT, ktorá nesie označenie CAT S61. Tento jedinečný kúsok elektroniky je totiž priam stvorený na tom aby ste s ním vedeli plnohodnotne pracovať aj pri extrémne nízkych či extrémne vysokých teplotách. Bez problémov tak môžete S61-ku vystaviť mrazom do ohromných -25°C, ktorú by väčšina ostatných telefónov už nemusela rozdýchať.

Tento extrémne odolný smartfón však môžete bez starostí vystaviť aj extrémnej horúčave, ktorá zase môže atakovať 55°C. Asi vám netreba veľmi pripomínať, že túto teplotu by len s poriadnymi ťažkosťami zvládol ľudský organizmus. Je teda skvelé, že ak náhodou budete takýmto extrémnym podmienkam vystavený, CAT S61 ich zaručene prežije bez akejkoľvek ujmy. Aby toho nebolo málo, tento šikovný telefón bez problémov prežije aj náhly prechod medzi nízkou a vysokou teplotou.

Ak teda pracujete v náročných teplotných podmienkach, nová vlajková loď od spoločnosti CAT vás zaručene nesklame. Nesklame však ani vášnivých cestovateľov, ktorí sa nechcú pri svojich dobrodružstvách v ničom obmedzovať. CAT S61 tak môžu naplno používať či už pri ceste na polárny kruh alebo k rovníkovým oblastiam. Okrem toho, že mu neublížia ani mrazy, ani horúčavy, neublíži mu ani neopatrné zaobchádzanie.

Seriál s CAT S61

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou CAT.

 

11.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+