MojAndroid

Samsung sa za posledné dva roky pomerne dobre stabilizoval na trhu inteligentných hodiniek. Vďačí za to úspechu modelov ako Galaxy Watch, prípadne Galaxy Watch Active. Druhé z menovaných sa medzitým stihli dočkať už druhej generácie. No a tá teraz dostala dve verzie, z ktorých jedna sa pravdepodobne dostane aj na náš trh. Informoval o nich zahraničný portál 9to5google.com.

Samsung Galaxy Watch Active2 Golf Edition

Nové Watch Active2 Golf Edition cielia na hráčov golfu. A to nielen dizajnom, ale dokonca aj špeciálnou funkciou. Dokážu totiž merať vzdialenosť golfovej strely. Malou čerešničkou na torte bude predinštalovaná aplikácia Smart Caddy, ktorá je určite známa viacerým hráčom golfu. Ponúka mapy vyše 40 tisíc ihrísk golfu po celom svete.

Náš tip
Tieto aplikácie okamžite odinštalujte, obsahujú malvér Joker a Haken

samsung galaxy watch active2 golf edition

Samsung Galaxy Watch Active2 Golf Edition sa budú na domácom – kórejskom trhu, v USA a Veľkej Británii predávať v dvoch variantoch. Muži si určite viac obľúbia 44-milimetrovú Aqua Black verziu s cenou 323 dolárov. Ženy naopak upúta Pink Gold verzia, ktorá je o 4 milimetre menšia a stojí 295 dolárov. Samozrejmosťou je vzdušnejší náramok a telo hodiniek odolné voči vode alebo potu.

Samsung Galaxy Watch Active2 LTE Aluminum

Hlavným lákadlom druhej novej verzie bude schopnosť pripojiť sa na bezdrôtové siete. Vďaka tomu by mali byť hodinky schopné vybaviť telefonické hovory, prípadne odosielať správy SMS. Inak ale veľa rozdielov oproti pôvodnej verzii čakať netreba, takže neprídete o žiadnu fitness funkciu alebo digitálnu lunetu.

Samsung Galaxy Watch Active2 LTE Aluminum sa dostanú okrem domovského trhu aj na európsky a ázijský. Dosť možno sa tak dostanú aj k nám. Medzinárodné ceny sú zatiaľ nastavené tak, že za 40-milimetrovú verziu zaplatíte 295 dolárov, na 44-milimetrovú verziu si musíte pripraviť 323 dolárov. na výber sú aj tri farebné prevedenia: Aqua Black, Cloud Silver a Pink Gold.

Náš tip
Test Samsung Galaxy Watch Active 2: Plnohodnotný nástupca

1.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+